Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 10. 2018 13:02

Takže se to jmenuje: "PODMÍNKY MARKETINGOVÉ KAMPANĚ U KONTO A U KONTO
BUSINESS
S ODMĚNOU ZA AKTIVITU A ZMĚNU BANKY",
ale platí to i pro "U konto, U konto pro mladé, U konto TANDEM, U konto PREMIUM, U konto
BUSINESS"? Volové..

peter23p píše:Jo a ještě jestli u nich prochází když si těch 12tisKč budu přeposílat z jiného svého účtu?
Toto (z vlastního účtu v cizí bance) lze vždy a všude (v podobných akcích)..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 10. 2018 13:22

Tak koukám že jsou 100% let za opicema a neumí založení účtu přes internet takže pro mně asi akce k ničemu.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 10. 2018 09:12

6. ZAPOJENÍ DO KAMPANĚ ODMĚNA ZA ZMĚNU BANKY
"..podepíše s bankéřem formulář na Žádost o změnu banky, který poté bude prostřednictvím UniCredit Bank předán původní bance, v níž má klient vedený platební styk.." :?: To by asi prošlo i s ING kontem, co?
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 2. 10. 2018 09:28

přes mobilitu jsem vypovídal ING při převodu do monety (v rámci akce sjednání přes smartbanku) a šlo to. Jen trochu působila problém komisionářská smlouva na fondy, to si ještě telefonicky ověřovali, že to opravdu chceme zrušit vše, protože K. smlouva bez ING konta existovat prý nemůže

ale celý proces se zdařil, u ING vše zrušeno a Moneta bonus připsala, takže očekávám, že u UCB to bude stejné
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafaa 4. 10. 2018 09:16

Může mi někdo vysvětlit jako funguje Smart klíč (v mobilu), abych se vyhnul placeným sms. Jde mi o to, že když bychom chtěli zřídit účet starší osobě, která používá jen hloupý telefon, tak jestli může aplikace běžet třeba na nějakém jiném chytrém telefonu, který normálně nepoužíváme a ani v něm není SIM karta.
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 10. 2018 09:44

rafaa: vyhnout se placeným SMS můžeš zřízením sporiciho účtu prima, pak máš přihlašovací SMS neomezeně zdarma
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 4. 10. 2018 09:46

rafaa: vyhnout se placeným SMS můžeš zřízením účtu u jiné banky ;)
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod rafaa 4. 10. 2018 14:16

ano
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 8. 10. 2018 08:57

Ad 500 Kč odměna za bankovní mobilitu: není nutné účet u jiné banky rušit, ale je nutné požádat o převedení trvalých plateb a inkas na založený účet u UniCredit. Takže pokud máte účet bez zadaných trvalých plateb (inkas), nelze akci využít. (Ale lze určit, které platby/inkasa budou převedeny a které ne).

A založení účtu trvá cca 35 minut.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 10. 2018 09:25

mareka píše:není nutné účet u jiné banky rušit

Ne, že bych ti nevěřil, ale odporuje to podmínkám akce: "ODMĚNA ZA ZMĚNU BANKY A JEJÍ PŘIPSÁNÍ
7.1. Odměna za změnu banky je jednorázová odměna 500 Kč vyplacená při splnění podmínky v bodě 6.1. v měsíci následujícím po úspěšném dokončení procesu změny banky.
6.1. Do kampaně bude zapojen klient, který při založení Konta podepíše s bankéřem formulář na Žádost o změnu banky, který poté bude prostřednictvím UniCredit Bank předán původní bance, v níž má klient vedený platební styk, s pokyny k převedení pravidelných plateb na nově zřízené Konto."
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 8. 10. 2018 09:43

Taky mne to překvapilo a proto to sem píšu.

Byl jsem na pobočce a tam tvrdili:
- účet u ING který jsem chtěl zrušit je spořicí účet a proto se na něj akce nevztahuje
- musí jít o běžný (transakční) účet a musí na něm být navedeny trvalé platby
- při podpisu do požadavků ve formuláři "Žádost o změnu platebního účtu" zaškrtli zrušení všech plateb na předchozím účtu, ale pole pro zrušení účtu bylo nezaškrtnuto (prý to takto na odměnu bude stačit)
- až za pár dní se má v bankovnictví objevit možnost pro aktivaci nabídky - kampaně mobility (bez toho zaškrtnutí odměna nebude vyplacena).
- DOPLNĚNÍ: já v těch podmínkách (viz body 6.1 a 7.1) nevidím nutnost zrušení účtu, ale převedení trvalých plateb - to by potvrzovalo tu verzi zaměstnance banky, co účet zakládal

Tak se koncem týdne uvidí, co je správně.
mareka
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 8. 10. 2018 10:20

No ja i u ING konta vidim moznost nastavit trvaly prikaz, tak proc se na nej nevztahuje akce? V podminkach vidim jen informaci o "platebnim uctu" a to je i sporici, ne?
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 8. 10. 2018 11:24

Podařilo se někomu tu marketingovou kampaň využít, když už u nich má jen samotnou KK (třeba VISA AXA CLUB), ale žádný účet? Na chatu mi tvrdí, že to nejde.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 10. 2018 11:30

Podmínky hovoří jasně - vadí jen osobní účet, což není ani KK, ani spořicí účet … takže já bych se ani na chatu neptal, protože pak bych na ně musel být nepříjemnej. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 8. 10. 2018 11:37

Taky bych to chápal tak, že podmínka je vázaná na účet, ale stojí tam i to, že "Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah". Slečna na chatu celkem neústupně trvala na tom, že si je jistá, a že když mám KK, jsem klientem a kampaň nemůžu využít. No nic, zajdu na pobočku a uvidím, za pokus nic nedám.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka