Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milestone 7. 4. 2012 17:07

Je zdarma,viz.
http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/v ... prima.html
a dej si Popis produktu
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dinkylinky 7. 4. 2012 20:44

Dík za odpověď. Když jsem to však začal studovat blíž, zjistil jsem, že se platí za bezpečnostní sms zasílaný na mobil /100 SMS za 90 Kč/. Platit za autorizaci transakce, s tím jsem se ještě nesetkal. Je i toto zdarma, nebo se opravdu platí?
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 8. 4. 2012 03:56

Můžeš dostat první balíček od bankéře vynulovat tento poplatek, ano, je to jediná banda v ČR, co si za autorizační SMS nechá zaplatit (na jejich Online card, když máš jen kartu, tak sms nepotřebuješ)... proč ne, když klienti platí :-)

Anebo lze koupit za cca 400-500 Kč kalkulačku/token.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miguelas 18. 4. 2012 21:07

Unicredit už nikdy více. Zakládal jsem kdysi v Ostravě Mozaiku (budou to tak 3 roky), na pobočce v centru mi bankéřka sdělila, že nic založit nemohu, že na mé jméno a rodné číslo již u banky jiný klient stále k dnešnímu dni provozuje aktivní účet. Že to prošetří a dají vědět. Vědět nedali. Po konzultacích s kolegy (sám jsem se tomu bránil ale dotlačili mně k tomu) podáno oznámení na PČR Vítkovice... vedli to tam pod "krádeží identity"... se to vysvětlilo a banka na jejich naléhání zjistila, že se jedná o chybné údaje, které v jejich systému zůstaly nějakým způsobem "viset" poté, co před hodně lety jsem byl klientem v Nonstopbank, která skončila. Na pobočce jsem tehdy žádnou smlouvu první den nepodepsal, přišel jsem tam později a o účet již raději zájem neměl, jaké však bylo mé udivení, když všechny dokumenty byly už schváleny, účet aktivní a jako omluva token bez poplatků.
Oznámení tedy staženo, rok jsem byl klientem banky, nevydržel jsem to a po zvýšení Mozaiky (pokud si vzpomínám) na 119 Kč jsem konto po roce zrušil. Jediné pozitivum bylo, že na rozdíl například od Poštovní spořitelny zrušení v UCB trvalo maximálně 5 minut bez jakýchkoli obstrukcí.
miguelas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 4. 2012 07:49

Jen se zeptam, co vede cloveka k tomu, si u tohohle ustavu otevrit ucet?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 19. 4. 2012 09:49

Reklama s Kvitovou? :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 19. 4. 2012 10:27

Nebo Gold kreditka za 120Kč měsíčně, případně Visa Platinum?
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 4. 2012 18:20

Celkem užitečná vlastnost může ovšem být možnost 2 výběrů z bankomatů v zahraničí za měsíc zdarma v rámci skupiny UC (takřka celá Evropa), což lze využít i u "bezpoplatkového" (při průměrném zůstatku 10.000 Kč v daném měsíci) expresního konta, i v případě, že se to využije pouze na jednou (třeba při nižších částkách, kde horší kurz banky nebude vadit, např. v jednom sousedném vlákně se probíraly možnosti výběrů z ATM na dovolené v Chorvatsku).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Milestone 19. 4. 2012 18:34

Já tedy nevím,ale mám konto u UCB již rok a půl a spokojenost. Za 89 Kč/měsíc mám fajn konto s dobrými možnostmi ( neomezeně výběrů z UCB bankomatů, vklady zdarma,výběr na přepážce zdarma, všechny trvalé příkazy zdarma, 10 odchozích transakcí, výpisy zdarma,.....), nedávno přidaly dosti slušný spořící účet. Dle mého názoru z velkých bank jako jsou KB,ČS,ČSOB je tato suverénně nejlepší. Nehledě na to že mám svého osobního bankéře. Když jsem měl kdysi ČSOB tak mě čerti brali když jsem si u vstupu "vylosoval" papírek a náhoda rozhodla ke komu půjdu - to je hnus velebnosti. A můj názor na banky "zdarma" je že jsou dosti o kompromisu (některé nemají pokladny, někde se nedá vybírat z bankomatu,.....). Je to jen a jen můj názor,nikomu jej nevnucuji.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miguelas 19. 4. 2012 19:07

Ty bankomaty UC vidím jen ve východní Evropě + Itálii, uznávám, že se to někomu může hodit. To s tím osobním bankéřem je čistě subjektivní věc, v mém případě právě bankéřka UC v Ostravě, Smetanovo nám., byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem od UC emigroval. Chodil jsem samozřejmě jen do přízemí, bankéře z prvního patra neznám, vídával jsem je sporadicky při návštěvě banky kolem poledne, kdy chodili hromadně na oběd, a právě v tom okamžiku ve mně uzrálo rozhodnutí, že jim z mých 119 Kč za vedení účtu (berte s nadsázkou), sponzorovat obědy už nebudu.
miguelas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milestone 19. 4. 2012 19:15

Já si na bankomaty UCB v Brně stěžovat nemohu, jejich pozice mi naprosto vyhovuje. Já si fakt na svého bankéře stěžovat nemohu,ochotný,případně vysvětlí, zavolám domluvím se,.....
Ano je fakt za bychom jim těch 119 respektive 89 Kč/měsíc v mém případě dávat nemuseli, ALE....
když to nedáš bance,tak to necháš u zlodějských mobilních operátorů,na benzínce,obchodňáky,..... a lítat po celém Brně abych sehnal rohlík o 20 haléřů levnější mi může.... však víte co. To stejné platí i pro banky, abych měl jedno konto na účet, druhé kvůli bankomatu, třetí kvůli spořícímu účtu, čtvrté kvůli kurzu pro zahr.platby,.... mi může.... však víte co.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miguelas 19. 4. 2012 19:39

V googlu hned na prvním místě: Vítejte v UniCredit Bank - Jednou jste dole, jednou nahoře.
Alespoň jsem se dnes poprvé zasmál, pro lidi "dole", co jsou občas nahoře, banka opravdu není, ani nemám pocit, že by o ně stála. Nevím jak teď, ale kdysi začali vybírat peníze za nutný token v net bankovnictví (poplatek mi byl prominut jako omluva za peripetie, které mi způsobili viz několik příspěvků výše). Už jen nutnost zakoupení "kalkulačky" by mě spolehlivě odradila.
Na jejich obranu, token UC byl příjemnější než ten od LBBW, nemusela se do něho manuálně strkat platební karta, která po roce používání nesla značné známky opotřebení.
miguelas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milestone 19. 4. 2012 19:45

Token jsem dostal grátis, následná výměna až kleknout baterky bude taky grátis.
Jo a ještě se mi moc líbí "úvodní" limity pro debetní kartu, automaticky při podpisu smlouvy jsem dostal 40 tisíc/den na bankomat a 60 tisíc/den na platbu kartou v obchodech.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 4. 2012 20:09

Milestone: nezlob se na me, argumentovat na jedne strane 89 Kc a na stranu druhou davat 20 haleru, to mi neprijde moc logicke. Reknu jiny priklad, pokud si pojedu vzit plnou a budu brat 55 litru, tak rozdil 89 Kc je rozdil 1,60 Kc na litru. A to mi netvrd, ze bys nejel pres pulku Brna vzit tu plnou i ty.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miguelas 19. 4. 2012 20:13

Token býval gratis, v okamžiku založení mého účtu u nich mi bylo řečeno, že se změnil sazebník a zadarmo nebyl, stál 490 Kč (ale poplatek mi byl odpuštěn), když se teď dívám do sazebníku tak opět vidím 490 Kč. Nejsem už klientem, aktuální situaci neznám.

"Úvodní" limity, jak píšeš, by byly jistě terno v postkomunistické době, dnes je možné si nastavit i u řady "low cost" bank limity stejné, vyšší, nebo až do výše disponibilních prostředků. Kdysi se při limitech hledělo asi více na bonitu a obraty, které klient dělal, dnes to už tak asi tak "horké" nebude. Z debetky stejně asi nevybere víc než kolik má na účtu disponibilních prostředků.
Naposledy upravil miguelas dne 19. 4. 2012 20:16, celkově upraveno 1
miguelas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků