Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 10. 2022 14:17

Nezapomen aktivovat pres infolinku prislusne povoleni (MO/TO platby), ktere ma UCB karta defaultne zakazane, bez nich pres Curve nezaplatis, i kdyz jde karta do Curve pridat.

Kartu pouzivam denne pote, co mi dali to 1% + 4%. Pred tim lezela v supliku, takze ted je to odmena a pobidka k dalsimu pouzivani :-)
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 1. 10. 2022 14:29

Včera mi naúčtovali poplatek 100Kč za zaslání papírového výpisu, přestože mám nastavené elektronické výpisy. Přidávám se tedy do klubu těch, kterým se už toto taky stalo. Poslal jsem jim proto reklamaci a budu očekávat refundaci.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 10. 2022 19:12

Akce běžný účet s 5,5 % úrokem je prodloužena do konce roku.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 10. 2022 19:42

Ještě k té odměně 3 % za platbu kartou - pokud tedy zaplatím v Albertu, kde mám odměnu 5 %, dostanu celkem 8 % cashback?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 1. 10. 2022 19:45

Při platbě se aplikují všechny odpovídající odměny, každá ale zvlášť. Takže dostaneš 3% + 5%, celkem tedy 8%.
Naposledy upravil Milos dne 1. 10. 2022 19:47, celkově upraveno 1
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 10. 2022 19:46

Díky za odpověď.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2022 11:51

Milos píše:Včera mi naúčtovali poplatek 100Kč za zaslání papírového výpisu, přestože mám nastavené elektronické výpisy. Přidávám se tedy do klubu těch, kterým se už toto taky stalo. Poslal jsem jim proto reklamaci a budu očekávat refundaci.


Prave sem se na to chtel zeptat, byl uz nekdo uspesny pri te reklamaci?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 10. 2022 12:51

S reklamací papírového výpisu žádný problém vůbec nebyl, dokonce byla vyřešena do druhého dne (reklamaci zadávala bankéřka, já ji jen zatelefonoval)...

Vážený pane Vopršálku,

reagujeme na Váš podnět ohledně poplatku za papírový výpis, který se strhnul z Vašeho účtu č. 749xxx091 dne 31.8.2022 ve výši 100 Kč.

Jak jsme ověřili, důvodem účtování poplatku bylo chybné nastavení distribuce výpisů v našem systému, kdy nebyl správně uvedený způsob doručování. Za toto pochybení se velice omlouváme.

Naúčtovaný poplatek jsme Vám vrátili zpět na účet k datu 31.8.2022.

Distribuci výpisů jsme opravili na elektronickou.

Pokud se Vám ještě zaúčtuje koncem září poplatek za výpis, vrátíme Vám ho automaticky počátkem října, není tedy nutné podávat další reklamaci.

S pozdravem...


Mimochodem, zatím nemám připsané úroky u "dalšího" účtu za září - už si nevzpomínám, jak to u UCB funguje (asi až první pracovní den dalšího měsíce?), je to dobře?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 10. 2022 13:06

Já měl úroky připsány 1.10. ráno.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 2. 10. 2022 14:24

Když jsem se v sobotu 1. vracel kolem 02:00 hodiny domů z restauránu a kontroloval, kde je úrokový vývar připsán, byla UCB a Moneta jediná, kde jsem již mohl hýřit ... ostatní ústavy připsáno, až když jsem se před obědem probral z odpočinku 8-P ... takže ano, UCB připisuje úroky bez ohledu na den a pokud nebylo připsáno v sobotu, je něco špatně ;-) .
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2022 22:27

Alfred: -)))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 3. 10. 2022 07:18

fremantle: taky nemám připsané úroky na účtu "další"
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SenseiJirka 3. 10. 2022 08:41

Já je měl připsané 30.9. a myslím, že u UCB jsem je měl připsané vždy poslední pracovní den v měsíci (např. v červenci 29.7. s poznámkou že se jedná o úrok až do 31.7.)
SenseiJirka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mmarekkkkk 3. 10. 2022 08:44

Ted jsem volal na infolinku, system zacal rozpoznavat, kdo byl jiz driv u UCB a tem prestali zniceho nic urocit zustatek aniz by to dali vedet, takze zrejme proto nemaji nekteri pripsany urok .. pekni ***** ..
mmarekkkkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 3. 10. 2022 08:58

Tak to by byl slušnej vojeb! Ale upřímně, teď nevím, jak to bylo v podminkách... Každopádně mají, naštěstí, v systému nedodělky... ;-]
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků