Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 10. 12. 2010 14:55

Je zajímavý, že to není obsažené ani v sazebníku, takže to bude asi novinka. Není se co divit, začíná fungovat konkurence, a bez "konta zdarma" dneska banka k růstu asi moc šanci nemá.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 12. 2010 15:16

xls : sazebník mají platný od 15.10 a novější tam není :hm
Bohužel nevýhodou toho konta je, že všechny odchozí a příchozí platby stojí 6 Kč, což je docela dost. Ale i tak to může být pro někoho, kdo nemá měsíčně moc pohybů na účtu, docela dobrá volba.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 12. 2010 17:06

UCB nabízí účty pro právníky, advokáty a notáře a rovněž zcela zdarma. Známá ho má. Tvrdí, že má zdarma úplně všechno i pohyby a kartu. Na výpis jsem jí ale nekoukal.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 12. 2010 17:37

Tak pro svobodná povolání (právníci, notáři, ...) vede účet zdarma např. i Volksbank.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 12. 2010 16:21

Je to hlavně dobrá zpráva pro majitele např. hypoték u UCB ;-) Já na takové konto marně čekám už třetím rokem u KB... klidně zaplatím za každý pohyb, ale kurňa platit dnes za nějaký balíček je hnus velebnosti
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 14. 12. 2010 20:03

...a co balíčky autorizačních SMSsek a/nebo zpoplatněný elektronický klíč za 500 nebo kolik Kč?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr s 16. 12. 2010 11:39

Tady se pořád vychvalují různé spořící účty nebo bezplatné účty, ale když pro jednou přijde s něčím obdobným velká banka tak ticho po pěšině.
Co prosím říkáte na jejich Expresní konto zdarma http://finexpert.e15.cz/nove-expresni-k ... z-poplatku. Nikde sice nepíšou o jednorázovém příkazu, který by byl též zdarma, ale lidi tu dělají různé věci. Takže použít na takové věci trvalý příkaz a následně ho zrušit..., tak tu máte docela rozumný osobní účet zdarma, protože podmínka protočení 10000,- Kč za měsíc splní téměř i nezaměstnaný a nikde jinde jsem například neviděl, že by jinde nabízeli např. kontokorent zdarma.

Kód: Vybrat vše
V rámci Expresního konta bez poplatku automaticky získáte:
mezinárodní elektronickou debetní Kartu Expres(Visa Electron),
2 výběry z bankomatů UniCredit Group v ČR nebo v zahraničí,
vklady hotovosti prostřednictvím bankomatu UniCredit Bank na účty vedené u UniCredit Bank,
internetové bankovnictví Online Banking,
tuzemské trvalé příkazy – zadání, změna, zrušení (elektronicky)
souhlasy s inkasem, SIPO – zadání, změna, zrušení (elektronicky)
zřízení, správu a vedení kontokorentního úvěru na běžném účtu.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 12. 2010 13:07

petr s: nemáš tak trochu problém se čtením? viewtopic.php?p=7880902#p7880902
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 12. 2010 13:57

petr s píše:Nikde sice nepíšou o jednorázovém příkazu, který by byl též zdarma, ale lidi tu dělají různé věci. Takže použít na takové věci trvalý příkaz a následně ho zrušit..., tak tu máte docela rozumný osobní účet zdarma, protože podmínka protočení 10000,- Kč za měsíc splní téměř i nezaměstnaný a nikde jinde jsem například neviděl, že by jinde nabízeli např. kontokorent zdarma.

Kód: Vybrat vše
V rámci Expresního konta bez poplatku automaticky získáte:
tuzemské trvalé příkazy – zadání, změna, zrušení (elektronicky)
On má nejenom problémy se čtením, ale i s chápáním. Ono totiž zadání, změna a zrušení TP není realizace. On se bude divit, až mu UniCredit za TP naúčtuje 6Kč :mrgreen: .
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr s 16. 12. 2010 14:35

Dobře uvedenou informaci jsem zde přehlédl viewtopic.php?p=7880902#p7880902, ale pan Administrátor mi hned nemusí psát, že mám problémy se čtením a DoubleSix se nemusí hned přidávat. ;-)
edit // Já už jsem to tady už určitě četl. Jen jsem si to nějak nespojil, protože jsem čekal, že se o tom bude případně diskutovat a tady nic.
S ohledem na jejich ceník je opravdu možné, že zde uvedené zadání, změna, zrušení (elektronicky) u UCB není totéž co realizované, ale tak mi to můžete nějak rozumně napsat a uvedený účet pohanět, protože pak můžu získat dojem co skvělého nám zde banka nabízí, i když já osobně jsem něco podobného tušil a proto jsem to sem nadhodil a čekal jsem co mi napíšete co je za tím.
Naposledy upravil petr s dne 16. 12. 2010 17:11, celkově upraveno 1
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 12. 2010 16:37

Jak jsem již říkal, expresní konto je fajn založit či svůj dosavdní balíček převést pouze, když máte u UCB hypotéku či jezdíte často do zahraničí a víte, že bankomat UCB tam je. :-) Jinak je to zadarmo drahý účet
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 12. 2010 16:50

a proto máme diskuse, aby ti tu lidi, kteří jsou na dané instituci na rozdíl od jejich zaměstnanců nezávislí, řekli, co a proč je na té nabídce špatně. A řekněme, že když má nějaké vlákno 3 stránky, tak by bylo alespoň slušné si je proletět než přispěju... Chápu že u témat s desítkami stran to nikdo nový nedělá, ale 3 není zase tolik :wink:
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 12. 2010 21:18

dr._lukas píše:Jak jsem již říkal, expresní konto je fajn založit či svůj dosavdní balíček převést pouze, když máte u UCB hypotéku či jezdíte často do zahraničí a víte, že bankomat UCB tam je. :-) Jinak je to zadarmo drahý účet


??? Zadarmo drahý účet? To je ale zase blbost, že? UCB nějaké drobné výhody má, ale za ty peníze, co chtějí za své služby a jaký servis level za to nabízejí, to (IMHO pro většinu klientů) nemá žádnou výhodu...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 12. 2010 01:15

zadarmo drahý je v tom smyslu, že příchozí/odchozí platba je lidových šest korun :-)) Vím, že lze nalézt podobně či stejně drahé banky, ale i zpoplatněné osobní konto je např. u poštovky levnější... příchozí zadarmo, odchozí za korunu... a to se bavíme o placeném účtu...
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 12. 2010 08:07

petr s : Koukej, UniCredit patří k velkým bankám v ČR a ty nic nedávají zadarmo (krom ČSOB a jejího Osobního účtu zadarmo v rámci Poštovní spořitelny - ale to byl asi omyl a banka toho nyní lituje a neví, jak z toho ven :mrgreen: ).
Jistě najdeš lepší běžný účet než ten od UniCredit, ale na druhou stranu, pokud porovnáš to Expresní konto s jinými konty v rámci UniCredit, tak to pro někoho může být zajímavá volba. Cílový klient? Někdo, kdo nemá moc transakcí na účtu, třeba druhé konto v rodině (nemusí manželé používat společný účet, někdy je lepší mít finance odděleně).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků