Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ondrasz 5. 9. 2012 13:35

No jasně, tak to už radši to penzijní. Komisionářku na podíláky už mám u ING, takže bych měl další.
Bez dalšího produktu ta kreditka získat prostě nejde, takže je to celkem limitující. No uvidím co ještě objevím případně se vyskytne za nabídka.
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filip893 6. 9. 2012 05:58

Včera ráno zadána s operátorkou platba, dnes v 7 ráno peníze na účtu v GE! To jde. Ještě aby to skutečně bylo zdarma.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 23. 9. 2012 13:21

V čtvrtečním článku http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/banky-hledaji-cesty-jak-vice-zadluzit-klienty-916048 k službě Zavolej a zaplať u kreditek (viz výše) se píše že: "U UniCreditu je služba do konce roku bez poplatku a vztahuje se na ni bezúročné období." Takže téměř s určitostí můžete po novém roce počítat minimálně se zpoplatněním dané transakce.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 23. 9. 2012 13:50

Petře, také jsem ten článek četl, a speciálně si této věty všiml.

No uvidíme, jestli chtějí tuto službu zpoplatnit, tak ji nejdříve musí dát do ceníku. Teď o této službě v ceníku není ani čárka. No a jestli budou k novému roku upravovat sazebník, tak koncem října budeme vědět na čem jsme.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 26. 9. 2012 07:04

Potvrzuji, že převod peněz z KK na účet se počítá do celkového obratu pro vedení KK bez poplatku. Teď jen jak dlouho tyto převody zůstanou zdarma.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikedub 30. 9. 2012 08:23

Tak od zítřka nové účty v Unireditu..např. starý exclusive účet, nově premium...stačí prohnat 75tis Kč a máte vše FEE, včetně 2 goldek + pojištění...konečně nám začíná na trhu přituhovat. Mike
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 9. 2012 08:25

"FEE", tedy jako zpoplatněno? :D

Ale jinak chápu, konečně budou mít Partners aspoň trochu konkurenceschopný účet :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikedub 30. 9. 2012 08:30

Patriku...freeeeeeee :-* ...

Mění celou politiku účtů, což je dobře. Jinak koukám na ČSOB, tak neudělala nic za 4 roky s běžnákama :hm
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 30. 9. 2012 09:08

Prohnat 75 tis.? Ne že by to nešlo, ale je otázka, jestli by to mělo cenu. Bezplatných účtů je tady už víc, pokud někdo potřebuje výběry z bankomatů, tak se dá taky najít lepší řešení, smysluplnost goldek mi trochu uniká (není bezdotyková, kratší úvěrové období, vyšší povinná splátka), a vracecí KK hravě nějaké to pojištění pokryje. Samozřejmě, že čím bude konkurence tvrdší, tím líp, ale s UC nejlepší zkušenosti zrovna nemám.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 9. 2012 14:07

filip893 píše:Potvrzuji, že převod peněz z KK na účet se počítá do celkového obratu pro vedení KK bez poplatku. Teď jen jak dlouho tyto převody zůstanou zdarma.

Na posledním výpisu o této službě informují s větou "A navíc: Zavolej a zaplať je do konce roku zdarma."
Očekával bych, že se v nejbližších dnech zřejmě dočkáme nového sazebníku (taky, že ten stávající je hodně starý, už platí od dubna :-) )...

mikedub píše:Tak od zítřka nové účty v Unireditu..např. starý exclusive účet, nově premium...stačí prohnat 75tis Kč a máte vše FEE, včetně 2 goldek + pojištění...konečně nám začíná na trhu přituhovat. Mike

Jsou o tom někde podrobnější informace? Takto to vypadá jako nabídka Citi Premium přes kopírák a na jejich stránkách nic nezmiňují...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod mikedub 30. 9. 2012 17:04

Vše platí až od zítřka, interní informace z pobočky....
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 10. 2012 14:06

Koukám, že unicredit se stává bankou s nejlepší nabídkou všech účtů.. Ani za jeden nemusíte zaplatit ani korunu.. A stačí jen málo a to splnit jednu ze tří podmínek.. Jen to IB by měli změnit a neotravovat s balíčkem smsek za 50,-.. :-)

http://www.unicreditbank.cz/web/novinky ... -1-12-2012
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 10. 2012 15:39

Opravdu to nevypadá špatně, kdybych to potřeboval, tak bych na to cvičení klientů (měsíčně přích. + odch. platba + platba kartou + šibování 75 tisíc tam a zpět (s účtem manželky, vlastní být nesmí!)) i přistoupil. Mně by to ale nic nevyřešilo: bezplatně platební styk, případně nějaký občas nějaký výběr v ČR nebo zahraničí mám i teď bez buzerace, k tomu vracecí KK + slušně úročený spořák. Co by mi přechod k UC dal? Kromě zbytečných komplikací nic.
V podstatě jediná věc, která mě tam zaujala je u toho nejvyššího programu (jestli to dobře čtu?) bezplatný výběr z bankomatu v zahraničí. Ve spojení s valutovým účtem by se s tím asi dalo pracovat, jen tam jsou zase brutální sazby za příchozí platbu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 10. 2012 18:49

I toto běžnému klientovi bohatě stačí :-) http://www.unicreditbank.cz/web/obcane/ ... ivni-konto
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 1. 10. 2012 19:40

to Aktivní konto vypadá dobře
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka