Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 3. 12. 2014 18:26

já měl založeno za 5 minut, ale to jen proto, že tam mám hypotéku a bankéř mi vše nachystal a jen jsme to podepsali, takže se mě na nic ani neptal. :tleskani

-- 3. 12. 2014 17:27 --

marvy píše:Už ten účet používám, před 3 hodinama zažádáno. Docela fajn. Na nic si to IB nehraje. :tleskani
a ani neurazí.

jejich IB je pro mě katastrofa, ještě že mám jako hlavní účet FIO
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elinor 3. 12. 2014 18:54

V Ostravě na Karolíně založeno za 45 minut, ale mám tam založené dětské účty, takže se nevypisovaly všechny údaje. Postřehy: banka má k dispozici údaje z dob HVB (nebo tak nějak) - objevily se tam staré údaje z předchozího bydliště. Postřeh č. 2, kdo má dětské účty, má balík sms taky zdarma k dětským účtům (alespoň tak mi bylo řečeno) a tím pádem i k U-kontu. Zdarma sms je jen 1x 100 sms, ikdyž mám dětské účty dva a i kdybych měla spořící účet. Bankéřka říkala, že na jedno RČ, jeden balík sms zdarma. Potvrzuji, že kartu mi nabídli jen Master. Telefon mi ukázala na osahání, než zapsala údaje.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 3. 12. 2014 19:03

tom brava píše:Je někde k nahlédnutí ta Smlouva o kontokorentu, jejíž existenci zmiňuje ta vystavená Smlouva o Ukontu?
"Na běžném účtu lze v případě splnění podmínek stanovených Bankou poskytnout Klientovi kontokorentní úvěr na základě samostatné smlouvy."

smlouva o kontokorentu + info k telefonu http://uloz.to/xfYmdYKp/smlouva-rar

-- 3. 12. 2014 18:04 --

elinor píše:Telefon mi ukázala na osahání, než zapsala údaje.

a pak ti ho hned dala ?
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elinor 3. 12. 2014 19:14

Iguka: nedala, měla ho jen na ukázku, prý čerstvě vybalený, ještě byl na nabíječce, je jen ukázkový. Jako ostatním mi telefon přiveze kurýr.
Ptala jsem se, kolikátá jsem s mobilem a prý druhá. Klidně mám dát na bankéřku kontakt pro sjednání schůzky, nemají rádi, když chodíme na blind.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 12. 2014 19:21

Ja tam mel taky udaje(normalne jsem zapomel, ze jsem byl majitelem AXA karty ) a i tak ji to trvalo...mobil mi taky ukazala, maji jeden vystavni kus...to zase bude "mrtvych" uctu :lol: 8-P

Jinak, jsem rad, ze se konecne pohnuly lady a zacinaji "neco" nabizet i vetsi banky...jeste by to chtelo neco na styl UK bank, kde clovek prevedenim uctu jinde, dostane zajimavy finacni bonus ala £100
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 3. 12. 2014 19:28

Na chatu mi sdělili, že následným založením "spořícího účtu PRIMA" mi nezaniká povinnost platit 50,- Kč/100 SMS u U-konta, který jsem si založil dříve, tak si "spořící účet PRIMA" zakládat nebudu. Platí tedy pro všechny, že prvních 100 SMS je zdarma???

Na chatu je to rozhovor jako s babičkou :-) :
A jak lze založit "Prima spořící účet" abych nemusel platit balíček SMS za 50,- Kč když mám U-konto?
Eva Spořící účet si můžete také založit on-line.
Můžete mi dát odkaz? A když si ho založím, nebude mi pak účtován poplatek 50,- Kč za 100 SMS?
Eva Na tomto odkazu si můžete založit Spořící účet Prima: https://www.unicreditshop.cz/sporeni#/c ... pne-uspory
Eva Ne, nebudete platit poplatek 50Kč.
A když si ho založím následně po U-kontu, nebude mi pak účtován poplatek 50,- Kč za 100 SMS?
Eva Ne, nebude.
Eva Omlouvám se, ale jestliže již máte vedeno U konto a spořící účet založíte později, poplatek Vám bude účtován.
Tak bude nebo nebude. Potřebuju to vědět na 100%.
Eva Jestliže již U konto máte vedeno, poplatek za sms Vám účtován bude.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 3. 12. 2014 19:36

no, kdo ví, jestli nekecá, zkus se ještě zeptat buď na pobočce nebo zkus jinou operátorku. Já jsem měl nejdříve spořák a pak až UKonto, manželka zakládala Ukonto i spořák zároveň.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 12. 2014 21:49

elinor píše: Klidně mám dát na bankéřku kontakt pro sjednání schůzky, nemají rádi, když chodíme na blind.

To na mě zkouší i v KB, pokud nezařizuju např. prodloužení balíčku odchozích plateb zdarma, nevyzvedávám DK jednou za tři roky, tak jim na tyhle šaškárny nehraju a příjdu, kdy se mě zachce..Buď počkám nebo jdu rovnou k bankéři, který je volný..A když nadávají, tak jim odpovím, že se milerád nechám převést rovnou k nim, protože osobní bankéř je v KB v průměru na půl roku

-- 3. 12. 2014 20:52 --

refedr: ten mobil není taková výhra, aby jsi měl 100% zaručené, že nebudou účtovat přihlašovací smsky.. :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 3. 12. 2014 22:23

Já vím, že to není špička mezi mobily, ale děťátko bude mít na vánoce radost :-) a já to beru jako hru, aby byl ten dárek zdarma, ale holt bude asi za 50,- Kč. Točení 12000,- Kč měsíčně na rok zautomatizuju trvalými příkazy a asi 1x měsíčně se podívám v IB na U-konto, tak ani těch 100 SMS nevyužiju.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 3. 12. 2014 22:53

Pořád se mi to nějak nezdá. Spořící účet má autorizační sms zdarma, tak pak nechápu, když si ho pořídíš později a máš ho pod jedním IB spolu s U kontem, tak proč by jsi měl za sms platit? Opravdu se zkus na to zeptat někde jinde, rozhodně bych nevycházel z nějakého chatu kdoví s kým.
Napsal jsem tomu bankéři do UCB, jak to tedy je, tak uvidíme...
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod refedr 4. 12. 2014 00:07

Tak snad to zítra odpoledne stihnu se stavit na pobočce UCB ..... ale ještě musím do RB pro KK Easy. :-)
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 4. 12. 2014 00:26

RB KK Easy mi nedali, zamítnuto.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tom brava 4. 12. 2014 00:48

Zbývá poslední neznámá, a sice kdo bude papírově dodavatelem founu (dodák na jakou hodnotu?) resp. jak záruka apod. (ERA to měla u nočky pořešeno docela precizně včetně pojištění případného neumyslného poškození, tak jsem zvědav jak UCB)
tom brava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 4. 12. 2014 09:56

Asi záleží, na jak schopného osobního bankéře na pobočce narazíte. Řekl jsem, že chci založit SÚ Prima, abych měl SMS klíč do IB zdarma. Bylo mi řečeno, že pokud o SÚ nemám vyloženě zájem, tak se to takhle "složitě" řešit nemusí. :arrow: Při zakládání účtu lze navolit SMS klíč do IB zdarma.

(KK Easy již čeká v penežence na nákup>1000 Kč.) :-)
eR99
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 12. 2014 10:16

iguka píše:RB KK Easy mi nedali, zamítnuto.

A co ti rekli, ze zamitaji? Chteli po tobe potrvzeni o prijmu?
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka