Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 10. 2020 13:46

Asi záleží na výši využívání, mně po pár platbách na poště úplně zrušili účet na u-šetřete (bez nějaké informace), již nasbírané bonusy nebyly na účet připsány.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 12. 10. 2020 13:57

mám stejnou zkušenost, cca prosinec 2017, kupoval jsem asi 10 dárkových karet fruitisimo, tehdy na ně byl cashback a ušetřete zrušeno bez jakékoliv informace... Bylo to 10 nákupů hned po sobě, protože tehdy to fruitisimo jinak neumělo...

A asi za dva měsíce následovala výpověď miles&more gold opět bez jakékoliv informace... Je fakt, že tam bylo i hooodně plateb na ck ;-)
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 10. 2020 18:23

antonioseruty píše:Je to tedy i na Revolut apod.?


Bohužel Revolut NE.
Sice to má Unicredit dost nepřehledné, jelikož párkrát za měsíc zaznamená v ušetřete výši bonusu + z jaké souhrnné částky ji připíše, ale čistým vysledováním z Excelu jde poznat, že z Revolutu nepřipisuje nic...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Panchy 14. 10. 2020 12:09

tramin píše:Tak snad jo, debetku už mám.Pěkný hnus...

a tak není to taková trága, jestli to chápu správně embosované karty už se asi dělat nebudou, sloužilo to jen kvůli žehličkám...nebo to mělo ještě nějaký jiný účel?
Přílohy
IMG_4505.JPG
Panchy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 1jorgos 14. 10. 2020 13:57

uz vis jakym kurzem bude zauctovana platba VISOU na eurovy ucet pri ne eurove platbe?
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 14. 10. 2020 15:57

Však tak předchozí DK byla taky mimořádně šeredná, ale na rozdíl od nové byla použitelná.

Jinak ve srovnání s tím se mi designem libí karty ČSOB premium.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 14. 10. 2020 16:15

a ja mel jeste UCB na tema man in black 3 /film. Jsem je prosil ze nechci zadnou custom akcni kartu ze to je me k nicemu, no dostal jsem ji a jsem rad ze dostanu visu. Sice nevim kdy.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 14. 10. 2020 17:38

no já bych si zrovna tu MIB kartu rád nechal, vypadá rozhodně líp než hořčicová goldka
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panchy 15. 10. 2020 18:52

tak vtipálci z UCB mi dnes poslali k VISA Gold i novou MC Debit Gold, soudruzi z Itálie asi někde udělali chybu
Panchy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 15. 10. 2020 19:37

Kde bych našel aktuální podmínky pro zdravotní asistenci k Premium BÚ? Díky, nějak se mi to na jejich webu nedaří dohledat (jen google najde pdf, ale nevím, zda aktuální)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 16. 10. 2020 13:53

Odpovím si, na webu to prolinkované není. Support mi poslal link, který prý aktualizují https://www.unicreditbank.cz/content/da ... stence.pdf Na webu totiž mají zdravotní asistenci pro celou rodinu, ale reálně je to pouze pro majitele (pro rodinu je pouze ubytování). Řešil jsem něco kvůli rodině.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 17. 10. 2020 16:20

Zkoušel někdo ukecat ten bonus tuším 200 Kč měsíčně přes platby kartou u UCB i pro stávající zákazníky, nebo to nemá smysl zkoušet? Podmínky říkají jasně jen pro nové, takže klasika.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 10. 2020 11:07

To si asi hlídají. Ja ještě dnes dobil Globus dárkovou kartu kreditkou od UniCredit Bank v Globuse Černý Most, když mám na u-setrete vratku 8% do konce 10/2020. Na benzín lepší než KK Mototechna od Hello Bank.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 10. 2020 14:51

Stává se Vám taky, když platíte nějakou položku z Twista Unicredit debetkou, že platba neprojde ? Ten jejich imbecilní výmysl 10 plateb za den splňuji, ale přesto občas někdy platba neprojde.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 10. 2020 15:15

Z toho si nic nedělej, dokud jsem byl klientem UCB, tak zcela náhodně neprošly různé online platby různých eshopů. Rád jsem se toho paskvilu už zbavil, to skoro ani za tu odměnu za využívání nestálo :(
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků