Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 4. 2021 21:38

Njn, uz jsem se podíval do podmínek a je tam

" Do Kampaně se mohou zapojit klienti, kteří jsou osloveni v rámci programu Bank at Work a obdrží nabídku zvýhodněných produktů včetně
unikátního kódu. "
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 19. 4. 2021 07:46

V nabídce je vedení zdarma, výběry ze všech bankomatů i v zahraničí zdarma (s ev. poplatkem správci bankomatu) atd.
Ale v ceníku je to dost matoucí, nepochopil jsem třeba, zda se za debetní kartu Visa Classic platí u U Konta 500 Kč ročně, či nikoli.
Protože v sekci Debetní karty je tento poplatek uveden pro "hlavní" kartu.
Nagant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 4. 2021 11:53

Unicredit má další akci za založení účtu. Dost by mě zajímalo, zda se to dá nějak obejít pro získání nejvyšší odměny příchozí platbou z jiného účtu a např. Se zprávou pro příjemce "mzda" pro ty, co nemají pražské nadprůměrné mzdy...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 19. 4. 2021 12:21

Na konci léta 20 jsem zrušil UCB účet.
A na konci března 21 po mně UCB začala razantně vymáhat poplatky za to, že jsem na zrušeném účtu v nepovoleném debetu.
Mou výpověď samozřejmé v systému neměli, ač jsem rušil osobně na pobočce. Musel jsem se hrabat sám ve svých papírech, než jsem písemnou výpověď našel. Kdybych výpověď vyhodil nebo nenašel byl bych v loji.
Tahle banka za těch 10 litrů za rok fakt nestojí.


Edit:
Tohle teď na mě vyskočilo na iďesu:
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni ... _W16_mafra

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... nky_CZ.pdf



Banka očividně nechce nabirat přeposílací socky.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nagant 19. 4. 2021 12:57

No, jak jsem si tak pročítal diskuzi zde v tématu i jinde na Internetu, tak to fakt oželím, tu promo nabídku od zaměstnavatele.

U Unicredit Bank mám jen nějaké naprosto nepoužívané Multikonto (nikdy na něm nebyla ani koruna), vzniklé kdysi dávno bláhovou migrací prázdného spořicího účtu od AXA Bank po přesunu peněz jinam.
Nagant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 4. 2021 14:19

@Klient PS:
Také jsem musel na pobočce účet rušit na 2x, poprvé se to jaksi nepovedlo a podruhé nad tím seděli hned 3 bankéři, aby zjistili důvod :). Ale snadno lze z pozice klienta zjistit, zda je účet zrušen, musí zkrátka zmizet z IB.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Klient ps 19. 4. 2021 16:12

minarjo: on mi účet ze smartbankingu zmizel, já si stáhl výpis a aplikaci odmazal. Jen mi bylo divné, že mi nepřišel závěrečný zůstatek. To jsem přikládal ucb bordelu a víc neřešil.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 4. 2021 22:03

Neví někdo, zda je EUR měnou asociace VISA?
Citace z podmínek banky pro kurzy debetní karty: "Je-li některý připojený účet veden v měně příslušné kartové asociace, převádí se částka transakce do této měny dle kurzu této asociace."
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 4. 2021 07:19

Zcela určitě umí VISA zúčtovávat jak v EUR tak v USD, dokonce většina karet u nás je v EUR. Podle mého názoru ale v tomto konkrétním případě půjde o to, jak se dohodne Banka s karetní asociací, tj. jakou měnu zvolí na kartě jako zúčtovací. To může být teoreticky kterákoliv měna.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DPH - VAT 26. 4. 2021 10:14

(e-mailová zpráva, došlá 26.4. 2021 v 11:11 h)
Vážený kliente,
jsem skutečně hrdý na to, že jsem byl jmenován generálním ředitelem skupiny UniCredit, a považuji za svou osobní povinnost zastávat partnerskou roli, kterou od své banky očekáváte.
Do tohoto odvětví jsem nastoupil, když mi bylo 25 let, a za tu dobu jsem měl příležitost poznat jej z mnoha stran, a to jak přímo osobně, tak očima mnoha lídrů.
Přijal jsem tuto pozici, jelikož jsem přesvědčen, že banky hrají stěžejní roli v jakékoli fungující společnosti. Jsem toho názoru, že společným posláním každého z nás není jen přinášet špičkové finanční produkty nebo „zlepšovat Vaši zkušenost“. Jsme tu od toho, abychom Vám umožnili dosahovat cílů, prosperovat a žít podle Vašich představ. Mým úmyslem je vložit veškerou svoji energii do toho, aby se tato představa stala skutečností.
Chtěl bych, abychom pro Vás, naše klienty, dělali více. Chci, abychom posílili naše partnerství, založené na důvěře, transparentnosti a vzájemném respektu. Chceme být pro Vás finančním partnerem první volby.
Mým závazkem je zjednodušovat procesy a posilovat technologie a digitalizaci, aby naši zaměstnanci mohli lépe vycházet vstříc Vašim potřebám. Děláme vše tak, abyste byli vždy v centru všeho dění.
Chtěl bych Vás požádat, abyste byli součástí všech těchto změn. Ne všechny z nich budou jednoduché, některé si vyžádají čas, ale můžete si být jisti, že udělám vše, co bude v mých silách, abychom potřebnou transformaci provedli co nejdříve.
Klíčovou součástí splnění těchto závazků je nejen lepší porozumění tomu, co děláme dobře, ale především pochopení toho, kde se můžeme zlepšovat, abychom byli schopni naplňovat Vaše očekávání. Je obtížné zlepšovat věci, o kterých nevíme, a proto budeme upřímně vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá.
Děkuji Vám za důvěru a trpělivost, které jste do nás vložili v uplynulých letech. Budu se snažit, abyste měli vždy pocit, že jste svoji důvěru vložili do správných rukou, a abyste za svoji loajalitu získali vždy tu nejlepší hodnotu.
Andrea Orcel
generální ředitel
skupiny UniCredit S.p.A.
DPH - VAT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 4. 2021 11:49

Když jsem před cca 20 lety začínal kariéru v České šiditelně, tak taky chtěli být bankou První volby. A vida nový ředitel chce, aby UCB byla finančnim ústavem první volby. Je vidět, že UCB je se vším 20let pozadu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Zedna1 26. 4. 2021 12:11

Tak mu napiste, at v prvni rade zavedou okamzite platby, ktere jsou dnes v ostatnich bankach jiz samozrejmosti ;-)
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 26. 4. 2021 13:12

Tahle banka toho předvádí na českém trhu za posledních 20 let nejméně ze všech. Radši by to Italové někomu prodali, tohle je jen trápení.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 4. 2021 13:46

Ten email od nového GŘ mi přišel také, a to přesto, že už přes rok jejich klientem nejsem, žádný produkt ani IB už tam nemám! A to jsem ten účet tehdy musel rušit na dvě návštěvy pobočky, poprvé to rušení skrz jejich systémy jaksi neprošlo... Takový bordel jako v UCB fakt snad nikde není :(.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod TheSubways 27. 4. 2021 14:22

Nagant píše:Máte někdo zkušenosti se zakládáním U Konta přes promo od zaměstnavatele, akce 2% k výplatě/max. 10 000 Kč ročně?
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni ... -ucet.html

Pořád hledám, v čem je zrada, kde si to UB vezme zas zpátky (krom toho, že když tam výplata nedorazí, je to za poplatek 199,-Kč).


Rovnou se zeptám, jak byste s touto odměnou od banky ve výši 2 % měsíčně z čisté mzdy zaslané na UKonto (až do 10 000 Kč) naložili z pohledu daně z příjmu fyzických osob...

Obávám se, že v tomto případě bychom se nemohli dostat pod §10 ods.1 písm a) Zákona o daních z příjmů a následné osvobození příjmů z příležitostných činností do 30 000 Kč ročně, neboť zde se bude jednat o pravidelný měsíční příjem – odměnu od banky, který by už pravděpodobně nesplnil podmínku příležitostného příjmu. Následně by se pak příjem danil 15% dle §10 Ostatní příjmy v daňovém přiznání (předpoklad kdy má poplatník kromě příjmů z §6 také příjmy z §7 - §10 ZDP vyšší než 6 000 Kč a povinnost podávat DP). Jaký je Váš názor?
TheSubways
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků