Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasek06 26. 3. 2018 20:34

Pozor, ja mam hlavni transakce az v breznu. Mas tam ve vypise po pravem boku sloupec s oznacenim vernostni body ?
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod !Qwuiddo! 26. 3. 2018 20:56

ano, u prahy 5 mam 0 bodu, ostatni transkakce jsou obodovane standardne dle podminek
!Qwuiddo!
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lodgy 26. 3. 2018 20:59

Ja mam bonusy take OK, ovsem platby jsou z unora a ne brezna.

Takze vypada to, ze od brezna konec hry?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 3. 2018 21:07

!Qwuiddo! píše:KK Axa uz nedava bonusy v Praze 5? Pripsalo mi to body pouze za transakce mimo Prahu 5...

Já taky bohužel ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 3. 2018 21:30

... a mně se platba v P5 ze dne 22.3.2018 ráno nestihla zaúčtovat, tak to mám štěstí v neštěstí. 8-S
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 27. 3. 2018 04:49

Treba maji zase jen nejakou chybu v systemu?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2018 05:12

Lodgy píše:...Takze vypada to, ze od brezna konec hry?

Vypadá to tak, ovšem nějak zapomněli si to podložit podmínkami.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 27. 3. 2018 09:49

Ja zmeny podminek moc nesleduji, cekam, az na to upozorni nekdo zde na foru. Ale byla k tomu nejaka zmena podminek treba? Mozna postacuji ty soucasne?

Budete nekdo rusit kreditky UCB?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2018 10:14

Jen 3 otázky? Proč už rovnou nenapíšeš všechny? "Musí se s výpovědí na pobočku? Jde to nějak na dálku? Přes IB asi ne, co? Stačí obyčejný dopis nebo doporučený? Stačí obyčejný podpis nebo ověřený? Kdy se karta zruší? Zablokují ji hned? ..."
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 4. 2018 09:44

Dnes koukám na leták z Alberta a je zde akce 1000 Kč na nákup za založení Ukonta. Podmínky ale ještě nikde nevidím, asi až od 4.4.

Obrázek
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 4. 2018 21:39

Jo na jejich webu zatím nic není a v letáku je napsáno, že akce začíná až 4.4.2018, tak až potom asi daj oficiální podmínky. To jsem zvědav na jak dlouho si člověk bude muset založit U-konto a točit tam 12000 Kč/měsíc kvůli 1000 Kč v Albertu. Minule chtěli, aby měl člověk jejich konto minimálně jeden rok a dostal mobil. 8-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 3. 4. 2018 06:27

Jestli je to U konto bez poplatku, tak by to nemelo vadit. Akorat by mel stacit trvaly prikaz na 12000 Kc mesicne pro bezplatne vedeni.
apryl
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 3. 4. 2018 12:36

Už zveřejnili podmínky a tedy nic moc. Bonus je získán v rámci jejich programu u-šetřete, kdy za všechny nákupy v Albertu do 30.6.2018 klientovi do 31.7.2018 vyplatí max. odměnu 1 000 Kč. Tzn. nebude se jednat o poukázky do Alberta, ale bude možné udělat třeba 100 nákupu po 10 Kč.
Aby si nemohli nárokovat peníze z této kampaně zpět, tak bude zapotřebí držet konto a šaškovat s přesunem peněz do 30.6.2019.
Chci se zeptat, kdo máte ten jejich program ušetřete, jaké nabídky tam máte (alespoň tedy ty nejzajímavější)? Na jejich stránkách mlží a nikde není přehledný seznam partnerů s výši vratky. Toto by mi pomohlo při případném rozhodnutí, zda to toho založení jít...Díky
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mammooth 3. 4. 2018 12:52

Dle informací z infolinky UCB budou od března všechny věrnostní body (mimo nákupů u partnerů AXA clubu, kde může být prodleva různá) připisovány s jednoměsíčním zpožděním. To ovšem moc nekoresponduje s předchozími zkušenostmi, že za ostatní transkace krom P5 byly body připsány. Nebo to byly jen transakce u partnerů clubu? :-)
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2018 13:12

Mně teda podmínky nepřijdou zas tak hrozné. V Albertu stejně nakupuji, takže udělám prostě do konce června 5 nákupů po 200 Kč a oni mi do konce července těch 1000 Kč vrátí. Jenom mi není jasné, jak těch 1000 Kč z toho Odměnového konta dostanu? Jde to nějak vyplatit nebo převést za účet?

Pak budu následující rok vždy přeposílat každý měsíc 12000 Kč a následně konto zruším.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka