Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fikyyy 13. 4. 2011 19:49

tak mi minulej tejden prisel dopis od unicredit, kde sem mel asi pred 5 lety ucet exklusiv a ze pry maji pro me nejakou nabidku a bude me kontaktovat osobni bankerka, to by me zajimalo, jakto ze si na me po 5 letech tak vzpomeli :) :)
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 16. 4. 2011 13:09

unicredit porad neco vymejsli pro retail, asi nevedi, jestli se maji cilit na business anebo retail klientelu...

kdyby tak vymysleli, ze prihlasovaci smsky budou zasilat klientum zdarma apod :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 30. 3. 2012 17:22

Spořicí účet PRIMA

- úrok 2,5 %* p.a. garantovaný minimálně do konce roku 2012
- okamžitý přístup k penězům
- založení i vedení spořicího účtu zdarma
- zdarma všechny tuzemské příchozí a až 2 odchozí transakce v měsíci
- rychlé a pohodlné ovládání z mobilu nebo přes počítač
- frekvence připisování úroků čtvrtletně
- minimální zůstatek libovolný

*Zůstatky do 500 000 Kč jsou úročeny sazbou 2,5 % p. a., částka přesahující 500 000 Kč sazbou 1,6 % p. a.

Poplatky - viz Sazebník (rozsah poskytovaných služeb je totožný s UNIKÁTNÍM Spořením) - str. 4 a 5
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 3. 2012 18:49

- celkové praktiky této banky
- nemá platební karty
- čtvrtletní připisování
- úrok totožný s Air Bank
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 3. 2012 18:56

Těm celkovým praktikám odpovídá i to, že sazba je jen pro vklady do 500 000, prostě reklamní trik, každopádně lepší než Unikátní spoření, to je čuňárna, kterou hned tak něco nepřekoná.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 30. 3. 2012 19:50

Slušná nabídka pro někoho, kdo nemá u AirBank bonus nebo starý Wüstenrot. Mezi velkými bankami nejlepší nabídka.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2012 20:06

čuju nějakou kulišárnu, jako poplatek za povinný běžný účet nebo něco takového (jako bylo u unikátního spoření), nebo jen naberou klienty a pak to zase sníží
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 30. 3. 2012 20:17

To DoubleSix:

Přesně tak. A dva příkazy ven zdarma.

Myslím, že pro většinu lidí je 500 000 Kč více než dostatečný strop. A jaký bude rozdíl v celkových úrocích při roční úložce např. 400 000 Kč (připisování měsíc vs. čtvrtletí)?

Patriku, počtáři. ;-)

-- 30. 3. 2012 21:23 --

PatrikChrz píše:čuju nějakou kulišárnu, jako poplatek za povinný běžný účet nebo něco takového (jako bylo u unikátního spoření), nebo jen naberou klienty a pak to zase sníží


Pocity stranou, Patriku. Důležitý je sazebník. A když sníží? Tak se dá přeci vše vybrat nebo účet úplně zrušit. Že zrovna tobě to vadí! :D Nevidím v tom žádný problém.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 30. 3. 2012 23:03

DoubleSix píše:Slušná nabídka pro někoho, kdo nemá u AirBank bonus nebo starý Wüstenrot. Mezi velkými bankami nejlepší nabídka.


motani air a velke banky... proste se shodnem ze je to dost na pikachu tenhle uninic
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 31. 3. 2012 01:54

Bez ohledu na to co si myslím o Unicredit tuto nabídku vítám, protože každá takováto nabídka mi zachovává výhodný úrok u Airbank díky jejich TOP3 garance. Takže tak.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 3. 2012 06:16

Havers: OK, uznávám. Každopádně stejně je to méně, než mám u Wurstu, MSD a díky 0,2 % bonusu i u AirBank, takže zakládat nebudu.

filip: taky pravda, takže jen dobře :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2012 16:39

Jakmile tam mají, dokdy je to garantovaný, tak to bych taky zároveň viděl jako konečný termín použitelnosti.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Wilda 3. 4. 2012 14:44

Ahoj, moc se ve stávající nabídce bank nevyznám, ale známý děla v Unicredit a nabízí mi konto komplet (za cenu 84,- měsíčne) + primu + dluhopisy maxim. Momentálně jsem u mbanky, která za poslední 2 roky snad 5x změnila sazebník a momentálně mi příliš nevyhovuje...

Co si o tom myslíte?

Jsem na doktorském studiu, mám příjem cca 16k a hodně cestuji...rád bych si navíc nechal cca 150k někde "zhodnocovat".

Díky za jakékoli připomínky.
Wilda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 3. 4. 2012 15:21

Do UC bych v takovémhle případě rozhodně nešel. UC je schopná vybírat poplatky a nabídnou velice podprůměrný zhodnocení.

Jestli hodně cestuješ, udělej si Axu, tam budeš mít slušně úročený spořicí účet a k němu nejlepší kartu pro použití v zahraničí (mnohem lepší než u mB). K tomu nějaký bezplatný účet s bezplatným platební stykem - třeba Fio.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dinkylinky 7. 4. 2012 16:02

Chci se jen zeptat k tomu spořícímu účtu Prima.
Když je tam možnost internetového bankovnictví, a není uvedeno zdarma, tak se asi platí těch 70 Kč měsíčně, že?
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků