Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod TnT2 3. 11. 2018 22:58

Já jsem obětoval účet u mBank, už mi nic nedával. A plnit podmínky pro bezplatnou zlatou debetku s cestovním pojištěním je u UCB snazší než u mBank.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 11. 2018 20:16

V rámci této akce 500+12x100 uvažuju o U kontu PREMIUM. Tuším, že u UCB není vše jednoduché..
Nicméně co všechno má smysl si založit? Tedy jaké "třešničky na dortu" by připadalo v úvahu vyzobávat?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 8. 11. 2018 21:05

KK Miles&More Gold jinak o jinych třešínkách nevím
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 11. 2018 21:17

Při srovnání vlastností U konta a U konta Premium vidím prakticky jako výhody nejspíš jen:

- zásadní je možnost vedení kreditky v ceně konta bez poplatku - docela vhodná je M&M Gold s kurzy asociace a cestovním pojištěním, mílový program je příjemný bonus (banka ovšem vyžaduje odpovídající bonitu, minimální úvěrový rámec, který banka na zlatou kreditku dokáže přidělit je 50 tisíc Kč a není moc vstřícná při schvalování novým zákazníkům)

- "zlatá" debetka - kromě cestovního pojištění (a vyšších transakčních limitů) nemá vůči klasické debetce žádnou další výhodu; pokud si tohle zákazník dokáže zařídit jinde, není příliš důvod si ji speciálně pořizovat (pokud ji zrovna nechce jen proto, že je zlatá)

- ještě má teda U konto Premium výhodu akorát v tom, že u klientů, kteří mermocí trvají na ověřování transakcí SMS kódy neúčtuje balíček SMS klíčů (UCB je snad jediná banka s tímto specifikem) vůči "základní" variantě a současně si nechtějí vypomáhat založením třeba spořicího účtu (a jeho napojením do IB); v případě využití smart klíče to je jedno

Za mě němá U konto Premium bez kreditky žádnou přidanou hodnotu vůči "běžnému" U kontu (i to význam si spíše pořizovat spíše specificky kvůli využití třeba možnosti napojení eurového účtu na debetku, jinak je to docela otrava* - v příštím roce, kdy by měla začít platit regulace SEPA plateb napříč všemi zeměmi EHP už začne mít význam, až nebude třeba řešit, jak eura na účet dostat)... Pokud jde jen o shrábnutí bonusu, tak má smysl si jen nastavit trvalý příkaz a víc to neřešit, za rok si to jen zajít třeba zrušit.

* banka je příliš technologicky zastaralá, žádné platby D+0, nabízené spořicí účty jsou prakticky bez úroku - prakticky banka není použitelná ani na platby ani na spoření :-); donedávna i splátka kreditky probíhala v režimu D+1, subjektivně pak internetové bankovnictví nesrozumitelné a pomalé, smartbanking taky není o moc lepší
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 16. 11. 2018 15:00

mareka píše:Ad 500 Kč odměna za bankovní mobilitu: není nutné účet u jiné banky rušit, ale je nutné požádat o převedení trvalých plateb a inkas na založený účet u UniCredit. Takže pokud máte účet bez zadaných trvalých plateb (inkas), nelze akci využít. (Ale lze určit, které platby/inkasa budou převedeny a které ne).

A založení účtu trvá cca 35 minut.



Takže potvrzeno. 8.10. založen účet a z jiné banky převedeny trvalé příkazy (účet jsem nezrušil) do UCB, prvá platba 1.11. a dnes SMS z UCB, že připisují 500 Kč za změnu banky.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 16. 11. 2018 23:58

Taky mi přišla SMS, že připsali 500 Kč, ale na účtě zatím nic není.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prologer 24. 11. 2018 19:07

Zkoušel někdo platit s Curve na poště s podkladovou kartou UC?
Platby Curve s podkladovou UC mi všude fungují, ale jakmile na poště zaplatím platbu za malé desítky tisíc, tak mi to zamítnou. Přitom, když Curve na poště zaplatím tu samou částku jinou kartou, tak to projde.
A pokud to někomu funguje, máte z toho normálně vratku?
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 11. 2018 22:45

Je libo 1000 Kč za žádost o úvěr? :hm Platí pouze na pobočce do 7. prosince...

BLACK FRIDAY - PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ BONUSU 1 000 Kč „Požádejte o výhodnou PRESTO Půjčku na cokoliv nebo o PRESTO Půjčku - Převedení úvěrů a získejte 1 000 Kč za nezávaznou nabídku“
CZ_20_11_2018_PRESTO_PREVEDENI_COKOLIV_PODMINKY.pdf píše:Do Kampaně budou automaticky zapojeni všichni klienti, kteří během Doby trvaní Kampaně podají žádost o produkt PRESTO Půjčka na cokoliv nebo PRESTO Půjčka – Převedení úvěrů a jsou majitelem jakéhokoliv platebního účtu. Platebním účtem se rozumí jakýkoliv účet Banky, přes který klient realizuje platební styk. Podáním žádosti o úvěr u produktu PRESTO Půjčka – Převedení úvěrů se rozumí dokončená žádost, u které došlo k ověření existence úvěrového produktu a zároveň nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání v databázi umožňující posouzení úvěruschopnosti žadatele o úvěr. Podáním žádosti o úvěr u produktu PRESTO Půjčka na cokoliv se rozumí dokončená žádost, u které nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání v databázi umožňující posouzení úvěruschopnosti žadatele o úvěr a zároveň došlo k předložení dokumentů prokazujících příjem žadatele o úvěr. Podmínkou pro vyplacení 1 000 Kč není podpis úvěrové smlouvy.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mareka 25. 11. 2018 09:42

Pěkný přivýdělek k založení karty (a využití odměny za mobilitu). :-)
Otázkou je, jak moc asertivně budou (v případě schválení) tuto půjčku následně nutit.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 11. 2018 16:19

Neeviduje tu někdo problém s generováním výpisu ke KK, když den připadne na víkend?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 27. 11. 2018 17:36

Obvykle se vygeneruje dříve, když připadá na víkend
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 27. 11. 2018 21:15

Jack111 píše:Neeviduje tu někdo problém s generováním výpisu ke KK, když den připadne na víkend?


Potvrzuji zpoždění - poslední výpis jsem měl mít v pátek (max v pondělí) a dosud (úterý) jsem bez výpisu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 27. 11. 2018 21:43

Pokud někdo zkusíte využít kampaně na tu 1 000 Kč (presto půjčka), tak napište, jestli pop Vás chtěli potvrzení o výši příjmu ještě před vygenerováním té "nezávazné nabídky". Pokud ne, tak to vypadá jako dobrá nabídka k přivýdělku. Samozřejmě člověk jim dá informace o zaměstnavateli apod., ale dnes už stejně velký bratr ví skoro vše. Pokud to půjde vše lehce, tak bych to s přítelkyní asi taky zkusil a dva tisíce jsou hned doma.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 11. 2018 07:26

Odcituji z fremantleho příspěvku (samozřejmě realita může být trochu jiná, ale trochu pochybuji): "Podáním žádosti o úvěr u produktu PRESTO Půjčka na cokoliv se rozumí dokončená žádost, u které nedošlo k zamítnutí na základě vyhledávání v databázi umožňující posouzení úvěruschopnosti žadatele o úvěr a zároveň došlo k předložení dokumentů prokazujících příjem žadatele o úvěr." U převedení úvěru zřejmě příjmy nezkoumají.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Kamziq 28. 11. 2018 09:50

Ja tou akci prosel pred pul rokem, nic dokladovat nechteli, pujcku schvalili, ja nepodepsal, odmenu nepripsali, musel jsem reklamovat, pak pripsali, ze pry pochybila pracovnice na pobocce, co moji zadost zpracovavala. Ale premyslim, ze bych to zkusil znovu, je to nejak omezeno pro byvale zadatele?
Kamziq
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků