Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zeim 29. 1. 2018 16:01

Existuje u UCB možnost si zobrazit PIN na kartě? Na pobočce mi tvrdili, že lze pouze kartu za 200Kč převydat. Je to normální v době, kdy ostatní banky PIN zobrazí i v mobilní appce?
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 1. 2018 17:01

Nedivil bych se moc, kdyby měli pravdu...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 1. 2018 17:08

zeim píše:Existuje u UCB možnost si zobrazit PIN na kartě? Na pobočce mi tvrdili, že lze pouze kartu za 200Kč převydat. Je to normální v době, kdy ostatní banky PIN zobrazí i v mobilní appce?

Neexistuje taková možnost. Ale převydání karty není nutné. Lze požádat o opětovné vydání a zaslání PIN, což stojí 100,- Kč pro U konto, pro U konto Premium je v případě debetní karty zdarma, v případě kreditní také 100,- Kč.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 1. 2018 17:11

Dle strany 20 a 21
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... _V02_F.pdf

Opětovné vydání a zaslání PIN .... 100,- Kč
(Neplatí pro Debetní karty zapojené do U konta PREMIUM.)

EDIT: Jsem pomalej.
Mě by zajímalo jestli změna PIN u KK AXA Club v jejich bankomatu je zdarma nebo zpoplatněna? V ceníku nic není.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 1. 2018 17:26

Změna PIN v bankomatu je zdarma.
Delitzsch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 29. 1. 2018 17:32

Jenže v bankomatu asi napřed budeš muset zadat původní PIN.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lodgy 29. 1. 2018 18:59

Ale jestli nepotrebuje tu kartu k vkladum pres vkladomat, tak ho vyjde levneji registrace na Curve kartu. Pri placeni a vyberech z bankomatu pak nebude PIN potrebovat, respektive mu bude stacit jen PIN Curve karty.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 30. 1. 2018 08:59

PatrikChrz píše:Nezkoušel jsem, ale někdo mi tvrdil, že zůstatek na kreditkách Unicredit se "resetuje" pozdě večer, snad ve 21 nebo 23:00, tak to zkus, vložit dopoledne a zkusit vyčerpat pozdě večer.

Potvrzuju informaci Patrika, že reset proběhne někdy pozdě večer...

Včera jsem poslal peníze z jiné banky v režimu D+0 na Uni MM kreditku a včera po 23:30 jsem kartou z těchto peněz zaplatil. Je možné, že by to šlo i dřív, ale to jsem nezkoušel.
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2018 09:08

Tak já to dneska zkusím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 30. 1. 2018 09:48

retron píše:pry uz je ale pouze kdyz si vygenerujete vypis

Tak se mi dnes podařilo vygenerovat výpis,ale žádná oprava kurzů se nekoná!
Má to někdo opravené?
A další věc,po aktualizaci apk smart banking se mi nezobrazují transakce na účtu.Píše mi to chyba GPP:-1 :oboze
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 30. 1. 2018 10:14

já ano, vypis mi vygenerovali sami z nějakého interniho systemu, ale čekám na řádný výpis na konci účetního období, doufám, že to bude po položkách a nikoliv jako jednorázová částka
jinak jsem platil v GBP a opět mi přijde, že kurz je nesmyslný a navíc se v detailu transakce objevuje kurz eura
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2018 10:26

U všech plateb píšou kurz eura, platil jsem v HUF a ILS a všude kurz eura...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 30. 1. 2018 11:10

U mě stejně,vše v eurech.Platil jsem v CNY a PLN.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2018 11:14

Evidentně se vše přepočítává přes eura a oni píšou až ten závěrečný kurz eura.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod cestak71 30. 1. 2018 14:22

Od 9.10. po tom jejich nepovedeném upgradu je stále ve výpisech chybně uveden u transakcí kurz eura, který tam ale nemá co dělat, neboť dle jejich podmínek zúčtování platebních transakcí KK MC se má při platbě v zahraniční měně použít kurz asociace bez přirážky. Měl by tam být uveden kurz měny příslušné transakce. Tato chyba v jejich systému stále přetrvává. Alespoň, že už je použit správný kurz.
cestak71
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka