Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 7. 2. 2019 07:40

Pred rokem davali 1000 Kc za zalozeni uctu, klesa to, klesa. Ja jsem zvedav, kdy mi pripisi 1000 Kc za zadost o presto pujcku nebo co to bylo.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2019 11:00

Musí ta bonusová částka klesat, jinak by se UCB nemohla chlubit tímto :) :
https://byznys.ihned.cz/c1-66468460-ces ... o-ctvrtinu
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 7. 2. 2019 13:29

no pět set jsem dostal celkem hned za převod trvaláků, ale tu stovku za každý měsíc jsem musel reklamovat a furt na to čekám /zakládal jsem v prosinci/
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 7. 2. 2019 15:06

retron píše:500 Kc na nakupy za par minut Vaseho casu? Jde to! Staci si do konce unora zalozit U konto online na http://www.unicreditbank.cz/odmena. Vase UniCredit Bank

Myslel jsem, ze se to mne netyka, mam u nich ucet a kartu, ale ta SMS mi prisla taky. V IB se to jmenuje Multikonto. To je neco jinyho, takze k tomu muzu zalozit U konto, nebo to je jen jiny nazev U konta a SMS mi poslali omylem?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 2. 2019 15:08

Jo, chlubit se okrádáním klientů na úrocích se budou moci všechny velké české banky. ČNB zvedla úroky skoro o 2 %, banky nechali klientům úročení vkladů na úrovni suchého z nosu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 2. 2019 16:28

noi2: muzes si zalozit U-konto k Multikontu a SMS budes mit i u U-konta zdarma.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 2. 2019 17:46

Aky kurz pouziva standardna KK M&M, vie niekto?
Dik
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 2. 2019 17:49

alfas123 píše:Aky kurz pouziva standardna KK M&M, vie niekto?
Dik

Čistý Mastercard kurz.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 2. 2019 17:52

To som prave myslel, ze cisty ma len gold
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2019 18:02

@filas81:
A není těch nevyplacených 100 Kč bonusu tím, že jsi zapomněl v internetovém bankovnictví souhlasit se zařazením do této bonusové akce (klik na Ano ve zprávě pro klienty, která tam byla 3 dny od zřízení účtu cca měsíc)? To byla jedna z podmínek akce. Ředitel pobočky UCB, ve které jsem si to zakládal já, všem co si v prosinci založili psal před pár dny email právě ve stylu, že je třeba na toto kliknout. Mě to na pobočce také neřekli, ale věděl jsem to z podmínek akce na webu. No ale mnohým už se ten vzkaz v IB teď nezobrazí, pokud mají založeno víc jak měsíc. U tech ředitel slíbil předání na ústředí k ruční aktivaci bonusu mimo IB. Tedy pokud je to i tvůj případ (že jsi v IB na to neklikl a teď už to tam ve zprávách banky nemáš), snad tě tam tvá pobočka na tvou žádost také zařadí manuálně.
Jinak mě odměna 100 Kč za prosinec přišla na uKonto 14.1. (v IB jsem to potvrdil hned třetí den od zřízení a podmínky splněny).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 7. 2. 2019 19:18

no neklikal jsem. bankerka slibila ze zada reklamaci, tak uvidim. to jsou hrozny vopicarny ala ing konto
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 7. 2. 2019 20:06

MC kurz mají všechny MC kreditní karty Unicredit
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 7. 2. 2019 20:14

filas81: A není v podmínkách, že se ta 100Kc měsíčně začne vyplácet až 3 měsíce od založení?
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 2. 2019 01:04

Ano, máš pravdu, nevšiml jsem si že filas založil až v prosinci. V tom případě mu první 100 Kč bonus může být vyplacen až za únor, a to do 15. března (další měsíce také vždy do 15.). První 2 měsíce jsou na hájení a seznamování s účtem, podmínky pro bonus se tedy kontrolují až od třetího měsíce. Já založil v druhé polovině října, první bonus tedy za splnění podmínek v prosinci, byl vyplacen konkrétně 14.1. Ten klik v internetovém bankovnictví ale možná chybět bude, když byl podmínkou.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 2. 2019 04:51

retron píše:MC kurz mají všechny MC kreditní karty Unicredit

Je mozne aj tu standard zapojit bezplatne napr. do U konta premium?
alfas123
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka