Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 11. 2019 23:13

A lze přes mobilitu vůbec zrušit spořící účet? Myslel jsem, že jen běžný účet...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 11. 2019 08:58

ad bonus 2000 Kč:
- jak dlouho budu muset u-konto držet?
- lze přenést Richee?
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond2 4. 11. 2019 12:23

Když jsem přes mobilitu odcházel z Equa do RB, kvůli jiným 2000,-, v Equa mi účet zůstal, jen se převedly trvalé příkazy. Tak si asi zase nějaké nastavím a zopakuji...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 11. 2019 12:59

Při zakládání účtu v UCB si zaklikneš, jestli chceš původní účet zrušit nebo ne. Už ho mám založen. Účet je třeba držet do 30.6.2020 a měsíčně točit 12000 Kč.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 11. 2019 15:12

Jako ověřovací SMS kód do internetbankingu chodí teď šestimístný číselný kód?
Taky vám nyní aktuálně trvá doručení kódu dlouho?
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 11. 2019 15:17

Mně se generuje přihlašovací kód v mobilní aplikaci.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 11. 2019 15:39

čulibrk píše:Při zakládání účtu v UCB si zaklikneš, jestli chceš původní účet zrušit nebo ne. Už ho mám založen. Účet je třeba držet do 30.6.2020 a měsíčně točit 12000 Kč.
první 2 měsíce bez poplatku na vyzkoušení (není tedy nutné točit těch tucet ;-) tisíc)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 11. 2019 15:56

Funguje vám přihlášení do IB? Jednak mám část stránky v angličtině a pak mi to hlásí kód, který mi přijde přes SMS jako neplatný
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 11. 2019 16:07

No, taky tak, však jsem se ptal. Zdá se mi, že ten kód chodí pozdě, proto je už možná neplatný.
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 11. 2019 18:48

Mně přijde hned, ale po zadání to hlásí Atemp Error

-- 4. 11. 2019 19:21 --

Už to funguje. No vypadá to, že z mého účtu si Unicredit udělala testovací.
Přílohy
unicredit.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 5. 11. 2019 17:57

Uvazuji, ze Ukonto zrusim, vyuzival jsem jejich vkladomat, mel jsem ho blizko byvale praci. Treba za cas bude dalsi akce za zalozeni :-) a budu mit o ucet mene na mesicni kolecko s penezi kvuli vedeni darma. Zkuste mi prosim rici nejake klady Ukonta, at zruseni jeste zvazim.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 11. 2019 18:09

Nic světoborného.

Cestovní pojištění - ale možná máš jiné/lepší jinde. Ale může se stát, že co bude jinde ve výluce, tady náhodou nebude (o ničem nevím)

Výběry v zahraniční zdarma a to i u velmi malých částek (výhoda proti mBank Visa svět). Při napojení karty na eurový účet kurzy karetní společnosti z cizí měny do EUR (a eura můžeš doplnit přes devizovku za skoro středový kurz)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 5. 11. 2019 18:15

minarjo píše:Pokud máš u ING sjednané i ING podílové fondy, pak není možné kvůli provázanosti ING konto zrušit žádným způsobem (tedy ani přímo, ani přes Kodex mobility). Bez něj nemohou fondy existovat, nejdou bez něj ani založit. Vždyť třeba odkup v IB lze zadat právě a jen na ING konto. Nejprve bys musel zrušit produkt ING podílové fondy (myslím smlouvu, nestačí vynulovat odkupem všech fondů) a až pak lze zrušit konto.
Ale totéž platí v jiných bankách, kde když je něco na běžný účet navázané (třeba úvěr), nelze účet zrušit přes mobilitu, přidružené produkty mobilita neruší a proto to nelze.

Díky, nicméně podle článku na jiném serveru (shrnujícího akviziční bonusy u bank) ten účet není ani třeba rušit, tak asi použiju jiný.

-- 5. 11. 2019 18:16 --

Delitzsch píše:A lze přes mobilitu vůbec zrušit spořící účet? Myslel jsem, že jen běžný účet...

To je spíš produktový název, mělo by to být jedno (podle všeho stejně jde o ten trvalák nebo inkaso a rušit se ani nemusí).
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 5. 11. 2019 23:58

co bych v ib nemusel videt je 27+ zbytecne to znervoznuje v nazvu uctu
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 11. 2019 00:08

Vidím špatně nebo se mě to jen zdá jako zlý sen? Od 1.12. 2019 nebude muset být splňována podmínka obratu u U konta na 12 000 Kč/měs, ale každá příchozí transakce bude za poplatek 6 Kč?
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... CZ_V04.pdf
davsopl
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků