Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod VVNP 23. 10. 2019 08:57

Zrovna UCB bych rád používal na Europlatby. Pokud nebude SEPA u Premium účtu zdarma, tak si holt budu muset najít jinou banku.
Jenom k tomu článku a vlastně tak obecně. Apple Pay zatím stále funguje jenom na debetní karty MC, ne na kreditní. Zkoušel jsem to naposled minulý týden.
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 23. 10. 2019 12:16

Kdo uz zkousel zalozit novy ucet s 2000 bonusem? V podmnikach baziruji na dobre viditelnosti fotek strany dokladu s fotkou obliceje, znamena to ze pri dalsich krocich pozaduji foto obliceje jako Moneta?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HankaDu 23. 10. 2019 17:46

Konec concierge u Visa Platinum. Bude nějaká náhrada? https://twitter.com/Mezernik/status/1186894226627403777
HankaDu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 23. 10. 2019 17:54

Něco takového nabízí i přímo Visa ČR – ale netuším, který je lepší/horší (nebo jestli to nakonec není totéž call centrum).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tramin 28. 10. 2019 09:32

Před týdnem jsem nekupoval přes odkaz na u-setrete u CZC.Nákup není vůbec zaregistrován,na můj dotaz z kontaktního formuláře nikdo nereaguje.Co s tím?Normálně bych se na to vykašlal,ale jde o 825 Kč...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 11:54

ja porad UCB pouzivam jako hlavni platebni kanal, (takze většinou si hovi v mojich platbách kartou), ale na D+1 nadavam kde muzu a okamzite je valecne radio ticho

PS: muze mi někdo napsat jak se chova CB v aktuálních dnech přes albert, diky. přes PM:
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 28. 10. 2019 12:53

tak me aktualně škrtli CB z Alberta, kterou už mi připsali
CZC CB je max 200 na jednu transakci, tušim, že to přiznají až po 14 dnech
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 28. 10. 2019 18:50

Mně zatím nic neproškrtali, za říjen už mám připravených 500 Kč k vyplacení, vše s CB.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 10. 2019 19:08

Obě mé říjnové Albert transakce s CB vyškrtnuty z odměn asi týden po připsání odměny v appce, s UCB to už za mě nemá cenu další měsíce zkoušet (s Air už vůbec ne, tam to už automatizovaně dělá jejich systém hned).
Tedy ještě bude zdejší nejmenovaný diskutér opakovaně tvrdit, že to nedělají v UCB ručně dle velikosti/historie uživatele/náhodně či jinak, když i teď v říjnu (stejně jako minulé dva měsíce) někdo vyškrtnutí má a jiný ne? :). A to teď šlo u mě jen o 2x100 Kč a stejně ruční delete po týdnu, no...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 10. 2019 14:08

U mne zatim dobry, v druhe polovine zari udelany 4x nakup do 100kc + zbytek CB a odmena 400Kc pripsana v rijnu na uctu. Za rijen 2xnakup a odmena 200Kc sviti v U-setrete ze ma byt vyplacena...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 10. 2019 12:34

U akce "Přeneste si účet k nám a získejte zpět až 2 000 Kč za všechny své nákupy" je podmínka
"Účastník Kampaně, Kampaňový klient – fyzická osoba starší 15 let, která si během trvání Kampaně u Banky otevře Konto. Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 18 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného účtu u UniCredit Bank."

.. a já mám KK AXA Club :hm

Edit: Tak mi potvrdili, že když mám jen KK AXA Club, že se na mě akce vztahuje.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2019 18:07

Dá se přenést ING konto? Asi proč ne, což?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 11. 2019 19:35

nahoď v ING 1 trvalý příkaz (jestli tu možnost nezrušili) a zkus..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 3. 11. 2019 22:39

Jo jo, to už jsem se díval. Ale mám tam ještě investice, takže úplné zrušení si tím nevyřeším.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 11. 2019 22:45

Pokud máš u ING sjednané i ING podílové fondy, pak není možné kvůli provázanosti ING konto zrušit žádným způsobem (tedy ani přímo, ani přes Kodex mobility). Bez něj nemohou fondy existovat, nejdou bez něj ani založit. Vždyť třeba odkup v IB lze zadat právě a jen na ING konto. Nejprve bys musel zrušit produkt ING podílové fondy (myslím smlouvu, nestačí vynulovat odkupem všech fondů) a až pak lze zrušit konto.
Ale totéž platí v jiných bankách, kde když je něco na běžný účet navázané (třeba úvěr), nelze účet zrušit přes mobilitu, přidružené produkty mobilita neruší a proto to nelze.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků