Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod phuong 5. 12. 2017 16:01

Ty das pouze souhlas k inkasu, datum dej klidne dnesni, prikaz k inkasu zadava protistrana a ta rozhoduje, kdy ho provede. Kdyz das souhlas pozde, tak bude inkaso neuspesne a to bude tvuj boj.
phuong
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 5. 12. 2017 16:13

To jako banka automaticky akceptuje 45denní bezúročné období.Moc tomu nerozumím.To máš z vlastní zkušenosti u UCB?
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 5. 12. 2017 16:32

Inkaso funguje vsude stejne. Jestli jsi chtel splacet podle sebe, mel jsi volit jiny zpusob splaceni.
phuong
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 5. 12. 2017 16:36

Tak pokud to tak nefunguje,tak inkaso ruším a splátky budu řešit plat.příkazem.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 12. 2017 20:49

UCB stahuje inkaso přesně v den splátky, alespoň v rámci banky, pokud v daný den není na účtu dostatečný zůstatek, stáhne si peníze ihned, jakmile na účet peníze dorazí, i minimálně dalších deset dní po splatnosti (kolik to je maximálně nemám vyzkoušeno)
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kinslayer 6. 12. 2017 08:14

Mám zúčtovací cyklus 5. den v měsíci a souhlas s inkasem u mBank, UCB si 100% splátku stahuje většínou 16. až 23. den v měsíci, takže 45 denní bezúročné období respektuje.
mB, Equa, ING, Fio + UCB MC Agip
Kinslayer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 6. 12. 2017 10:21

UCB opět perlí, strhla mi poplatek za vedení KK Agip a to dokonce 2x s anglickými popisky Fee Waiver a Memebership Fee main (ano psáno takhle blbě)
Naposledy upravil retron dne 6. 12. 2017 11:29, celkově upraveno 1
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 6. 12. 2017 10:37

No takže @phuong mlžil...Dík pánové.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod salam01 6. 12. 2017 19:11

Phuong je kikot a mimo jiné kvůli zčásti záměrnému mlžení má na Garáži ban, i když si neustálé zakládá nové uživatelské účty. Asi se tam na hovnosběračské služebně dost nudí.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 6. 12. 2017 19:50

Teď začínám řešit služebku do Číny a chci se zeptat,jestli máte nějakou zkušenost s výběrem z bankomatu debetkou MC od UCB a s placením stejnou KK.Prošel jsem různá fora a našel jsem rozporuplné informace,včetně takové,že např.slovenská Tatra banka při výběru z bankomatu v Číně kartu zablokuje.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tx999 7. 12. 2017 09:04

Já jsem nebyl nikde ve městě schopný zaplatit jakoukoliv MČ/VISA kartou (na letišti v pohodě), ale nebyl jsem v Pekingu. Výběry fungovaly v pohode, ale je lepší si vzít víc karet, vždycky se může stát, že se banka z nějakého důvodu rozhodně kartu zablokovat.
tx999
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 12. 2017 13:14

Když jsem platil 1.12.2017 svoji kreditní kartou, kdy uvidím v https://u-setrete.cz/ svoji aktivovanou slevu 1 %?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 7. 12. 2017 13:34

tx999 píše:Já jsem nebyl nikde ve městě schopný zaplatit jakoukoliv MČ/VISA kartou (na letišti v pohodě), ale nebyl jsem v Pekingu. Výběry fungovaly v pohode, ale je lepší si vzít víc karet, vždycky se může stát, že se banka z nějakého důvodu rozhodně kartu zablokovat.

Někteří radí nahlásit pobyt v Číně bance,tak to tak asi udělám.Pro jistotu...
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 7. 12. 2017 14:34

čulibrk píše:Když jsem platil 1.12.2017 svoji kreditní kartou, kdy uvidím v https://u-setrete.cz/ svoji aktivovanou slevu 1 %?

V tom ti neporadím,protože mě nepřišlo potvrzení registrace ani po 3 týdnech :-D
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 12. 2017 15:10

čulibrk - Nejdřív musíš slevu aktivovat v aplikaci a až poté platit. Kdy přesně se objeví odměna, netuším, protože u-setrete využívám minimálně. Vlastně ani nevím, zda přijde na účet karty (předpokládám zvláště u těch, co mají jen kartu) nebo účet, k němuž mám debetky. Je možné, že se odměna objeví ještě před zaúčtováním v aplikaci v nějakém stavu - získaná, nezaúčtovaná nebo tak něco.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka