Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 12. 2019 05:26

Teď jim to už nejde vůbec
Přílohy
ucb.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 12. 2019 09:04

To je rumunsky?? :?:
Naposledy upravil Lafayette16 dne 5. 12. 2019 10:11, celkově upraveno 1
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 12. 2019 09:08

Jo, vypadá to tak. Prostě matlové. Teď už to chodí, ale strašně dlouho trvá, než přijde SMS. Na přihlášení přišla asi po 3 minutách, autorizační asi po dvou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 12. 2019 10:58

Když to tak zde čtu, nemusím vůbec litovat totálního ukončení činnosti v tomto ústavu před několika měsíci. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 12. 2019 12:51

U tohoto technologického dinosaura mě nicméně zarazila možnost poskytnutí informací o účtu třetím stranám (napojení na Richee) pouhým potvrzením smart aplikací biometrikou bez přepisování čehokoliv - takhle "seamless" to zatím žádná banka implementované nemá. Na to, že to je od UCB jsem fakt čuměl... banka je samozřejmě ale každopádně katastrofa.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod smartguy 5. 12. 2019 15:12

Nemáte někdo zkušenost, zda ty 2 tis. Kč za převod účtu, které připisují jako cashback za nákup v ČR je možné využít i tak, že si dobiju Revolut kartu? :)
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DDD22 5. 12. 2019 16:37

@fremantle Jak se ti povedlo přidat UC do Richeeho? Já když zkouším přidat banku z Richee aplikace, tak se to nedaří a v IB po přihlášení na mobilu mám prázdnou stránku. A když se přihlásím do IB na počítači, tak nikde není volba pro udělení souhlasu třetí straně k přístupu. Je to nějak zakleté. Díky
DDD22
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 12. 2019 17:53

UCB do Richeeho standardnimi metodami pridat NEJDE.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 20:07

smartguy píše:Nemáte někdo zkušenost, zda ty 2 tis. Kč za převod účtu, které připisují jako cashback za nákup v ČR je možné využít i tak, že si dobiju Revolut kartu? :)
No jak to čtu, tak bych to neriskoval.. (nákup to není). Já si plánuju nabít LE (za 2000) s 10 % vratkou navíc (U-šetřete).
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 5. 12. 2019 22:52

cetl jsem rozhovor ucb a implementace novinek, to se zasmejete
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 6. 12. 2019 09:56

Kluci, nemůžete mě prosím navést, jak se přihlásit do internetového bankovnictví UCB. Já se v těch jejich bezpečnostních kódech, kódech pro smart klíč, smart banking už naprosto ztrácím. Mobilní bankovnictví se mi podařilo rozchodit, ale s tím internetovým mám asi smolíka. Chce to po mě uživatelské číslo (to je předpokládám to sedmimístné číslo, co mi přišlo v mailu, že byl účet aktivován, po zaslání koruny), pak to chce nějaký bezpečnostní kód (dávám ten co jsem si zvolil) a tady končím s výsledkem, že uživatelské číslo nebo kód jsou špatně a zbývají mi 2 pokusy.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 12. 2019 10:05

Musíš si v apce vždy vygenerovat Smart klíč.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 6. 12. 2019 10:11

Uživatelské číslo je číslo účtu bez kódu banky, bezpečnostní kod sis volil a nakonec přijde SMS s kodem na mobil.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jhypo 6. 12. 2019 10:16

Zvolený krátký bezpečnostní kód byl jenom na zaheslované smlouvy, taky jsem ho omylem zadal. Na první přihlášení byl ten 16místný SMS, co přišly dva, jeden do mobilního a druhý do internetového, takže na třetí pokus jsem úspěšně prošel.
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 12. 2019 10:39

Ty 2000 se vztahuji na tuzemskou platbu, tedy na revolut ani curve se to nejspis nevztahuje.
Rolda: planujes to z LE uctu pak nejak vytáhnout zpatky? Nemam, tak nevim co s tim pak dal jde delat.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků