Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 1. 2021 17:07

Nespokojenost se službami tam při výpovědi píšou asi všem, mají tam na to šablony důvodů výpovědi a vždy něco naklikají :). Já když vypovídal (řádně, ne kvůli VOP) cca rok zpět, tak tam bylo toto a pak ještě pokud pamatuji Lepší nabídka konkurenční banky. Také se neptala, něco zaškrtla a bylo...
Každopádně se modli, abys tam kvůli výpovědi nemusel 2x jako já. Mně tehdy sice dali výpovědní dobu 14 dní (tehdy prý standard jak mi bylo řečeno), ale i po měsíci účet i IB existovaly! Tedy za měsíc druhá návštěva, tam se nad to shromáždili asi 3 bankéři, kroutili hlavou, něco mumlali o nové verzi systému a více způsobech zrušení účtu a poslali mě domů, že to nějak zařídí. A opravdu, po druhé návštěvě účet zrušen do 3 dnů.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 1. 2021 17:23

To vyzera tak, ze najjednoduchsie rusenie je cez mobilitu, ale postupne ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dr.D 12. 1. 2021 17:39

Na tu mobilitu jsem vážně zvědavý, již brzo by měla doběhnout výpovědní lhůta a UCB mlčí a ani náznak, že se něco děje. Očekával jsem aspoň mail, že přijali výpověď, když už nic jiného. Tak uvidím, jestli se vůbec něco stane.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 1. 2021 17:52

@alfas123:
Ne tak docela, mnozí zde psali, že jim při využití mobility pak UCB napařila poplatek za zrušení příkazů papírovou formou či tak nějak (ne zrovna zanedbatelný) a pak byla třeba reklamace. Všechny varianty mají v této bance svá úskalí :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 1. 2021 18:01

To naparili aj tym, ktori nemali ziadne trvale prikazy?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dr.D 12. 1. 2021 18:50

Já jsem pro jistotu všechny příkazy zrušil :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 13. 1. 2021 10:27

Po zrušení účtů u tohoto Ústavu, jsem byl nyní znovu výslovně jmenovitě :!: email urgován ve věci okamžitého dostavení se do pobočky Ústavu, prej dle zákona musí nutně ověřit a aktualizovat stav účtu. :D :D :D :D :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 1. 2021 19:01

Nevite jake heslo banka nastavuje k vypisum? Banku jsem zrusil a potrebuji checknout jeden vypis a nemuzu jsi spomenout na heslo. Nebylo to generovano nejak automaticky, kombinace RC a tel cisla, nebo jejich casti?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 19. 1. 2021 19:50

hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 1. 2021 20:19

Diky za odkaz, ale fakt nebudu svuj vypis uploadovat nekde nekomu na server...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 1. 2021 02:40

Můžeš zkusit program pdfcrack, ale má smysl tak do 5 znaků
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 20. 1. 2021 02:55

Pokud jde o výpisy ke kreditní kartě stažené z IB, tak tam žádné heslo nemám. Výpis z účtu jsem nikdy neměl potřebu stáhnout z IB.
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hgfdsa 20. 1. 2021 05:12

Také mi emailem žádné výpisy nechodí a výpisy z IB zaheslovány nejsou. Možná by mohl říct jak je to s heslem ten, komu chodí vypisy emailem? Jestli někdo takový vůbec existuje?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 1. 2021 08:11

Ja mam nastavene zasilani vypisu na email ze vsech bank kvuli pripadne historii, nektere banky neumi kompletni za 10 let treba, nebo kvuli zruseni uctu...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod esquire 20. 1. 2021 22:45

Vsimli jste si, ze UCB ukoncuje karty Mastercard a nahrazuje je Visou? Dokonce zmizi i magneticky prouzek a udaje o karte budou na zadni strane.
https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/visa.html
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků