Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milestone 19. 4. 2012 20:14

No upřímně jel bych. Ale mě těch 89 Kč nevadí, já si nestěžuji,navíc jsem si to sám po delším rozhodování sám vybral. Jen jsem souhlasil s miguelas, že bychom to platit nemuseli.
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 4. 2012 20:29

Milestone: tak ono je vcelku logicke, ze kdyz sis to vybral, tak tu verejne nereknes "ano, jsem debil, zbytecne platim to, co nemusim". :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miguelas 19. 4. 2012 20:37

Také jsem si je kdysi po delším rozhodování v dobré víře vybral. Chtěl jsem změnu po dřívějších zkušenostech s ČSOB (nekonečná čekání na pobočce v Ostravě, jinak bez vážných výhrad) a KB (v KB mi třeba institut osobního bankéře připadá jako absolutní šaškárna a divadlo s podáním ruky - i po zkušenostech rodinného příslušníka, který tam účet stále má).
Jedno UC však nezapomenu, vyděsili mě podezřením z krádeže identitity, díky tomu jsem si protrpěl několik hodin na PČR, posléze omluva, že chyba v systému, založení účtu nebylo v mém případě možné, účet jsem potom u nich nechtěl dokonce si ho i založil jinde, bankéřka ho však bez mého souhlasu a podpisu přesto svévolně založila.
Nevím, kolik jsem platil na začátku, ale jako hřebík do rakve bylo, že účet byl zdražen na konečných 119 Kč.
miguelas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milestone 20. 4. 2012 18:10

S474N: no já myslím že zase tak úplně blbej nejsem :D
Milestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikedub 11. 5. 2012 19:28

Dobry den,

nema nekdo zajem mne poskytnout doporuceni na sluzby u Unicredit?Vy mate 50% dolu za vedeni uctu a ja take...prosim nabidnete se.

Dekuji,

Mic
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2012 20:24

A proč slevu 50 %, když u spousty jiných bank je účet zcela zdarma? A to nejen vedení, ale i transakce?
FIO, mBank, GE, Poštovka, Citi, Česká spořitelna, Zuno - ty všechny jsou za určitých podmínek schopné nabídnout běžný účet včetně základních služeb zcela zdarma
Případně ještě Equa, ale tady je třeba počítat s 9 Kč za výběr z bankomatu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 11. 5. 2012 20:30

Patriku, nešlo by to přesunout sem -> viewtopic.php?f=316&t=1078058&all=1&sid=
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 5. 2012 20:33

Na co to prosímtě je? Pokud vím i u Unicredit se můžu dostat na účet zdarma za vedení účtu :-) Stačí protočit 10 litrů..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2012 20:35

...ale jen poplatek za vedení. Poplatky za pohyby ti zůstanou
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 5. 2012 20:44

To já vím.. kupříkladu já bych v životě žádnému židovy nezaplatil za to, že mě zasílá smsky, abych se přihlásil do IB a podíval na stav svých financí
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 11. 5. 2012 22:10

No vidíš. A já bych je zaplatil okamžitě, když daj spořák se sazbou 3% bez pásmových úročení.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikedub 12. 5. 2012 09:34

Patriku, rad bych konto exclusive. Kazdy mesic jsem pracovne mimo Cesko, hlavne vychodni blok. Proto Unicredit....Mic :-)
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 5. 2012 09:57

Jestli ti jde o výběry z bankomatu, tak na malé částky postačí Equa (výběr z jakéhokoliv bankomatu kdekoliv v zahraničí za 9 Kč, nemusíš hledat bankomaty banky skupiny Unicredit) a na větší Axa (sice je poplatek 1 %, minimálně 59 Kč, ale díky kurzu to máš na kurzu zpátky)
Výběr např. 600 RON.
Axa: 3427.8426 + 59 Kč = 3486.8426 - kurz VISA, viz: http://www.visaeurope.com/en/cardholder ... rates.aspx
Unicredit: 5,822365 * 600 = 3 493,419 - kurz devza-prodej
V obou případech počítán páteční kurz

-- 12. 5. 2012 10:58 --

Pokud bys stejnou částku platil v obchodě, tak ušetříš u Axy těch 59 Kč
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikedub 12. 5. 2012 10:36

Patriku, zdarma cestovni pojisteni pro celou rodinu, plus EUR + USD konto, vcetne 2 zlatych platebnich karet, kreditka ....myslim, ze vse za 175kc neni vubec spatny deal.. :D
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 5. 2012 11:14

Zlaté platební karty mám celkem tři, z toho dvě zdarma (GE + mBank), třetí sice platím (Citi), ale zase se mi mnohokrát vrátí díky bonusovým mílím. Cestovní pojištění je zdarma na dvou z nich (GE + Citi), blíže jsem nezkoumal, ale asi je pro celou rodinu (jelikož žádnou nemám, je mi to stejně jedno). U GE navíc dostanu za první tři měsíce po pětikilu :). A obyčejných karet mám víc než dost: http://www.mesec.cz/clanky/limity-pro-p ... o-prevody/

Co se týče EUR + USD konta - pořád nějak nechápu jeho výhodu. Veškeré převody máš dle ceníku zahraničních transakcí (už jsem to tu v jiném vlákně počítal, že vyjde levněji nechat si platbu ze zahraničí poslat na účet devizovky, převést na koruny a pak zase zpět koupit cizí měnu; úspora na poplatcích bude vyšší, než ztráta na kurzu), úrok nic moc. Když účet v cizí měně, tak jedině v zemi, kde je tato měna měnou národní (tedy EUR účet např. v Německu).

Já když platím do zahraničí, tak jedině přes devizovku nebo přes Axu.

Unicredit totiž sází na to, že tě podojí nenápadně, třeba na těch kurzech.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků