Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 4. 2021 12:39

v sobotu mi jeden člověk posílal prý platbu z Unicredit na Raiffeisen BU, dnes v pondělí 13:38 na účtu pořád nic nemám. Je možné že by to Unicredit až tak nezvládla, nebo mi kecá, že příkaz zadal?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 4. 2021 12:55

UCB posílá D+1, takže je to úplně normální...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 4. 2021 13:15

... a řekl bych, že to odejde až v noci z UCB, takže v RB to bude zítra ráno.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 4. 2021 13:31

:-) síla, v době okamžitých plateb.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 4. 2021 14:24

No, síla je, že pokud vím, UCB neplánuje ani okamžité platby, ani D+0. Jinak tohle se o UCB ví.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 12. 4. 2021 14:58

Oni jsou asi obecně proti okamžitému čemukoliv, vždyť zrušili FB stránku, aby nemuseli řešit okamžitou zpětnou vazbu... :)
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 4. 2021 15:30

Jojo, na KK u UCB pošlu platbu ve čtvrtek a v IB od UCB to vidím až v další týden v úterý ráno. UCB = Pravěk :oboze
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SECRET_AGENT_BOND 12. 4. 2021 16:39

To je nějaká novinka, že platba kartou v USD se u UCB účtuje kurzem prodej, ale refund se účtuje kurzem nákup?
Mám tu platbu za 3005 Kč, kterou mi ebay vystornoval 3 dny po nákupu, takže kurz se prakticky nehnul a vráceno 2787 Kč. To neni úplně málo - se tu bavíme o skoro 10%...
SECRET_AGENT_BOND
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 4. 2021 16:47

Njn, fakticky UCB USD prodala a pak nakoupila. Tak už to chodí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Prologer 13. 4. 2021 16:14

Nevíte, zda pokud mám M&M Gold v rámci Ukonto Premium zdarma, tak k ní mít zdarma i dodatkovou kartu M&M Gold?

V ceníku je M&M Gold v rámci Premium zdarma a taky dodatková karta zdarma v rámci M&M Gold. Ale u Premium konta se píše "Do konta je možné zahrnout pouze hlavní kreditní kartu patřící majiteli konta, ne dodatkovou." Tak uplně nevím, jak to chápat.

A pak druhá otázka - při předčasné výměně M&M Gold (poplatek 200Kč) dostanu kartu s jiným číslem než byla původní?
Potřeboval bych totiž kartu s novým číslem a tak řeším, zda jít cestou dodatkové nebo té předčasné výměny.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 14. 4. 2021 13:35

Ad 1) ano
Ad 2) nevím
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nagant 18. 4. 2021 17:19

Máte někdo zkušenosti se zakládáním U Konta přes promo od zaměstnavatele, akce 2% k výplatě/max. 10 000 Kč ročně?
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni ... -ucet.html

Pořád hledám, v čem je zrada, kde si to UB vezme zas zpátky (krom toho, že když tam výplata nedorazí, je to za poplatek 199,-Kč).
Nagant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 4. 2021 18:18

Stačí možná měsíční obrat, ze si tam sám pošleš 12000 Kč, a nebude to spojeno s poplatkem 199 Kč. Já spíš koukám, ze nejsem ani nový klient (v posledních 36 měsících jsem tam měl účet), ale ani stávající (nemám u nich běžný účet, ale jen kreditní kartu).
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 18. 4. 2021 20:30

Jako akce je to zajímavé, taky hledám, kde je zrada ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 18. 4. 2021 20:39

Chápu to ale tak, že to musí být ve spolupráci se zaměstnavatelem, není to pro každého.
Jinak mi to přijde jasné, jen kdyby to ale zaměstnavatel nabídnul.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků