Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod elfin 25. 3. 2023 17:00

Jaký bude úrok na spoření "další" od 1.4.23 (teď je tam úročení do 31.3.23 6%)?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 25. 3. 2023 17:13

Pokud máš účet založený koncem loňského roku, tak pro získání úroku 6% budeš muset od dubna účet aktivně používat (měsíčně zaplatit minimálně třikrát kartou), jinak bude úrok jen 3%. Viz. aktualizované podmínky kampaně https://www.unicreditbank.cz/content/da ... 4-2023.pdf
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 25. 3. 2023 18:43

To zde zapomněl nějaký návštěvník, když připravoval amarouny? Dnes je 25.3. a aktualizované podmínky jsou vydány v Práglu 31.3. ... 8-P ... ale asi lepší návštěva z budoucnosti, než změna (antidatos) do minulosti, jako u nejmenovaného ústavu ... 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 25. 3. 2023 19:12

Dík za info, plateb mívám mnohem víc i s 3% vratkou.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 3. 2023 12:11

Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 3. 2023 06:43

Myslím, že ta nabídka je velmi dobrá, to prodej, než si to rozmyslí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 3. 2023 09:37

Jasný, prodám. Jen kdyby to náhodou chtěl někdo tady za stejných podmínek, tak to prodám místnímu :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod J8iAVvJcSqzZHQf 28. 3. 2023 12:11

Přišla mi notifikace, že nabízejí i povinné ručení Allianz a že první 3 měsíce jsou zdarma.
Nemá s tím někdo zkušenost, jestli tam není nějaký háček, aneb má cenu si to od nich sjednávat?
J8iAVvJcSqzZHQf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mate59 28. 3. 2023 14:11

Jedině porovnat to pojištění s vícero srovnávači a pak si to vyhodnotit,co je lepší.Taky to závisí od výše bonusu a různých jiných podmínek, co pojišťovny zohledňují.Jiný háček v tom nevidím.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod J8iAVvJcSqzZHQf 28. 3. 2023 16:05

Co sem našel na netu, tak zřejmě nabízejí to samé co Allianz.
Nicméně se mě zdá až příliš dobré to, že by si člověk sjednal to samé, měl 3 měsíce zdarma, pak by to po roce zrušil a tak pořád dokola.
Třeba to jde zřídit jen jednou, nebo se člověk musí upsat na víc let.
Akorát sem si nedávno povinné ručení sjednával, tak už to asi nechám tak, ale příští rok to možná vyzkouším.
J8iAVvJcSqzZHQf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bubocz 28. 3. 2023 16:26

Lafayette16 píše:Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.


Mohu se prosím zeptat, přes který server to zkoušíš? Taky chci požádat o nabídku…

Mimochodem - jak se to daní? :-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 28. 3. 2023 17:31

§ 10 odst. 1 písm. a) zákona o daních z příjmů. Do 30 000 Kč osvobozeno (ovšem počítá se součet všech činností spadajících do § 10 odst. 1 písm. a), příjem nad 30 000 Kč není osvobozen celý.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 3. 2023 16:21

bubocz píše:
Lafayette16 píše:Mám asi 172k mil Miles&More. Dostal jsem nabídku na prodej za necelých 2000 USD. Kdyby měl někdo místní zájem za tuto cenu, tak prodám zde.

Mohu se prosím zeptat, přes který server to zkoušíš? Taky chci požádat o nabídku…


Dostal jsem přímo nabídku od TheMilesMarket.
Nabídli mi za těch 172k mil něco málo přes 2000 USD.

Ale je to nějaké podezřelé, když jsem jim dal přístup ke svému mílovému účtu (takhle se to dělá), tak mi pak napsali, že bohužel míle koupit nemůžou, ale neřeknou mi proč (doslova takhle).

Můžete to někdo zkusit, jestli se vám, povede jim ty míle prodat.

Já zkusím asi jinou nabídku, sice není tak výhodná (necelý 1700$), ale mám s nimi dobré zkušenosti z minule.

-- 30. 3. 2023 18:26 --

PatrikChrz píše:Myslím, že ta nabídka je velmi dobrá, to prodej, než si to rozmyslí.

Asi to byl podvod, k obchodu nedošlo, nechtějí koupit, neřeknou ale proč.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 30. 3. 2023 20:26

Díky za info, zkusím, ocením info o o tom důvěryhodnějším zdroji. ;-)

Mimochodem - @dalich Dalibore, nešlo by prosím vznést dotaz na náhradu karet Miles & More v UCB z pohledu Vašeho serveru? Přijde mi, že už UCB na vydání nových karet asi “zapomněla” a nechává to vyhnít…
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 31. 3. 2023 08:04

@Lafayette16 - s prodejem, nebo převodem míli v programu M&M je to problém. Zkus se zeptat zde : https://forum.airways.cz/viewtopic.php? ... 2&start=75
tramin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků