Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 12. 2019 18:28

Jo, ale já mám datum generování výpisu 25.den v měsíci.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 12. 2019 19:59

Na UCB to je už poměrně standard - banka zjevně provedla nějaký "technologický upgrade" (přičemž si nejsem vědomý, že by o tom banka nějak informovala) a vše co jakž-takž fungovalo je opět přinejlepším polofunkční.

Tuhle jsem měl úmyslu zaplatit kreditkou a nakonec stojím jak trubka s kartou v ruce a terminál píše nekrytá částka, nuže dobrá - jiná karta, pak se dívám do bankovnictví - jelikož jsem si naprosto jist, že jsem předešlý den kreditku zcela splatil, zůstatek nenavýšen. Přemýšlím, čím to, zkoumám příkaz k úhradě (použil jsem "tlačítko" ke splátce KK) a on tam není vyplněný VS. Tak se pokouším dovolat, na infolince nahrané kecy o změnách v bankovnictví, vyťukávám ID a kód a plechová huba zahlásí, že systém není v provozu... :lol:

Nějak se mi nakonec povedlo dovolat operátorovi, že co s tím a prý částka se "do několika dní" vrátí a já ji pak můžu zadat i se správným VS :oboze, o problému s nevyplňováním VS jinak prý vědí. Akorát nechápu, proč neodstaví ten formulář pak úplně, to si hodně lidí prostě nemá šanci všimnout, stejně nemá cenu se pokoušet zdržovat při volání pokoušet se autorizovat, když to nefunguje (k čemu ta možnost tam pak vůbec je?).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 10. 12. 2019 20:25

Mně o "důležitých změnách" v IB a SB od 9. 12. poslala SMS a zprávu do IB, kde se muselo potvrdit její přečtení.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 10. 12. 2019 22:12

Náhodou, co se týká půjček, tak spamují smskami bez problémů.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod tramin 11. 12. 2019 08:37

No a mě se pro změnu nedá přihlásit do smart banking.Prý chyba duplicate key???

Edit:Vám funguje všem přihlášení bez problémů?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 11. 12. 2019 17:32

Jo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 11. 12. 2019 19:05

ještě ze moje kretika nepotrebuje vs a ten ucet mam jen pro sebe, posilat to ještě se spravnym vs, to bych ani nepotreboval chybu systemu, poslal bych to spatne sam.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 12. 12. 2019 21:50

Dnes jsem se ptal na helpdesku na Apple Pay pro Mastercard Miles and More a tvrdí, že pro kreditky Mastercard nic nebude... Tak snad to nebude tak zlé, to je poslední karta kterou nemohu dát mobilu...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JardaIIx 14. 12. 2019 21:58

Jak je to s tím bonusem 2000 za založení? Je potřeba rušit starý účet nebo stačí převést trvalé příkazy? Informace se rozcházejí. Rušit účet bych nechtěl, to by mi za to nestálo. Ale jestli stačí převést trvalé příkazy, tak to by šlo, hodilo by se mi mít účet s možností výběrů z bankomatu všude bez poplatku.
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 14. 12. 2019 22:11

Odměna za aktivitu připsána včera.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 12. 2019 23:37

JardaIIx píše:Jak je to s tím bonusem 2000 za založení? Je potřeba rušit starý účet nebo stačí převést trvalé příkazy? Informace se rozcházejí. Rušit účet bych nechtěl, to by mi za to nestálo. Ale jestli stačí převést trvalé příkazy, tak to by šlo, hodilo by se mi mít účet s možností výběrů z bankomatu všude bez poplatku.
https://www.unicreditbank.cz/content/dam/cee2020-pws-cz/cz-dokumenty/kampane/UCB_U_KONTO_2_LITRY_Kampan_podminky_CZ.pdf
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 16. 12. 2019 09:01

Takže stačí převést trvalé příkazy.
JardaIIx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 12. 2019 00:43

To se dalo čekat, UniCredit Bank mi nepřipsala bonus dle podmínek akce do 45 dnů od platby.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 27. 12. 2019 06:29

Já dostal bonus 2k 8 dní od platby.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 12. 2019 16:52

Dostal už někdo od UCB ten Alza voucher za 5 plateb kartou nad 100 Kč? Vím že mají čas až nějak do půlky ledna, ale tím že měli počet omezený jen na pár tisíc (a jde přitom o větší banku, která musí mít aktivních karet v řádu nižších stovek tisíc), těžko se dozvíme, zda jen "zapomněli" nám ho zaslat, nebo už těch pár tisíc voucherů rozdali jiným...
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků