Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 4. 2019 07:19

Tak moji stížnost banka zamítla. Ale já se nevzdám!
https://www.facebook.com/patrik.chrz/po ... 9742521389
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 18. 4. 2019 07:45

Ja dolozil vyplatni pasky, tak snad to budou brat jako potvrzeni o prijmu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 5. 2019 08:15

chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 3. 5. 2019 07:30

Miluju ten pocit kdy se vyplati odmitat zalozeni uctu z ulice a pekne si pockat na akcicku
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 3. 5. 2019 08:04

Zalozte si nas ucet, vse je zadarmo. A kolik mi date? :)

Obcas je vtipne, kdyz nejaky pribuzny/znamy nadava, jak ho Sporka mesicne stoji 100-150Kc a na to dostane odpoved, ze tu jeho stovku mi jina banka za ucet mesicne dava :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 3. 5. 2019 09:25

mají tam nekde napsane, kolikrat se jim ta stovka bude chtit poslat?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 3. 5. 2019 10:25

zivan píše:Zalozte si nas ucet, vse je zadarmo. A kolik mi date? :)

Obcas je vtipne, kdyz nejaky pribuzny/znamy nadava, jak ho Sporka mesicne stoji 100-150Kc a na to dostane odpoved, ze tu jeho stovku mi jina banka za ucet mesicne dava :D

Kdyby jenom 100 Kč. Ještě mi lidi říkají, že pro někoho je ta 100 Kč strašně moc peněz. Já se ptám, proč ji tedy vyhazují oknem
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 3. 5. 2019 10:58

takze Uni nas nauci delat inkasa v nasi puvodni bance a trvale prikazy, abych to prevedl a pak po vyplate to zas u nich vypl, klikam vse manualne ale za 500kc to na chvilku zautomatizuji. No kilo se bude posilat do te chvile co u nich budes mit ucet, takze az oni prestanou posilat, ty nebudes mit ucet.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 3. 5. 2019 11:33

Bezpečí dat a osobních údajů je pro nás jednou z hlavních priorit při zajišťování kvalitních služeb a komunikaci se zákazníky. Proto oznamujeme ukončení působení skupiny UniCredit na kanálech Facebooku, Messengeru a Instagramu k 1. červnu letošního roku.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 3. 5. 2019 11:54

Jen houšť a víc takových!
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2019 12:00

Tak ono to bude spíše souviset s velkým šetřením v Unicredit, zavírají pobočky, propouštějí, takže i tady se dají dost ořezat náklady. A nemusí řešit "nelichotivé" příspěvky.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 5. 2019 12:02

evelista píše:No kilo se bude posilat do te chvile co u nich budes mit ucet, takze az oni prestanou posilat, ty nebudes mit ucet.


A oni podle podminek prestanou posilat za rok ;)

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... nky_CZ.pdf

Odměna za aktivitu je 100 Kč vyplácených za každý měsíc, kdy byly splněny podmínky 4.1 a 4.2, v období od třetího měsíce od založení Konta po následujících 12 měsíců.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mlrs 3. 5. 2019 12:37

diky, ja byl liny hledat při patku ;-)
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 3. 5. 2019 13:05

Kdyz jsem zakladal pred rokem, tak davali tisicivku najednou, ted to poustej po stovkach.
:D
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 3. 5. 2019 13:40

no zas se dá celkem dostat 500+1200 :)
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků