Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 4. 2018 13:15

Peníze z Odměnového konta se zatím automaticky připisovaly buď na účet kreditky nebo na běžný účet k debetce.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 4. 2018 13:29

hannys85 píše:Chci se zeptat, kdo máte ten jejich program ušetřete, jaké nabídky tam máte (alespoň tedy ty nejzajímavější)? Na jejich stránkách mlží a nikde není přehledný seznam partnerů s výši vratky. Toto by mi pomohlo při případném rozhodnutí, zda to toho založení jít...Díky

Tohle zajima i mne, je nekde seznam partneru?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 3. 4. 2018 14:02

V aplikaci nebo na portale
octaviampi
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 4. 2018 14:17

Seznam partnerů a slev vidím v aplikaci. Je jich tam sice spousta, použitelných pár
Albert 5 procent, knihy Dobrovský 5 gran Moravia 10
Shell 2 aliexpress 4 puzzle pasta až 20 iSTYLE 2
Leo express 10 burito loco 10 Kolkovna restaurants 10
Notino 2 Aqua paláce 10 elnino 4 pilulka 8 Baťa 4 kasa 2,5
Booking 4 rentalcars 5 Leonidas 10 Tescoma 4 Euronics až 1,5
Astratex 10 prodejparfemu 2 avg 30 Avast 27 vašecocky 7
Florea 10 Tchibo 5 Deichmann 5 krása 5 prozdravi 5 mr.donut 7
Dr.max 3 Benu 3 gigalekarna 4 a pak naky méně známý obchody a eshopy.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2018 15:43

OK, díky za info.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Peťo6 3. 4. 2018 15:53

Mammooth píše:Dle informací z infolinky UCB budou od března všechny věrnostní body (mimo nákupů u partnerů AXA clubu, kde může být prodleva různá) připisovány s jednoměsíčním zpožděním. To ovšem moc nekoresponduje s předchozími zkušenostmi, že za ostatní transkace krom P5 byly body připsány. Nebo to byly jen transakce u partnerů clubu? :-)

Myslíš nejaké tie body na Axa kreditku alebo i míle na miles and more?
Jak vlastne dopadli tí, čo reklamovali nepripísanie mílí za P5 v březnu?
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 3. 4. 2018 18:27

u-setrete.cz mas prehled a obecně myslím, že je to zatím asi nejlepší cashbackový program vůbec, slevy se načítají automaticky, poměrně dost partnerů, teď aktuálně je tam právě i ten albert
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 3. 4. 2018 20:25

Někdo tu psal Albert 5%, já tam vidím pouze Albert 30 Kč při nákupu přes 500 Kč, to to každému nabídne jinou slevu u stejného partnera?

Povinný měsíční obrat pro U konto nebo U konto Premium lze splnit i vkladem na účet debetkou přes vkladomat?

Každopádně když tam mám kreditku, tak asi stejně nesplňuji podmínky akce.
Účastník Kampaně, Kampaňový klient – fyzická osoba starší 18 let, která si během trvání kampaně u Banky otevře Konto. Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 6 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného účtu u UniCredit Bank.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 4. 2018 21:28

retron píše:u-setrete.cz mas prehled a obecně myslím, že je to zatím asi nejlepší cashbackový program vůbec, slevy se načítají automaticky, poměrně dost partnerů, teď aktuálně je tam právě i ten albert

Prave, ze tam nic nevidim, ale zatim nejsem registrovany. Nechapu, proc tam nemuze byt seznam viditelny i bez registrace

Po registraci tam take nevidim ALbert 5% slevu
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 4. 2018 23:14

apryl píše:Někdo tu psal Albert 5%, já tam vidím pouze Albert 30 Kč při nákupu přes 500 Kč, to to každému nabídne jinou slevu u stejného partnera?

Povinný měsíční obrat pro U konto nebo U konto Premium lze splnit i vkladem na účet debetkou přes vkladomat?

Každopádně když tam mám kreditku, tak asi stejně nesplňuji podmínky akce.
Účastník Kampaně, Kampaňový klient – fyzická osoba starší 18 let, která si během trvání kampaně u Banky otevře Konto. Kampaňový klient je výhradně nový klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 6 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného účtu u UniCredit Bank.

Obratové kritérium na účtu lze splnit pouze bezhotovostním příjmem (převodem) na rozdíl od KB, ČS, ČSOB.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod hannys85 3. 4. 2018 23:28

Tak Ti partneři mě překvapili...Jsou tam i nabídky, které jiné programy nemají a výše vratek je v některých obchodech vyšší než klasické kreditky 1-2%. Ten Albert mě překvapil s těmi 5%....Kde jsou ty časy, kdy na potraviny šel získat takový cashback..Sice je to hnus obchod a ceny tam jsou přemrštěné, ale zase na klasické věci v akci + 5% sleva, to už je celkem zajímavé + ten vstupní bonus 1000 Kč...Tak já si konto založím...Když si to člověk zkombinuje třeba s cashbackovým programem, tak je to někdy zajímavé..

V aplikaci mi to nic neukazuje a při registraci to chce číslo karty, takže k nabídce se ne-klienti nedostanou...
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 4. 2018 04:55

Kde máš těch 5%? Jako jiní tam vidím pouze 30,- nad 500,-.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 4. 2018 06:12

Ja tam nemám ani těch třitcet.
Můžete udělat někdo screen obou?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 4. 2018 07:11

drkarel píše:Kde máš těch 5%? Jako jiní tam vidím pouze 30,- nad 500,-.

No já jsem to napsal na základě příspěvku uživatele audiobullys. Celkem bych se divil, kdyby Unicredit pro každého v rámci toho programu generovala jiné nabídky...
Jinak blbé je, že v podmínkách je napsáno, že se musí účet založit na pobočce. V dnešní době by člověk čekal, že to půjde online. V sazebníku mají napsáno:
"Do kreditního obratu se započítávají bezhotovostní příchozí platby (mzda, důchod, dávky...) a nezapočítávají následující operace: příchozí platby z běžných účtů téhož majitele, příchozí platby ze spořicích
účtů téhož majitele
, převody mezi účty klientů v rámci TANDEMu, převody z termínovaných vkladů na běžný účet, kreditní převody ve prospěch běžného účtu z úvěrových účtů, připisované úroky, vratky
poplatků, storna karetních transakcí".

Takže pěkně na nic :-( Při minulé akci to neřešili...
hannys85
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 4. 2018 07:44

Mám KK AXA Club a v mně v u-šetřete.cz to píše:
Navštivte supermarkety a hypermarkety ALBERT kdekoliv v České republice, zaplaťte kartou a získejte 3 % při nákupu nad 500 Kč a 5 % při nákupu nad 1 000 Kč. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 1 000 Kč. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na všechny útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Akce platí do 30.4.2018, Zbývá: 26 dní

To je na nic, velký nákupy tam nedělám a na benzín se to nevztahuje.
čulibrk
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka