Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tramin 19. 11. 2019 10:13

Asi půjdu proti proudu,ale mám jednu dobrou zkušenost.V Izraeli jsem překročil denní limit na platbu KK a když mi chtěli strhnout depozit při půjčení auta,tak to nešlo.Netušil jsem,čím to je,tak jsem zavolal na infolinku.Zvedli to hned a vysvětlili,proč to nejde.Naštěstí jsem měl na kreditce dost peněz,takže stačilo říct,na kolik to chci navýšit a za 3 minuty bylo po problému...
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 11. 2019 10:13

Můžete se přihlásit do IB Unicredit? Nechodí mi SMSky.

-- 26. 11. 2019 11:02 --

Tak už to jede. První 2 SMSky přišly asi po 5 minutách, pak se to rozjelo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Pavelxz 30. 11. 2019 05:55

Podařilo se vám někomu nastavit někde nějaké notifikace o transakcích kreditní kartou Miles and More Gold? V seznamu notifikací k pohybům na účtu karetní účet není. V seznamu notifikací pro karetní transakce mi to nabízí pouze debetní kartu k U-kontu. Nijak mne to nepřekvapuje, že to nejde, jen se pro jistotu ptám, jestli jsem něco někde nepřehlédl.
Pavelxz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 12. 2019 15:23

"UniCredit se chystá propustit osm tisíc zaměstnanců". Chudáci, měli bychom ty CB fakt omezit.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 12. 2019 21:58

Mně započetli poslední CB 18. 11., pak už nic, u mě to vypadá na game over, co ostatní?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 12. 2019 23:17

Mně to ukazuje CB z 27. 11. jako bude připsáno... Ale dělám teď jen jeden měsíčně.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 12. 2019 23:29

měl jsem 5% na 2 prodejny s limitem u každé 500 a tu standardní 100 Kč při nákupu nad 1500 do limitu 1000. Tedy současně 3 aktivované nabídky. Od 7.10. dosud již vyčerpáno v plné výši.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 700Kč do 8.12., Richee 300 Kč, Curve 5 GBP, Revolut, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2019 07:13

Jak může Unicredit vůbec fungovat, je mi záhadou.

Přišel mi vcelku nevinný mail, ať si aktualizuji osobní údaje, zrovna jsem měl včera cestu kolem pobočky, tak jsem si řekl, že si to vyřídím, ať to mám z krku.

Pán si ode mne vzal občanku, podíval do systému a silně znejistěl.
Co že vám to přišlo? Kdy vám to přišlo? Tady máte všechno aktualizované. Ukážu mu mail. Neví si rady, zavolá kolegyni.

Koukají do systému a - tohle si tady zaškrtl ty? Ne, to už bylo (říkal něco o "nastaveno manuálně"). Paní ke mně - jaký máte obrat na účtu - uvedl jsem výši obratu (účet vyžaduje minimální obrat 50 000 Kč pro bezplatné vedení), hm, tady máte zaškrtnuto, že máte (chápu to tak, že myslí asi moc) velké obraty. Chce vidět ten mail, co mi přišel, znova ukazuji - neví si rady, co s tím.

Ke kolegovi: tak to všechno zkontroluj, já zítra zavolám na centrálu....

Jo, Unicredit fakt drží pohromady pomocí gumičky, žvýkačky a lepicí pásky. Lituji toho, kdo ji koupí, protože se mu "sesype na hlavu".
Přílohy
ucb.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zivan 4. 12. 2019 08:32

A chtel jsi po nich Potvrzeni o navsteve pobocky za ucelem kotroly a opravy osobnich udaju? :-)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 4. 12. 2019 08:35

bodyczech píše:musím přiznat, že samotný přechod od Axy, avizovaný jako jednoduché kliknutí a zbytek banky zařídí automaticky, totálně selhal. Od počátku problémy s internetovým bankovnictvím, tel. číslo v různých úrovních systému bylo zadané v nesmyslných formátech, po telefonu prý nemohou takové věci řešit a bylo nutné přeci jen navštívit pobočku. Dodnes nemám v IB smlouvy, karta se někde toulá...

Patriku tebe to překvapuje? Viz můj přechod od Axy, to samé v bleděmodrém! Jeden zmatek za druhým a totální chaos, oni se úplně ztráceli ve svých systémech a nevěděli co dělat. Ještě, že už jsem od těch amatérů pryč...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2019 10:09

zivan píše:A chtel jsi po nich Potvrzeni o navsteve pobocky za ucelem kotroly a opravy osobnich udaju? :-)

Já z toho byl tak zmaten, že ne. A pochybuji, že by to uměli vystavit.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod evelista 4. 12. 2019 10:10

jezis tys naletel na takovy mail, klasika jen te dostat na shop, jenze pracovnik necetl firemni newsletter ze budou obpisovat lidi s dotazem zmeny na uctu, a ze to ma jejich impulz jim nabidnou kk, uver hypo, vanoce akciu.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 4. 12. 2019 10:11

Zvláštní je, že jako banka pro (velké?) firmy má slušný tržní podíl a snad i nějaká ocenění. To potřebují firmy tak jiné věci?
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2019 10:17

A já bych se ke KK dal i ukecat, obzvláště potom, co mi před 2 měsíci obě KK banka vypověděla :D. Prostě levá ruka neví, co dělá pravá.

-- 4. 12. 2019 10:17 --

...navíc UCB zrovna ani nefunguje IB, nechodí SMSky
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod libol 4. 12. 2019 10:19

Přes klíč se přihlásit dá ;-) - právě vyzkoušeno, potřeboval jsem jim napsat, kdy mi vrátí přeplatek z v září zrušené kreditky :-(
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka