Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Matlal 24. 11. 2020 16:41

Matlal píše:Za jak dlouho po založení U konta vám přišla karta? Já už mám založeno týden a stále ji nemám. A to už v úterý mi psali ať se zaregistruji do u-šetřete a to bez karty neudělám.

Tak začínám být mírně rozčarován. Dnes dorazil PIN, karta zatím nikde. Založeno 13.11. A to mě už 2 upomínali, abych se registroval do u-šetřete. Tady dlouho nevydržím. :grr:
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 11. 2020 16:58

No to je fakt k poslání, když za 6 pracovních dnů nedorazí karta.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Matlal 24. 11. 2020 18:09

Tak to jsme oba zvyklí na něco jiného.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 11. 2020 18:48

Dorazí do 10 dní, zpravidla dříve. Stejně to mají i některé další banky.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 24. 11. 2020 23:49

čulibrk píše:v U-šetřete nově:
Navštivte naše supermarkety a hypermarkety ALBERT kdekoliv v České republice, zaplaťte za zboží kartou a získejte slevu 5 % při nákupu nad 500 Kč na první 3 nákupy. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 500 Kč. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na první tři útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky, pokud útrata přesáhne 300 Kč. Pokud Vaše útrata tuto hranici nepřesáhne, slevu nezískáte a můžete ji použít na další nákup, ve kterém již tuto útratu přesáhnete. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Nabídka neplatí pro transakce obsahující výběr hotovosti.

Ještě navíc je uvedeno:
"Nabídku je možné kombinovat s dalšími nabídkami od Alberta, které naleznete v našem programu."
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 25. 11. 2020 08:25

Ad Albert slevy: dříve spustili akci s bonusem 2%, nyní přidali akci na 5% - pokud uživatel aktivoval (logicky) nejprve ty 2%, předpokládám že budou vyplácet nižší odměnu (až do dosažení celkového bonusu 500 Kč) a až poté tu vyšší.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 11. 2020 08:27

mareka nauc se cist...
Budes mit odmenu 7%...

Edit: to same plati pro pospu...(akorat ten bude mit 10%)

To jste opravdu tak hloupi...???
Naposledy upravil milanBrno dne 25. 11. 2020 12:42, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pospa874 25. 11. 2020 10:27

To jsou různé úrovně těch cashbacků? Mám 5% od 300 a teď i Vánoční (jen na první 3 nákupy). Když to aktivuju tak bude 10%? To se mi nezdá.
Přílohy
Screenshot_2020-11-25-10-21-10-1.png
U-ušetřete 5% + 5% od 300 Kč
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 25. 11. 2020 11:43

Když dnes zadám zrušení účtu přes mobilitu, jak dlouho bude ještě aktivní? Jde mi o to, jestli příští měsíc ještě musím plnit podmínky a jestli to vůbec jde, jestli není účet blokován nebo tak něco.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 25. 11. 2020 12:52

to pospa874: ano, bude to 10%. Píší to v detailu té vánoční nabídky. Stejné to je i v Moneyback programu ČS...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod servpack 25. 11. 2020 14:21

Dr.D píše:Když dnes zadám zrušení účtu přes mobilitu, jak dlouho bude ještě aktivní? Jde mi o to, jestli příští měsíc ještě musím plnit podmínky a jestli to vůbec jde, jestli není účet blokován nebo tak něco.

Podmínky rozhodně splň, účet nijak blokovaný nebude. Když dnes zadáš mobilitu, účet bude zrušen až během ledna, je tam výpovědní lhůta. A pokud máš účet v CZK i EUR, tak přes mobilitu zrušíš jen CZK. EUR by ti zůstal a účtovali by ti za něj 50 Kč měsíčně. V případě UCB je lepší rušit na pobočce.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.D 25. 11. 2020 15:53

servpack: Díky. Mám jen CZK, aspoň nic jiného v SB nevidím:-) Já myslel, že výpovědní lhůta je měsíc. Takže plnit i v lednu?
EDIT: Tak už to chápu, Airbank si taky bere čas, takže výpověď začne běžet až v prosinci. Díky moc za radu.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 11. 2020 18:57

To není že by si brala Air Bank čas, ale mezibankovní pravidla Kodexu mobility mají jasně definované lhůty, kdy nejdřív lze Žádost o změnu banky podat (13 pracovních dní jako minimum, kdy nejdřív od okamžiku sepsání formuláře přenosu může dojít k zahájení výpovědi původního účtu a kdy nejdřív se mohou začít provádět trvalé platby a inkasa z nového účtu a zrušit ze starého, aby obě banky měly čas na vzájemnou komunikaci). Air stejně jako jiné banky logicky nedovolí zadat datum dřívější než toto minimum dle Kodexu (pozdější zadat samosebou lze). Navíc původní banka pak ještě aplikuje k danému datu výpovědní dobu rušeného účtu, typicky 14 dní nebo měsíc. Proto to zrušení v původní bance může celkem trvat i měsíc a půl od sepsání žádosti v nové bance.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod kolotuk 26. 11. 2020 09:15

Píšu vlastní zkušenost s rušením účtů CZK a EUR v této bance.Přes Airbank zrušen účet v CZK,jak píše minarjo,13dnů,pak měsíc výpovědní lhůta.Opakovaně pokus o zrušení EUR přes mobilitu-Air po několika dnech odpověděla,že UCB nesouhlasí,rozdílná měna,tak jsem dojel na pobočku,sepsáno za 10min,výpovědní doba měsíc,včera zrušen i přístup do IB.Žádných 50 korun ani nic jiného nebylo účtováno,i když rozdíl mezi zrušením obou účtů byl dva měsíce.
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 11. 2020 10:46

Já jsem v rámci mobility přes AB účty v UCB tento rok bez problémů zrušil. Dvě oddělené žádosti: CZK (UCB) s převodem na CZK (AB) a EUR (UCB) s převodem na EUR (AB). Na CZK účtu v UCB jsem měl zůstatek, ten se převedl, na EUR nebylo nic. Žádné pravidelné úhrady se nepřeváděly, jen prosté zrušení původních účtů.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků