Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 10. 7. 2020 10:42

Včera přišla obnovená "zlatá" DK, naštěstí zase v provedení MC, takže funkčně cajk.

Vypadá teda mimořádně hnusně, nechápu, jak někdo může takový design navrhnout a objednat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 7. 2020 11:26

Restaurace volá na oběd a IB stále nefachá...
Mě dali černou Master Card MIB Internacional Universe Unicredit Bank
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 10. 7. 2020 11:31

Mě dali obě a ta MIB je jediná použitelná, ale prý mi posílají nové tak to jsem zvědav.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 7. 2020 12:28

Akce doporuč a získej
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... dminky.pdf

:-( maximálně 200 Kč/měsíc
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 15. 7. 2020 14:37

Sakra. Akorát jsem vypověděl účty v UCB přes mobilitu.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kolotuk 16. 7. 2020 07:03

Dotaz na zrušení účtů přes mobilitu.Zruší se jen korunový účet a eorový tam zůstane,nebo se zruší oba dva?Pokud eurový zůstane,je třeba dále plnit podmínky bezplatného vedení?Korunový ale bude zrušený,čili se domnívám,že se plnit nemusí.Má někdo už praktické zkušenosti?Ev.jde zrušit přes mobilitu i ten eurový účet samostatně?Díky.
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 16. 7. 2020 08:33

Já jsem rušil korunový účet zvlášť a eurový účet zvlášť. Jak to dopadlo budu vědět na konci měsíce.
Jsem docela ***** to neomezené jedno% za doporučení není špatné, to bych ještě rok vydržel vysíračky UCB. No, už je to jedno.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 7. 2020 09:40

To % platí i pro kreditky?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 16. 7. 2020 11:22

Píšou “platební kartou”
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 16. 7. 2020 17:13

Ruším zvlášť korunový a eurový účet u UCB, přes mobilitu Air bank.

Dnes mi k Eurovému účtu přišlo vyjádření Air bank.


mrzí nás to, ale Vaši žádost o změnu platebního účtu nemůžeme dokončit. UniCredit Bank CR převedení účtu číslo 138xxxxxxxxx/2700 zamítla ve všech bodech.

Na následujících řádcích Vám povíme, co se s tím dá dělat.

Po zamítnutí Vaší žádosti jsme se pokoušeli vše prověřit a jako důvod zamítnutí nám uvedli to, že se jedná o účty v rozdílných měnách. Pokud budete chtít ukončit uvedený účet nebo vědět více, odpoví Vám přímo UniCredit Bank CR .

Nevěšte ale hlavu, Váš účet u nás stále běží a můžete jej využívat, jak se Vám líbí.

Zůstatek z původního účtu můžete převést jednorázovou úhradou, je však třeba počítat s konverzí měny. Se vším Vám samozřejmě rádi pomůžeme také na kterékoliv naší pobočce.

Přejeme Vám pěkný den.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod taylor729 16. 7. 2020 20:30

Presne tohle mi prislo nedavno taky. Zkusil jsem to zadat znovu a uvidim, kdyztak holt bude nutne zajit na pobocku.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 7. 2020 12:10

Zadal jsem převod z EUR pčyu na EUR účet, jsem si jit, že jsem nedával CZK pčet. Tak uvidím.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 23. 7. 2020 17:56

fremantle píše:... zůčtovací měnou pro debetky VISA je u UCB USD, takže z eurového účtu se sice cizoměnové platby zaúčtovávat můžou (v závislosti na nastavení priority pro CM platby), nicméně nastane dvojitá konverze (deviza-prodej na koruny/deviza-nákup na USD, třetí měna se vůči USD zaúčtuje kurzem karetní asociace)...

To je napsané kde?
V dokumentu "PRODUKTOVÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO VYDÁVÁNÍ A POUŽÍVÁNÍ PLATEBNÍCH KARET" to neni (čl. 7.3)
zde
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 7. 2020 20:58

To asi není nikde explicitně uvedeno. Proč by mělo být v dokumentech banky uvedeno, jakou měnu používá externí karetní asociace pro převody měn? Stačí, že podmínky banky jednoznačně popisují, co se stane, když zúčtovací měna banky není shodná s měnou asociace.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 23. 7. 2020 21:33

Netrepte tu, minimálne SK UCB má explicitne vo VOP uvedené, že zúčtovacia mena pre Visa aj Mastercard je €.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků