Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ovo 23. 9. 2019 11:06

Já mám s nimi pořád stejný problém, v ruce papír z 14.5 - kreditní karty vráceny+znehodnoceny, každý měsíc (17.9 naposledy) pokus o inkaso z UCB poplatek za kartu. Už se s nimi nebavím, ani nemám jak, ale už tuším, že jednoho dne poletím k soudu s tímto papírem. Jsem s tím smířený, tedy pokud UCB neskončí sama dřív.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CZ4R 5. 10. 2019 18:02

Jak jste na tom s přihlašováním do IB? Po aktualizaci mi nejde nastavit, aby si prohlížeč (Chrome) pamatovat Uživatelské číslo... Naopak při podepisování plateb mi Uživatelské číslo automaticky leze do datumu... Nevíte co s tím?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2019 18:46

v Safari to také nejde, předtím šlo. Doporučuji používat mobilní aplikaci, omezuje akorát nízký limit. Celkově toho EU nařízení byl čert dlužen.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 11. 10. 2019 08:49

Asi hloupá otázka,ale když si KK Miles & More "dobiju"přes limit,budou tyto peníze navíc taky převedeny na míle po nákupu?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LXIDCX 11. 10. 2019 11:04

Jj, míle jsou i za útratu vlastních peněz. Když kupuju třeba víc letenek, tak přebíjím běžně.
LXIDCX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 10. 2019 11:21

Samozřejmě do celkového počtu 3000, víc ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 11. 10. 2019 12:12

Myslíš 3000 mílí,ne Kč,že?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 10. 2019 13:47

Samozřejmě. Max 3000 mil za měsíc.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 10. 2019 08:59

Vážená klientko, vážený kliente,

na našich webových stránkách naleznete nové znění Sazebníku odměn za poskytování bankovních služeb (dále jen Sazebník), účinné ode dne 1. 12. 2019. Přehledný seznam navrhovaných změn zasíláme v příloze této zprávy.

Snižujeme poplatky při nesplnění podmínek pro vedení účtu U konto zdarma a poplatky za zahraniční platby, měníme názvy některých položek, rušíme nevyužívané služby, a protože je naší prioritou omezit „papírování“ a nadměrnou administrativu, zvyšujeme poplatky za některé manuální služby.

Stejně jako u předešlých úprav Sazebníku můžete námi navrhované změny odmítnout – nejpozději do 30. 11. 2019. V tomto případě máte také právo vypovědět příslušnou smlouvu o produktu, a to bezúplatně a s okamžitou účinností. Pokud změnu neodmítnete, znamená to, že jste nové znění Sazebníku přijali.

Moc pozdravujemééé…

(Jediná ?) Banka, u které klient bez smart telefonu již nemá šanci.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Monostatos 17. 10. 2019 14:13

Cha, tak mi kupodivu prisla nova KK Visa Axa Club, platnost do 10/22. Ani jsme v to nedoufal...
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 17. 10. 2019 18:16

Ten 2000,- cashback za změnu banky pro nové klienty nevypadá zle, co myslíte? https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty/kampane/UCB_U_KONTO_2_LITRY_Kampan_podminky_CZ.pdf
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 17. 10. 2019 18:21

2 litry dobrý, ale jako hlavní banku bych to po těch loňských zkušenostech, kdy nešel normálně několik měsíců platební styk, nezkoušel.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 10. 2019 20:33

8-) Vyplatí se využít mrtvé duše/účty
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dandík 23. 10. 2019 00:40

Řada změn poplatků. Fígl u SEPA plateb podobně jako ČSOB. Některé věci o dost zdraží... https://www.penize.cz/bezne-ucty/407920 ... google-pay
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leonos 23. 10. 2019 07:12

Leonos
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron