Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 27. 2. 2021 17:58

.
Naposledy upravil hgfdsa dne 27. 2. 2021 22:03, celkově upraveno 1
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fc70 27. 2. 2021 19:37

hgfdsa píše:
Lenka_2 píše:Pojištěno je jen 2,5 M, takže opravdu nedává smysl tam držet 5 M za 1 %. Ještě tak 2,5 M a za zbytek koupit protiinflační dluhopis.

RSTS ale žádný krach nehrozí.
Takových institucí už bylo. Když to tvrdíš, čím ten názor máš podložený? Jak to laik jako já pozná, ať se přiučím?

A stejně je ten proti-inflační dluhopis s vysokou pravděpodobností výnosnější, tak proč to držet na stavebku? Nutně potřebuješ miliony s tříměsíční likviditou?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 27. 2. 2021 19:39

Jakou tříměsíční likviditou? Je to sice stavebko, ale odchozí transakce je do druhého dne v jiné bance.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klient ps 28. 2. 2021 07:35

Já jsem měl teď taky několik milionů na hotovosti, ale koupil jsem si 2+kk v Karlových Varech za 2,7 ob ulici od kolonády. Cena se ještě možná trochu sklouzne dolů, ale za pár let, až se situace vrátí do normálu cena bude zase na dvojnásobku.
Držet bůra na spořáku je podle mě fakt hovadina.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 2. 2021 08:59

S nemovitostmi jsou starosti, se spořákem ne.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2021 09:37

On je prostě každej jinej, což stejně nepochopíte, ať se v tom budete pitvat sebevíc. Prostě buďte rádi, že existují i ti ve vašich očích "blbci", protože jinak byste ty byty, akcie ... měli dražší. ... a ve finále přijde redhaven a jeho suita a všechno vám to seberou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hgfdsa 28. 2. 2021 11:35

Na crypto jsou krátcí. 8-)
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2021 17:47

To je možný. A to crypto se dá jíst? :D Já těm kryptoměnám nerozumím (a proto se jim vyhýbám) ... ale nejsou ony založeny na tom, že je někdo jiný od Tebe ochoten koupit, resp. je směnit za zboží? Pokud náhodou jo, pak se obávám, že i crypto je na rudé (zelené a dost možná i černé) krátké.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Leonos 28. 2. 2021 23:27

hgfdsa píše:Jakou tříměsíční likviditou? Je to sice stavebko, ale odchozí transakce je do druhého dne v jiné bance.


Tady: https://www.penize.cz/stavebni-sporeni/ ... sporitelny
Leonos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 3. 2021 05:05

Jenže tenhle účet je taková výjimka, vklad lze vybrat i častečně a kdykoliv, spoření jede dál, je to bez státní podpory.
https://finexpert.e15.cz/rsts-nabizi-ke-stavebnimu-sporeni-novy-sporici-ucet
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 3. 2021 10:35

Pak to není stavební spoření tak jak ho zná Zákon o stavebním spoření, ale běžný spořicí účet, jen vedený stavební spořitelnou :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 3. 2021 18:09

Sami to nazývají v IB stavebnim spořenim, má to i cílovou častku.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod salam01 10. 3. 2021 12:06

U kreditky M&M se mi teď všechny transakce zobrazují dvakrát, to jsou fakt tragédi už…

IMG_0140.PNG
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 3. 2021 12:27

Jo taky to mám u KK AXA Club. Vtipné je že i splacení se mi zaúčtovalo 2x, takže výsledek sedí ....... a to to jde :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 10. 3. 2021 12:51

Aha, mně splacení jenom jednou, ale nejspíš se ty debetní transakce jenom zobrazují a neúčtují.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků