Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 8. 2022 11:43

Už se někomu obnovil termínovaný vklad? Mně se měl obnovit dnes, ale v aplikaci obnovu nevidím.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 16. 8. 2022 08:08

Měl jsem fixaci do 8.7. a 9.7. byl obnoven.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baron84 16. 8. 2022 08:46

Jde si někde zapnout aby fungovala karta s Revolutem? Ve smartbance mám vše povolené a nefunguje dobití ani přes Apple Pay. Nebo je nutné volat/dojít na pobočku?
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 8. 2022 09:06

jestli máš povolené MO/TO, tak volat
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodle 16. 8. 2022 10:04

Nevíte prosím k čemu je ta druhá karta CineStar k účtu START? Jde mně o to, že je to klasická debetka a ze sazebníku jsme pochopil, že k účtu je zdarma jedna karta. Více karet bývá často za poplatek. Tohle asi nebude ten případ, ale raději se ptám.
Podobně to členství v klubu CineStar na tři roky zdarma. Co pak? Tou dobou si ani nevzpomenu, že jsem nějakej účet v UCB měl, tak aby mě ze CineStar nenaháněli s poplatkem na další rok, že jsem se jim kdysi upsal.
Doodle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zvirek 16. 8. 2022 10:32

Ono často bývá i méně karet za poplatek, třeba ne hned ta první, ale obnovení už si některé banky nechají zaplatit. Proto primárně kartu nechci, když mám účet jen na spoření. UCB je první banka, kde nejde odmítnout kartu při zakládání účtu ( ani na pobočce osobně ! ) a dokonce člověk možná dostane pokutu když si jí nevyzvedne. To mi hlava nebere, ta karta, poštovné, to všechno banku musí něco stát a evidentně jí je to fuk .....
zvirek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 8. 2022 13:58

zvirek - vyjmenuj prosim konkretni banky, ktere maji obnoveni karty zpoplatneno, kdyz to tu tvrdis (ja totiz zadnou neznam)
Diky
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 8. 2022 15:29

Tak třeba fio po fraudu.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 8. 2022 15:49

Po fraudu (zneuziti) to asi bude mit zpoplatneno vice bank ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zvirek 16. 8. 2022 15:54

wit.cz píše:Tak třeba fio po fraudu.

Tak jsem to taky myslel. Prostě pokud kartu nechci, přije mi ve 21. století nesmysl nemít možnost jí odmítnout.Zvlášť,když se každý ohání přírodou a tady se jede plast sem, plast tam.
zvirek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 8. 2022 20:14

Tak zase mě v UCB obelhali, měl jsem slíben jako v předchozím měsíci ředitelský bonus 0.5 % na další měsíc u jednomesíčního termínového vkladu. No a teď v IB vidím, že mám úrok jen 5,8%, takže bonus jen 0.3%. :-(
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod znedlob 17. 8. 2022 09:58

Po několika hodinách zjišťování, volání a hledání.....

Zvolil jsem UCB účet START kvůli úroku 5,5%. Využil jsem i promo akce Cinestar.

Situace by měla být následovná:
Účty a karty jsou 2. Účet s vyšším číslem je "spořící". VISA Standart je vázaná na oba účty, to znamená, že pokud na hlavním účtu nejsou finance a na "spořícím" ano, tak se to zaplatí z něj.

VISA Cinestar je v podstatě klubovka, ale zároveň i taková "VISA Standart". Funguje úplně stejně. Lístky do Cinestaru dorazí až PO aktivaci této karty, takže nějaké nevyzvednutí apod. je nesmysl. Neberu teď v potaz bordel v jejich systému. Obě karty jsou zdarma a žádný poplatek podle infolinky se neplatí.

Ještě jedna věc navíc... Disponenta k účtu je možné přidat jen pobočce. Dvě karty se tedy vlastně hodí. Já je ale používat nebudu. Mám svůj AB a ČSOB a manželka taky ČSOB.
znedlob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 17. 8. 2022 10:35

popsal si to krasne-),...ale co si hodiny na tom studoval a volal.
Naposledy upravil marvy dne 17. 8. 2022 10:41, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 17. 8. 2022 10:38

Jejda, oni zrušili webovou verzi U-šetřete? V té appce se v tom obtížně hledá, není to přehledné a ještě to není vůbec svižné, ale to možná bude otázkou mého hw...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 8. 2022 10:41

Fakt? Fuck! Appku vůbec nemám. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků