Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pekac.pekac 17. 3. 2023 13:52

@DoubleSix: Jak přes kopírák. Do půlky února přišlo jen za leden, pak nic. Banka dlouho mlčela, dnes přišel email s tvrzením, že 3% nejdou dohromady s BaW, ale vyplacené mi už nechají.
Pekac.pekac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 17. 3. 2023 14:05

m.man píše:Zdravím,
od července 2022 mám účet START u UCB. Dnes mi volal osobní bankéř s oznámením, že tento typ účtu se bude rušit a že chce abych přišel na pobočku a nabídne mi další možnosti.

Měl tu někdo podobný telefonát?

Taky mám účet START a o plánovaném rušení tohoto typu účtu mě zatím nikdo neinformoval. Navíc ten účet stále normálně nabízejí. Ten telefonát mi tedy přijde podivný :hm
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 3. 2023 14:12

Pekac.pekac píše:@DoubleSix: Jak přes kopírák. Do půlky února přišlo jen za leden, pak nic. Banka dlouho mlčela, dnes přišel email s tvrzením, že 3% nejdou dohromady s BaW, ale vyplacené mi už nechají.
Ano, do půlky února to fungovalo a pak šmytec. Celkem mi vyplatili 2000Kč, tak doufám, že je nebudou chtít zpátky :D
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.man 17. 3. 2023 14:43

Milos píše:Taky mám účet START a o plánovaném rušení tohoto typu účtu mě zatím nikdo neinformoval. Navíc ten účet stále normálně nabízejí. Ten telefonát mi tedy přijde podivný :hm


Taky mi to připadá divný.
Mluvil o rušení za dva měsíce .. nevim, nikde jsem o tom nic nenašel a na stránkách ten tarif stále nabízejí.
Schůzku jsme zatím odložili.
m.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 17. 3. 2023 14:50

Pochybuju, kdyby prestavali nabizet typ uctu START, ze by se kvuli tomu muselo chodit na pobocku menit tarif uctu. Ja mam nekolik let nenabizene MULTIKONTO a stale bez problemu funguje a nikam jsem nemusel.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 18. 3. 2023 08:53

Normální postup. Chtějí dostat lidi na pobočku a tam nabízet půjčku, pojištění atd...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Miky QQ 18. 3. 2023 21:13

Přesně jak píše tramin,vnutit půjčku,investici.Vše co přináší bance zisk bez ohledu zda klient vydělá.Oni si poplatky stáhnou
Miky QQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 24. 3. 2023 10:48

V souvislosti s plánovanou aktualizací obchodních podmínek od 1.6.2023 UCB avizuje následující novinky:

Připravujeme pro Vás sloučení limitů pro všechny platby kartou na internetu. Doposud jste mohli mít nastavené různé limity platby kartou na internetu. Jeden pro platby, které potvrzujete v mobilní aplikaci Smart Banking (3D Secure), a druhý pro platby, které toto potvrzení nevyžadují (např. platby za některé předplacené streamovací služby, doručení jídla nebo třeba platby za parkování). Chceme, aby pro Vás bylo placení našimi kartami co nejjednodušší, a proto Vám nastavíme stejný limit pro všechny platby kartou na internetu ve výši současného 3D Secure limitu. Možnost platit kartou na internetu si také můžete v aplikaci Smart Banking v záložce Karty/Možnosti/Denní limity kdykoli aktivovat nebo deaktivovat; rovněž zde lze upravit výši limitu.

Dále pro Vás připravujeme možnost vydání virtuální karty a další moderní způsoby využívání karet. Například se můžete těšit na možnost nastavení PIN kódu ke kartě přímo v mobilní aplikaci Smart Banking.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 3. 2023 13:00

... a slibované okamžité platby stále v nedohlednu :oboze
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 24. 3. 2023 13:18

klidné D+1 platby do dnešní neklidné uspěchané doby :D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 3. 2023 13:36

Není to málo Antone Pavloviči?
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 24. 3. 2023 18:15

U UCB mi platby ani moc nechybí,pokud platbu zadám do 14.00 se připíše ten samý den.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 3. 2023 19:57

jenže pak tu máme i pátek odpoledne a čekat do pondělí, jako sorry :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 3. 2023 06:44

ROlda78 píše:bacha, aby ti jen nezrušili účet/účty

Byl jsem před Silvestrem rušit vše. Účty jsou správně zrušené po 30 dnech. IB mělo dle bankéřky fungovat poté ještě další měsíc, nicméně se tam pořád přihlásím. Jak mohu ověřit, že je vše zrušeno?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 3. 2023 10:35

přesně tohle se mi stalo, zrušeno na podočce a dál jsem to neřešil
ale po 2 letech jsem si v rámci nějaké akce normálně TOP účet z apky založil
a dle všeho jsem nepřestal byt nikdy klientem, no prostě "Itálie"
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků