Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 4. 12. 2014 22:59

kolega ukonto zakladal pres net v pondeli a JDE TO. Uz ucet ma,staci jen naskenovat dva doklady totoznosti a vypis ze sveho uctu+zaslat nejakou platbu ze sveho uctu na novy a je to hotovo. Prijem se nedoklada.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 4. 12. 2014 23:05

Hmm, tak jsem to tam nalískal, tak uvidíme :)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 4. 12. 2014 23:11

a jeste si zaloz sporici ucet Prima, at mas aut. SMS zdarma
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pan Y. 4. 12. 2014 23:16

Já jsem zakládal na pobočce, protože jsem chtěl rovnou smart klíč a nechtěl jsem ani zbytečně vydávat kartu. Na rozdíl od jiných si nemůžu na pobočkového zaměstnance vůbec stěžovat, znalosti i jednání bylo naprosto v pořádku.

Příjmy se pro žádost o kontokorent nedokládají, ale uvádějí se na té žádosti a banka se samozřejmě podívá do registrů. Výsledek by měli dát vědět do pár dnů. Sám jsem na výsledek zvědavý, taky nemám málo kreditek, tak snad mi ten kontokorent 5000 Kč nezamítnou, to bych pak nesplnil podmínku pro získání toho "smartphone" ;-)
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2014 00:24

Thom píše:pár stránek zpět vidím, že tato banka se nechová zrovna konzistentně ;)

Mám spíš dojem, že tahle banka to dokazuje v celém vlákně :D
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 5. 12. 2014 01:09

Thom píše:Hmm, že to jde, to vím, ale pár stránek zpět vidím, že tato banka se nechová zrovna konzistentně ;) Mi šlo spíš o opravdu praktickou zkušenost.

Praktická zkušenost, zadáno do systému a do 3 hodin účet aktivní. :-)
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 5. 12. 2014 09:05

Já zakládal U-konto po internetu hned v pondělí 1.12.2014. Ten den odpoledne jsem měl účet otevřen i na něj přístup přes IB. Druhý den mi přišla SMS a email, že mám "podepsat" v IB schválení (nebou smlouvu) o kontokorentu. Vše hladce. V kreditkách mám přes 100.000,- Kč. No a konečně včera jsme narazil na pobočce na někoho, kdo aspoň trochu něco ví. Chtěl jsem SMS přístup na účet zdarma a ne platit 50 Kč/100 SMS. Zase ty kecy "Já se na to musím podívat jestli to půjde ..... a nechtěl by jste spořící účet PRIMA? .... mě by to tady asi jinak nešlo." :-) Tak jsem otočil oči vsloup a kývl na to mám tedy 3 účty - jeden běžný na EUR, jeden běžný na Kč a jeden spořící ...... a tak bude mobil zdarma (snad jestli dorazí, v UCB je možný všechno).
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 5. 12. 2014 09:25

pan Y. píše:Příjmy se pro žádost o kontokorent nedokládají, ale uvádějí se na té žádosti a banka se samozřejmě podívá do registrů. Výsledek by měli dát vědět do pár dnů. Sám jsem na výsledek zvědavý, taky nemám málo kreditek, tak snad mi ten kontokorent 5000 Kč nezamítnou, to bych pak nesplnil podmínku pro získání toho "smartphone" ;-)

nezamítnou, mám 200 tis. v kreditkách a půlmilionovou hypotéku a taky mi těch "5" kontokorentu dali.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pan Y. 5. 12. 2014 17:21

iguka: Za jak dlouho a jakým způsobem potvrdili schválení kontokorentu?
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elinor 5. 12. 2014 18:00

Na pobočce v Ostravě bankéřka nahlédla online do registru a viděla mé kreditní karty. Ptala jsem se jí ještě před zobrazením, jestli má vliv výše kreditních limitů (v Era jsem totiž kvůli výši limitů na kreditkách nemohla sjednat to jejich akční konto s mobilem), odpověděla, že limity ji nezajímají, že je zajímá jen, zda tam není negativní zápis. Pak se jen divila, k čemu mám tolik kreditek.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 5. 12. 2014 18:15

kdo jste zakladal U konto s mobilem, kdy vam schvalili kontokorent? Ja byl na pobocce 3.12. a stale nic...nakonec mi mobil nedaji, tak jim pote na jejich krasny ucet zvysoka....
Nabizim 600Kc za zalozeni uctu v Revolut, vice informaci pres SZ
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 5. 12. 2014 18:31

Mně kontokorent schválili hned během podpisu smlouvy (celkem 45 min.) - viz můj předchozí příspěvek. Bankéřka zaslala dotaz do registru, že prý to chvilku trvá, mezi tím tiskla nějaké papíry ke smlouvě. Zakládala jsem v úterý 2.12.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 5. 12. 2014 18:33

pan Y. píše:iguka: Za jak dlouho a jakým způsobem potvrdili schválení kontokorentu?

já už jsem měl domluvenou schůzku se svým bankéřem, volalal mi, že mám předschváleno KTK 10 tis., když jsem se ho předtím po emailu ptal, jestli mi KTK dají. Mám tam hypotéku, tak mi žádosti předepsal a smlouvy nachystal. Negativní záznam nemám, jen se mě proboha ptal, na co mám tolik kreditek a jestli splátky z nich sloučit nechci. Říkám mu, že nechci ;-)

jen podotýkám, že před týdnem mi Fio banka zamítla KTK na 10 tis.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pan Y. 5. 12. 2014 19:08

Jsem na tom právě stejně jako slavo963, proto jsem se ptal.
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 5. 12. 2014 19:21

je pravda, že jsem byl na pobočce v úterý a kontokorent mi na účtě naskočil až dnes. Díval jsem se teď na manželčin účet a dosud jí kontokorent nenaběhl.
iguka
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka