Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 1. 2023 20:14

No tady to mají jako dvě různý "výhody" tak mi to právě přišlo, že to na sobě může být nezávislé :hm

ucb.PNG
ucb.PNG (33.01 ) Zobrazeno 4553 krát

Jinak aktivoval jsem ten program u-šetřete a zatím o cashbacku ani ň
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 21. 1. 2023 20:29

Ten 3% cashback platný 1 rok je součástí slevového programu U-šetřete, v rámci kterého jsou k dispozici i další různé slevy. Slevový program U-šetřete funguje dlouhodobě (nejen rok) a průběžně se v něm mění slevové akce.

3% cashback by měl být aktivní následující měsíc po založení účtu. Dokud ho neuvidíš aktivní v U-šetřete, tak na 3% slevu z plateb nemáš nárok.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 22. 1. 2023 09:23

Jal dlouho trvá než se Cashback zobrazí v registrovaných odměnách? Provedl jsem v lednu několik plateb (první 2. ledna) a stále ani jednu nevidím a v částkách k připsání.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .void 22. 1. 2023 09:34

Cashback od obchodních partnerů = den, dva po zaúčtování platby

3 % cashback pro všechny platby kartou (kromě výluk) = každou středu se sčítají platby za předchozí týden, kdy byly zaúčtované platby (limit se počítá do měsíce, kdy platba byla vykonána/autorizována)
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cermakjn 22. 1. 2023 14:24

Přišel vám teď v lednu benefit za energie?
cermakjn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 22. 1. 2023 18:35

.void píše:3 % cashback pro všechny platby kartou (kromě výluk) = každou středu

Tak to zase asi bude nějaká chybička u nich. Já to totiž při rozkliku dané karty nevidím ani jednu transakci. Zato při pohledu "Účet" je vidím, u pohledu karty vidím jen transakce v prosinci. Lednové jsou úplně prázdné. No nic, takže jim budu volat (už zase ☹️ ) .. UCB za mě zatím suverénně nejhorší banka co jsem kdy měl. Samé problémy.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 22. 1. 2023 19:32

To není chyba, ale "vlastnost". Při rozkliku karty se zobrazují jen platby provedené z primárního účtu. Stejně tak jako karta zobrazuje disponibilní zůstatek jen podle primárního účtu.
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 22. 1. 2023 20:34

Aha, tak za mě je to UX fail. Když přece s tou kartou zaplatím, tak to chci vidět v přehledu transakcí u té karty. No nic,ok, tak teda asi budu urgovat jen ty 3%, které stále nikde nevidím zaevidované
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 1. 2023 21:17

Nic neurguj a vyčkej, dříve či později se ti objeví.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 22. 1. 2023 21:22

@stepano: A máš vlastně tu nabídku s 3% cashbackem aktivní v U-šetřete?
Milos
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 23. 1. 2023 10:51

Mám, od začátku ledna. Měl jsem ji mít už od začátku prosince, ale po několika urgencích u mě objevili chybu, a dali mi to až od ledna. Vzhledem ke zkušenostem s nima jim radši hned volám :-D
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 23. 1. 2023 12:10

3% cashbacku se započítají v záložce ušetřete jak kdy. Jednou za týden, podruhé zase za dva nebo taky jinak...Ale co mám 3% čtvrtý měsíc tak částky souhlasí a to je důležité. Kdo si to chce kontrolovat stačí se přihlásit do webové aplikace , tam si stáhnout výpis v CSV dát do excelu a zkontrolovat pak není problém.
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 1. 2023 19:52

Dneska mi volalo cizí číslo a ona paní z pobočky UCB z našeho města, že jsem si zařídil účet a jak jsem spokojený a mohu se kdykoliv ozvat. Taková blbost, ale potěší. Ověřil jsem si aspoň, že "další" účet je opravdu ten spořicí a že na okamžitých platbách intenzivně pracují. No tak snad to dobře dopadne :)
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 1. 2023 19:54

No to by mě teda nas..lo, aby mě někdo otravoval telefonem... To bych byl schopen zase zrušit.
GeneHawkins
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ladik1983 25. 1. 2023 13:17

Příspěvek hraničící s PR manažerstvím loool
ladik1983
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka