Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod deville 9. 2. 2021 22:12

Všem, komu potvrzování internet plateb z KK funguje - máte štěstí. V mém případě už od čtvrtka, čili 5 dní v kuse, M&M Gold nepoužitelná pro e-platby. "Missing data response element..." error viz brňák73 a další. Infolinka údajně o problému ví a řeší, zákazníkům o odstranění problému psát nebudou, prý je nutno zkoušet a až to začne fungovat asi bouchnout šampaňské. Poslední datum, kdy měla být dokončená oprava, bylo 9.2. No, neopravili nic. Ve čtvrtek od 22:00 prováděla banka údržbu IT, odstavila komplet e-banking a postupně během noci vícekrát posouvali plánovaný čas dokončení až na brzké ráno. Asi něco správně neotestovali a nasadili do produkce paskvil. Nebýt UC jediný vydavatel M&M Gold, řešil bych ukončení smlouvy :( Toto jsem ještě u české banky nezažil.
deville
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirmalik 10. 2. 2021 06:06

Hosana. KK M&M funguje, po 5 dnech...
jirmalik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 10. 2. 2021 07:45

Ja som vcera platil CSOB kartou MC a az na asi 5.pokus. Je to podla mna chyba niekde inde...
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod deville 10. 2. 2021 12:30

Potvrzuju, dnes konečně autorizace fungují. Reálně tedy 5,5 dne (na Play store někdo dokonce psal, že je 12 dní off, ale to může být problém konkrétního telefonu). Jdu bouchnout šampus :-/ Nejradši bych ztracený čas s infolinkou a eshopy bance nafakturoval.
deville
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VVNP 10. 2. 2021 14:57

Dnes dopoledne mi přišla sms (neměl jsem s platbou problémy, resp. poslední dny jsem asi ani přes net neplatil):
Upozorneni k platbam na internetu: pripominame, pro uspesne overeni platby kartou na internetu je potreba mit aktualizovanou aplikaci Smart Banking ci Smart klic, zapnute push notifikace a internetove pripojeni. Vice na https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/3DSecure.html Vase UniCredit Bank
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod salam01 11. 2. 2021 10:00

Právě mi ta SMS přišla taky. Jsou to naprostí kikoti. Tvl, skoro týden jim platby nefungují, řeším to na jejich infolince, a oni mě pak budou školit, že musím být připojený k internetu?!
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 11. 2. 2021 11:56

No tak to zkus, třeba to pomůže...
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 2. 2021 13:36

Tak jsem konecne pryc z tohoto vsiveho Ústavu. Posledni automaticky vnuceny euro ucet, jsem dopredu dotoval 4€,s tim ze za leden si jeste strhnou 2€ za vedeni, no nakonec dle vypisu s ukoncenim uctu v lednu si poplatecek nestrhli, ale zustatek stejne schlamstli. Proroze jeho odeslani by me stalo dalsi tucny Ústavni poplatecek a nakonec by me tihle Šmejdi ucet kvuli tomu jeste neuzavreli,byl by v minusu.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Suky. 24. 2. 2021 14:14

Suky. píše:A kurz už u těch nových VISA někdo ověřil na vlastní kůži? :-)

Díky

Ověřeno na lidech - USD platba kartou z Euro účtu v neděli zablokována dle kurzu UCB - EURO buy / USD sell z pátku, dnes zaúčtována dnešním kurzem UCB, tedy dohromady asi 7% navrch oproti ČNB.

No nic, zrušíme, měl jsem je jen na výběry mimo Euro zónu, takže teď opravdu k ničemu...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 24. 2. 2021 23:20

Tak to je smutné. Na tuto zkušenost jsem dlouho čekal, abych se rozhodl, jak dál.
Škoda, byla to moje nejoblíbenější karta do zahraničí (EUR i mimo EUR zónu)
Já jsem teda ještě VISA kartu neaktivoval, měl bych mít stále aktivni MC do 03/2022, třeba to ještě vydrží.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 2. 2021 14:38

Tak za platbu v Penny pomocí KK AXA Club už není vratka 2 % :grr: . Nevíte jaký je teď seznam partnerů, když to přešlo k Uniqua?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 26. 2. 2021 16:52

mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 26. 2. 2021 18:18

čulibrk píše:Tak za platbu v Penny pomocí KK AXA Club už není vratka 2 % :grr: . Nevíte jaký je teď seznam partnerů, když to přešlo k Uniqua?

Jak to? 2 % byla jen u plateb nad 500 Kč, neměl jsi nizší?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 2. 2021 19:05

Ne všechno byly platby nad 500 Kc. Už žádný partneři v Klubu Výhod nejsou, tak jen vratka 0,5 % všude. Přemýšlím o zrušení KK AXA Club, 80000 Kc/měsíc neprotočím.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 27. 2. 2021 02:44

Přijde doba, kdy budeme rádi i za 0,5 %, a nebude to dlouho trvat.
hgfdsa
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků