Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 7. 2019 20:39

Akorát trochu na prd je denní limit na výběr jen 500 EUR.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod houghs 15. 7. 2019 21:35

O takovém limitu jsem nikdy neslyšel. Mám euroúčet v české UCB, limit je stanoven v korunách 70-100 tis. Kč, samozřejmě do výše zůstatku na účtu. Ale já v cizině, a to cestuji celkem dost, nikdy velké částky nevybíral. Nejvíc to bylo 500 USD před čtyřmi lety v New Yorku. Hotovost používám výjimečně, letos v Kalifornii to bylo za tři týdny asi 250 USD. Kartou se platí skoro všude.
houghs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kubago 15. 7. 2019 22:01

Krása, díky všem za tak bohaté informace.

Akorát přemýšlím ještě nad jednou věcí. Předpokládám, že jako občan ČR bez trvalého pobytu na území SK nemám nárok na kreditní kartu (což je v podstatě úvěr) což?
kubago
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 16. 7. 2019 06:06

Houghs: Psal jsem o kartě slovenské UCB.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Markil 17. 7. 2019 18:30

Unicredit má nějaké omezení na počet plateb kartou za den (nebo počet cashbacků)? V apce ani IB nic nevidím, ale skončil jsem na 10. Jedenáctý byl zamítnut z důvodu překročeného počtu (nebo tak něco, říkala to prodavačka, mě to nic neukázalo). Na účtu je peněz dost, denní limit v Kč nastavený na kartě taky nebyl ani zdaleka překročen...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 17. 7. 2019 18:30

Jen kraticke info pro jablickare, UCB dneskem pocinaje podporuje Apple Pay. Zaroven potvrzuji, ze tam uz jde MC debetni karta pridat (VISA pry zatim ne, ale ty maji jako kreditky).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 7. 2019 19:31

kdysi jsem mel jen 3 vybery za den a pri zvysovani poctu na infolince vim ze se menil pocet vyberu, castka celkova za den , pocet plateb je mozný že tam byl asi taky, protoze paní tvrdila že u karty jsou 3 limity k nastavení. tak jedině zkusit volat infolinku. Jestlise to dá taky nastavit.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 7. 2019 20:46

Markil: Platil jsi kontaktně? Občas to chce protáhnout.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 7. 2019 20:49

Markil píše:Unicredit má nějaké omezení na počet plateb kartou za den (nebo počet cashbacků)? V apce ani IB nic nevidím, ale skončil jsem na 10. Jedenáctý byl zamítnut z důvodu překročeného počtu (nebo tak něco, říkala to prodavačka, mě to nic neukázalo). Na účtu je peněz dost, denní limit v Kč nastavený na kartě taky nebyl ani zdaleka překročen...

u kreditky jsem takový limit měl - právě 10 plateb za den. šlo to na infolince zvýšit na 20
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 17. 7. 2019 22:45

Díky, zkusím tu info linku. V IB ani apce takové nastavení nevidím...

Vše bylo s cashbackem, takže to šlo kontaktně pokaždý.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 18. 7. 2019 10:37

Nevíte, jak snadno se dá zrušit KK AXA?Je-li třeba někam chodit? Díky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 7. 2019 10:43

Na pobocce UCB?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 18. 7. 2019 10:59

Kdyby někomu přišlo, že UCB překvapivě ožila... Odpovědi mluvčího nás vrací zpátky do reality. Kdy se Apple Pay rozšíří pro kreditky/Visa? A co Google Pay? https://www.penize.cz/debetni-karty/408 ... mastercard
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 7. 2019 15:03

Markil píše:Díky, zkusím tu info linku. V IB ani apce takové nastavení nevidím...

Vše bylo s cashbackem, takže to šlo kontaktně pokaždý.


evidentně chceš, aby se někdo zamyslel nad tím "proč to ten člověk vlastně dělá" a co nejrychleji tuto věc zarazili. Kdo chce moc, nemívá nic. Proč to trošku nerozložit v čase?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 7. 2019 19:00

Také nechápu nesmyslnou uspěchanost Markila, vždyť má na 15 plateb celkem 3 měsíce, tj. stačí v průměru jedna až dvě platby týdně - tak proboha proč 10 za den? :( Buď si Markil nevšiml toho stropu max. bonusu, nebo doby platnosti této akce až do 30.9... :)
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků