Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 23. 11. 2022 18:05

Tento cashback se připisuje dvakrát měsíčně, v polovině a na konci měsíce.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 11. 2022 18:07

panPeněženka píše:Dnes mi e-mailem přišlo tohle:

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... soutez.pdf

:-)

Přijde mi legrační ta věta " Losování bude provádět zástupce Oddělení Karet pod dozorem zástupců Oddělení Marketingu"... úplně vidím, jak to tam kartář tahá z klobouku a nad ním stojí a přes rameno mu kouká pět markeťáků, jestli si to tam netahá z rukávu :D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 23. 11. 2022 18:13

Je možné používat k přihlášení na účet v této bance také wifi nebo jen data mobil.operátora registrovaného telefon.čísla? Hlásí mi to překvapivě, že chybí mobilní připojení..? Jinak internet funguje.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 23. 11. 2022 18:16

Úsporu vidět 3-4 prac.dni od zaůčtovaného nákupu,připisuje se 2x v měsíci do 30 dní od nákupu.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J8iAVvJcSqzZHQf 23. 11. 2022 19:30

elfin píše:Je možné používat k přihlášení na účet v této bance také wifi nebo jen data mobil.operátora registrovaného telefon.čísla? Hlásí mi to překvapivě, že chybí mobilní připojení..? Jinak internet funguje.

Používám běžně wifi a funguje mě to.
J8iAVvJcSqzZHQf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 23. 11. 2022 19:34

@elfin: SB i IB samozřejmě funguje i na wifi. Možná se jednalo jen o dočasný výpadek nebo nějakou technickou závadu na tvé straně.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 24. 11. 2022 12:46

panPeněženka píše:Dnes mi e-mailem přišlo tohle:
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... soutez.pdf

Platba u obchodníka znamená jen na terminálu, nebo i na internetu?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 24. 11. 2022 13:24

Zahrnuty jsou i online platby na internetu. Minimální částka musí být 10Kč.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 25. 11. 2022 11:01

Má někdo zkušenost-nový klient k akci 3% z plateb PK k typu Start může aktivovat současně i U-šetřete? A tyto základní BÚ (včetně 6% spoření) jsou zcela bez poplatků?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SenseiJirka 25. 11. 2022 13:22

elfin: Ano, slevy se sčítají. Takže když máš např. v Ušetřete Albert 2% + 2% slevu (tu tam mam aktuálně třeba já) a k tomu 3% CB za platby kartou, tak za nákup v Albertu dostaneš 7% zpět (byť odděleně - 2x 2% za Albert + 1x 3% za CB). Odměny klasické (albert, shell, atd..) se připisjují (cashback je vidět v Ušetřete) cca do dvou dnů, CB za platby kartou 1x týdně (cca s 1-2 týdenním zpožděním). Proplaceno na účet je pak vždy 2x do měsíce (na začátku a v půlce)

A ano, běžný i běžný (další) účty jsou bez poplatků
SenseiJirka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 25. 11. 2022 14:24

Tak jsem si založil Unicredit, dostal jsem 2 účty, ale z toho jejich IBankingu jsem trozhu zmaten. Oba účty se jmenují Účet Start, těžko říct který z nich je ten spořicí.. když se přepnu do záložky spořicí účty, tak tam žádný účet nemám. V info o účtech toho moc není. Rozumím tomu dobře, že ač se oba jeví jako běžné účty, ten, u kterého nejsou žádné platební karty, je ten spořicí s 6%?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 25. 11. 2022 14:36

Obvykle to nepíšu, ale na toto téma je tady každý "druhý" dotaz a nedávno se to tu taky řešilo, takže by se to dalo snadno najít v poslední komunikaci.

Ale ať ti dám i odpověď, je to ten, který je označený s popiskem další.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 25. 11. 2022 19:07

Ještě dodám info pro nově příchozí, karta je navázaná na oba dva BÚ, i když zobrazuje disponibilní zústatek jen podle toho prvního BÚ. Takže stačí mít peníze jen na tom druhém BÚ Další, kde se krásně úročí a zároveň jsou k dispozici pro placení.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 11. 2022 20:21

Už jste někdo dostali tu novou kartu místo Miles&More?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 28. 11. 2022 09:23

Psali, že budou posílat až v průběhu prosince, tak bych byl překvapen, kdyby kartu někdo obdržel už v listopadu. Očekávám, že budou chtít mít měsíc platnosti na prosinec, tj. výroba asi taky v prosinci. Při výměně karet z MC na Visu měli navíc dost velké zpoždění, což teď teda ale tak velká vlna vydávání nebude.
Pospa874
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka