Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2015 13:00

Vidím, že varování mcp.php?i=main&mode=post_details&f=316&p=10732760 nestačilo, takže BAN.

Že zdravím marketingové oddělení Equa.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2015 14:19

Hele, Patriku, a proč Ty tam dáváš ten odkaz, když my tam stejně nevidíme? Vidí tam snad zabanovaný? (Asi těžko, protože ten se asi nedostane na fórum vůbec.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2015 14:37

PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 7. 2015 16:10

Já bych za tím marketingové oddělení Equa nehledal. To může klidně psát nějaký trouba od konkurence.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2015 16:50

PatrikChrz píše:Lepší? :)
viewtopic.php?f=316&p=10732760#p10732760

Parádní. :-) Ale ... Povedzte Patrik, čo vy si predstavujete pod takým slovom varování? :-D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod .Den 3. 7. 2015 15:09

Kdyby to nekdo nekdy potreboval, zjistil jsem, jak obejit limit 3 neuspesnych prihlaseni pro blokaci IB: Staci po dvou neuspesnych prihlasenich prepnout jazyk treba na anglictinu a s ni mate 3 nove. Lze opakovat stale dokola.

A co se tyce bezkontaktnich karet, pry by se mely zacit vydavat zhruba od 15. cervence. Vymena bude zdarma.
.Den
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 3. 7. 2015 16:46

Doufám, že ty bezdotykový karty nebudou nějak tlačit. Na placení ji stejně používat prakticky nebudu, takže zatím lepší dotyková.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 7. 2015 20:49

Vcera jsem zadal o 19,40 platbu z UCB do Equa. Zatim nic neprislo. Kdy je cut-off time?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 3. 7. 2015 21:33

slavo963 píše:Kdy je cut-off time?

Že by v dokumentu "Lhůty v platebním styku" na adrese: http://www.unicreditbank.cz?
:arrow: https://www.unicreditbank.cz/files/down ... tyk_CJ.PDF

FORMA PŘEDÁNÍ PLATEBNÍHO PŘÍKAZU:
Přímé bankovnictví (Online Banking, BusinessNet,Telebanking, Business Linka, GSM Banking, Smart Banking) - do 20:00 hod. dne D+0.

-- 3. 7. 2015 22:38 --

Mimochodem, včera jsem posílal z UniCredit Bank jednu platbu do Air Bank (zadána přes Smart Banking v cca 19 hod.) a ráno byla standardně v Air Bank připsána.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod umbro777 15. 7. 2015 11:49

Prosím nesnězte mě, ale hledal jsem odpověď, nenašel, tak zkusím tady. :)

Hypoteticka situace:

Zaplatim v Chorvatsku debetni kartou MasterCard (k uctu U-Konto, podminka 12000 mesicniho obratu na ucte splnena) castku 1000 HRK. Jakym zpusobem dojde k zauctovani teto castky?

Tohle jsem dohledal ja z obchodnich podminek, ale nevim jestli spravne, je to nejake zamotane...

Castka 1000 HRK prepocte na EUR podle kurzu Mastercard (napr. k 13.7.2015 byl kurz 1EUR=7.683508HRK) a castka v EUR se prepocte kurzem devizy prodej (k 13.7.2015 1EUR=27.673 CZK) Tj. kdyz to cele spoctu, melo by me to cele vyjit na 3601,6 CZK.

A poddotaz. Vyber z bankomatu se resi stejne jako bezhotovostni platba, nebo je to jinak?

Diky.
umbro777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 7. 2015 12:06

Není to zamotané, tvůj příklad je v pořádku a zaúčtovala by se ti částka přepočtená touto metodikou (rozdíl tam může být akorát, že kurz MC by byl použitý z předešlého pracovního dne před dnem zaúčtování transakce, nejsem si úplně jist, jak je to přesně u UCB, ale to by nebyla nějak významná odchylka).

U výběru z bankomatu to platí stejně (ale nelze to zoběcňovat, u ČS se třeba používá horší kurz valuta-prodej u bankomatových transakcí - podle obchodních podmínek).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 15. 7. 2015 19:44

Myslím, že když bylo rozhodnuto o prodeji Agip tak mi od UCB přišel mail jak bude probíhat převod bodů v červenci. Měli by udělat uzávěrku dříve a body nasbírané v tomto měsíci ještě převést na účet you&eni. Nemohu tuto informaci ale nyní nikde najít. Nevíte někdo ke kterému dni bude sbírání bodů a jejich převod proveden?
Předem díky
maaart
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 7. 2015 14:31

http://zpravy.aktualne.cz/finance/nakup ... 5900fea04/

Poslední z větších českých bank začíná vydávat platební karty s bezkontaktní funkcí. Rychleji platit za menší nákupy mohou od poloviny července i klienti UniCredit Bank.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 20. 7. 2015 15:21

Je to pěkná ostuda, jako ostatně veškeré služby v UCB. Holt prémiová banka, např. příchozí i odchozí platba po 6,- Kč.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 2. 8. 2015 09:37

Kdo máte U-Konto, máte vrácený poplatek za červenec? Já ho mám jen naúčtovaný, nemám tam k němu tu obvyklou kladnou transakci, která jej stornuje, i zůstatek mám o to menší. Samozřejmě podmínka 12k splněna.
No, třeba se jim jen něco poto v závěrce a v pondělí to fixnou, pak případně budu reklamovat...
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka