Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 8. 8. 2022 14:59

Ano, je to uvedeno ve smlouvě. Například viz. obrázek níže:
Přílohy
Unicreditbank karta.gif
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ladik1983 8. 8. 2022 16:12

A to najdu kde prosím?
ladik1983
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 8. 2022 16:20

ve smlouvě, najdeš jako PDFko v mailu
změnit opět na pobočce, měnil jsem to min. týden (odebíral jsem si ten "Další")
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 8. 8. 2022 16:27

V sazebníku je v části Debetní karty položka Změna v nastavení účtů připojených ke kartě 100 Kč. :hm :hm
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 8. 2022 17:11

Což může být i např. nastavení limitů... u účtů připojených ke kartě.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 8. 8. 2022 18:06

Tahle banka je vážně tragédie.

Nejen, že se nikdo neozval a dysfunkční infolinka není schopna pomoci, ale prostředky po automatickém neprodloužení (v smart banking svítí "Y" jako předpokládám ano) stále leží na BÚ.

Teď se prozměnu nemůžu ani přihlásit do IB. Vyhazuje to nějakou chybu 504.

Edit: Už se povedlo přihlásit a termínovaný vklad vypisuje, že "je prodloužen".

Jediná nelogická věc, co mne napadá jsou připsané prostředky na BÚ v sobotu 6.8, protože je víkend (snad kapitalizované až do neděle) a pak dnes v pondělí 8.8 dojde k automatickému založení "obnoveného" TV. Další varianta je, že se u nich TV zakládají pouze v pracovní dny, tj. jsem byl 2 dny bez úročení a bohužel to vyšlo zrovna na víkend. Vše jsou pouze domněnky. 8-D :oboze
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 8. 2022 21:10

No to mě pos..
Já zakládal 13.7. jednoměsíčni TV a obnovení je fakt až od 15.8., protože 13.8. je sobota, takže to fakt vypadá na 2 dny bez úroků. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 8. 8. 2022 21:21

Mám to stejně, avšak když si spočítas úroky, zjistíš, ze to urocene mas cely víkend. Alespoň tedy u jednorázových TV uvádí rovnou při založení jaký dostaneš úrok (nezdaněný). Úrok vychází přesně na 33 dni.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 8. 2022 06:32

Tak dnes se dle absurdních očekávání založil teprve TV, tj v úterý. Nepočítal jsem prozatím jestli ty úroky vážně byly kapitalizované od sobotního připsání až do pondělí včetně. Takže není problém asi ani tolik začátek jako spíše konec TV 1 M připadající na víkend.
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeňour 9. 8. 2022 08:16

Takže když mi měsíční TV zkončí o víkendu,třeba v sobotu tak mi připíší peníze I s úrokem co jsem měl spočítán při založení na BÚ.takže to znamená že třeba jeden,dva dny jsou penize skutečně neúročeny?když TV založí až v pracovní den a nebo to navážou na datum kdy končil.třeba 26tého v sobotu zkončí a vytvoří ho až v pondělí od tohoto data.je to fakt hrůza se v tom vyznat ..
Naposledy upravil Zdeňour dne 9. 8. 2022 08:58, celkově upraveno 1
Zdeňour
Návštěvník

Odeslat příspěvekod obbr 9. 8. 2022 08:32

Nevíte jaké jsou podmínky pro založení spořáku Platinum? Respektive jaké jsou podmínky vstupu do privátního bankovnictví.
Děkuji
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 8. 2022 09:23

těžko říct, jak moc je to ještě aktuální:
https://www.mesec.cz/clanky/jak-vypada- ... ni-sluzby/
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pulmann 9. 8. 2022 09:30

S touto bankou je to trochu náročnější.
Chce to trpělivost, velkou trpělivost, hodně velkou trpělivost .
pulmann
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod obbr 9. 8. 2022 10:11

ROlda78 píše:těžko říct, jak moc je to ještě aktuální:
https://www.mesec.cz/clanky/jak-vypada- ... ni-sluzby/

Pokud ano, tak 3mega není zas tolik oproti jiným bankám. Ale možná teď už budou chtít více. Nicméně 5,5% bez omezení je velké lákadlo.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisg 9. 8. 2022 10:34

Tak lístky do kina přišly dnes přesně po 14 dnech do emailu, stejně jako karta Cinestar. Chci se prosím zeptat, jak postupovat s těmi vstupenkami, jestli je ukážu až na pokladně a tam si vyberu místa kde sedět, nebo se to dá rezervovat online(vybrat místa) a zaplatit těma vstupenkama na pokladně?
ladisg
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků