Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 5. 2018 10:26

Tak ono jde o to, co skutečně proběhlo a co po bance požadovali. Počítám, že kdyby požadovali okamžité vyplacení peněz jinam, tak by banka ty peníze poslala (pokud není schopna zprovoznit účet).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 5. 2018 12:09

A určitě bych to tlačil více kanály, nejen přes jednoho bankéře!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 14. 5. 2018 12:59

Ja vidim chybu v nepodani reklamace pisemne a v komunikaci s jednim manazerem telefonicky.
Takovej manazer ma urcite taky manazera a ten ma jmeno a taky telefonni cislo...
HNF-01
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 5. 2018 13:20

To nevím, s mými reklamacemi (mailovými, přes IB, přes kontaktní formulář) zacházejí celkem standardně, takže bych je považoval za písemné. Nebo jsem něco přehlédl a byl to jen telefonický podnět? Každopádně jsem zachytil cosi o mailové komunikaci, takže nějaké "písemné" podklady by byly. Ovšem bez prokázání případných vzniklých škod to na nic moc nevidím, leda tak na nějakou pokutičku od ČNB, což člověku moc nepomůže.

edit: Tak nepřehlédl, "reklamace" mailem, další komunikace telefonická.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 15. 5. 2018 07:32

pokud to tu už bylo, tak pro připomenutí - probíhá AKCE na U-konto s Albertem odměna na nákup 1000Kč (akce běží do 25.5.):
http://www.finparada.cz/4960-UniCredit- ... bertu.aspx
... zvažuju, že bych se "zastavil pro litr" ....je v tom nějaký poplatkový nebo jiný háček (co si pamatuju z minula, tak přihlašovací/potvrzovací SMSsky za kačku, jinak gratis, že?) samozřejmě jako primární účet mít konto u nespolehlivé UCB může mít jen naprostý šílenec, ale přeposílačku 12litrů zvládnu...dík
Naposledy upravil tom brava dne 15. 5. 2018 08:50, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 15. 5. 2018 08:00

No musis do 25.5. stihnout i aktivaci karty a registraci karty v u-setrete, takze bys nemel otalet. Karta mi prisla asi za tyden postou, ale u-setrete uz jsem mel aktivni ke kreditce z minula a ten bonus 1000 Kc Albert sel aktivovat i na te kreditce.

A zkus pri zalozeni u-konta jeste ten dalsi bonus 1000 Kc za nahlednuti do uverovych registru.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=11916442#p11916442
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 15. 5. 2018 08:05

no stihnout...prej měla být od 1.4. (asi Apríl) na to giga kampaň v médiích, ale já to slyšel poprvé náhodou v hlášení při nakupování tuto neděli v Albíku :hm

stejně mám asi smolíka...dle OP akce https://www.unicreditbank.cz/content/da ... CZ_V02.pdf
Účastník Kampaně, Kampaňový klient – fyzická osoba starší 18 let, která si během trvání kampaně u Banky otevře Konto. Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 6 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného účtu u UniCredit Bank.
...a já mám ten starý ikdyž "mrtvý" PRIMA spořák.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 15. 5. 2018 09:42

Ja take nejsem novy klient, mam uz rok kreditni kartu a bonus mi nasledujici den po zalozeni u-konta v u-setrete zpristupnili. Zkus to.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 5. 2018 06:12

Včera mi přišlo 1000 Kč zpátky na účet za útraty v Albertu v dubnu.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod eeet 18. 5. 2018 08:48

Ja utracel v Albertu az v kvetnu kreditkou, takze je videt bonus jen v u-setrete, ted jsem zkusil zaregistrovat debetku do u-setrete na jiny email a uvidim jestli mi na ni zpristupni dalsi bonus na nakup v Albertu. Snad registraci stihnou v terminu.

Obrázek
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 18. 5. 2018 14:21

tom brava:jedine omezeni je, ze je nutne ten ucet udrzovat do poloviny pristiho roku... jinak si tu odmenu muzou stahnout zpet
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 5. 2018 07:08

Už někomu poslala UCB bonus do AXA za platby provedené v 04/2018? Bývalo to do 20. dne v měsíci a teď u mě nic.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 21. 5. 2018 09:03

Na zakaznicke lince nejsou schopni odpovedete memu dotazu...

Kdyz mam CZK a EUR ucet a jako primarni je nastaveny CZK, pri platbe v cizi mene se bude uctovat z EUR uctu v kurzu MC asociace?
Kdyz nebude dostatek EUR na uctu, pujde z CZK v kurzu deviza prodej a kdyz dana mena neni v kurzovnim listku, tak pres kurz MC asociace?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod !Qwuiddo! 25. 5. 2018 10:14

Ma nekdo pripsane bonusy Axa za 04/2018?
!Qwuiddo!
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 5. 2018 10:33

Ještě ne, ale ještě je čas, ne?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka