Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Panchy 24. 6. 2020 11:17

minarjo píše:Mně to přijde logické, přeci když má někdo nastavené inkaso na plnou splátku kreditky, tak proto, aby to touto formou skutečně platil (a nemusel si to hlídat pro ruční splácení převodem) ...

no jo, jenže já jsem už byl na limitu, tak jsem ručně poslal 120k CZK na splátku jinak bych nemohl s kreditkou v podstatě skoro celý další měsíc platit, no a zinkasovali si dalších 120k CZK ... měl jsem za to, že si strhnou jen tolik kolik tam chybí ... budu si muset navýšit limit, abych se tomu vyhnul...
Panchy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 6. 2020 12:33

Možná jsem to dostatečně nezdůraznil, ale o to inkaso se UCB snaží, jen pokud sám NEZAPLATÍM částku mezi minimální a celkovou splátkou. Zaplatím-li něco mezitím sám (třeba tedy přesně celkovou splátku), tak inkaso se nezkouší. Ale zaplatím-li méně, než minimální splátku (třeba nic), nebo více (ostře více), než celkovou , tak inkaso se zkouší.
Tohle mi přišlo divné , nikoliv to, že se inkaso zkouší samo o sobě.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigzachod 24. 6. 2020 13:14

Nejde mi s platební kartou od Unicredit účtu zaplatit přes paypal... vypadá to, že nepodporují mo/to platby? dá se to nějak povolit? v nastavení jsem nic nenašel...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 24. 6. 2020 13:26

Unicredit kreditku jsem v PP používal léta, zavolej na infolinku a nech si zapnout online platby.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigzachod 26. 6. 2020 12:42

Dobrý den vážený kliente,

rád bych Vám tímto nejprve poděkoval, že jste využil náš kanál Přímého bankovnictví Online banking a odpověděl bych Vám na zaslaný požadavek.

Jelikož limit protyp transakcí MO/To je vázán na limit platby přes internet bez 3DS zabezpečení a jedná se o bezpečnostní limit, nemohu touto cestou Vám požadavek vyřídit.

Je nutné navštívit pobočku banky, kde máte veden běžný účet, kde na základě provedení kontroly Vaší totožnosti podle platného dokladu Vám pobočka nastaví tento bezpečnostní limit pro tento druh plateb.
Některé banky asi ještě nepochopili smysl internetového bankovnictví... ty zprávy v onlinebankingu jsou asi pro parádu, člověku založí účet všechno online, ale limity u karty už si člověk nenastaví bez návštěvy pobočky...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 26. 6. 2020 13:12

lze to po infolince (nebo aspoň šlo)
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 7. 2020 11:44

Dnes skončilo hájení U konta v akci "U KONTO: 2 LITRY JSOU VÍCE NEŽ 1" ze závěru loňského roku, má někdo zkušenost s jeho rušením přes mobilitu? Nelíbí se mi tam hlavně ten druhý eurový účet.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2020 12:08

__Pavel píše:Dnes skončilo hájení U konta v akci "U KONTO: 2 LITRY JSOU VÍCE NEŽ 1" ze závěru loňského roku, má někdo zkušenost s jeho rušením přes mobilitu? Nelíbí se mi tam hlavně ten druhý eurový účet.

A proč sis zakládal dva eurové účty? :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 7. 2020 12:19

tak on ten jeden (jediný) eur. účet asi půjde zrušit, ne?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 7. 2020 12:25

Jasně :-) . Nejsem si jistý, zda při rušení účtu přes mobilitu zanikne zároveň i ten eurový účet, který se vytvořil při založení U konta automaticky. Možná by potom taky mohl přijít poštou nějaký zpoplatněný poslední výpis a tak bude asi nejlepší zrušit to na pobočce.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 7. 2020 12:26

drkarel píše:A proč sis zakládal dva eurové účty? :)

Dyť ti jasně píše, že dva jsou víc než jeden! 8-)
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod Panchy 2. 7. 2020 16:42

tramin píše:
xls píše:Uvidíme, ta mi platí ještě 2 roky. Pokud se u ní zhorší kurzy, tak by byla jen na ozdobu.

Jenomže tady to vypadá, ža i zlatá KK bude VISA. A když klikneš na debetky, tak zlatá taky jenom VISA
https://www.unicreditbank.cz/cs/obcane/ ... emium.html

lehký update (pokud už to někde nezaznělo) - UCB začíná definitivně přehazovat všechny MC debetky na VISU a to dokonce s novým designem na výšku - link z dnešního emailu , je tam vidět na pozadí design všech karet https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/visa.html
Panchy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 7. 2020 17:31

A ty karty jsou také tedy neembosované, jak vyplývá z obrázků...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 2. 7. 2020 17:38

A bez podpisu, konečně se těch starých systémů zbavujeme.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 3. 7. 2020 09:14

To jako že místo zlaté embosované dostanu nějaký kus plastu?
tramin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka