Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zivan 12. 3. 2019 13:07

Ja minuly mesic dostal myslim 13.2., takze cekam dalsi stovku zitra
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 12. 3. 2019 13:33

aha, díky. Tak je začnu pak bombardovat.
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 13. 3. 2019 12:39

Surik4t4 píše:
fremantle píše:Už někomu přišel bonus za nezávaznou nabídku PRESTO půjčky, nebo spoléhají na to, že většina žadatelů už zapomněla a budou připisovat až individuálně po reklamacích? :hm
UCB_Black_Friday_podminky_CZ_V02.pdf píše:Výplata Bonusu bude provedena nejdříve od 18. 2. 2019 a to na Platební účet Klienta.

Tak 5.3. připsaná tisícovka, máte jí už taky? :-)

Dle infolinky se odměna vyplácela k 5.3.2019.
Dle mého bankovního poradce mám být v klidu a čekat do konce března. Pokud odměna nedorazí, mám reklamovat..
Tatatoooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 3. 2019 12:14

po měsíci a půl od mého dotazu přes IB a zahájení řízení před finančním arbitrem konečně přišla (docela vtipná) odpověď od Unicredit:

Odměna ve výši 1000Kč za podání žádosti o Presto úvěr v rámci akce Black Friday byla v případě splnění podmínek klientům vyplácena 5. 3. 2019.

Podmínky byly následující:
- klient musí být majitelem jakéhokoliv platebního účtu v naší bance (přes který realizuje platební styk)
- klient musí poskytnout bance marketingový souhlas
- musí být bez negativního záznamu v registrech.

Pokud z Vaší strany byly podmínky splněné a nevidíte tedy žádné pochybení z Vaší strany, jsme samozřejmě otevřeni řešit Vaši žádost přes finanční arbitr.

-- 22. 3. 2019 12:15 --

… z toho usuzuji, že komu 5. 3. bonus nebyl připsán, tak ho už nedostane. Řešením je tak pouze zahájit řízení přes FA, což nic nestojí, tak proč do toho nejít, že :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 3. 2019 12:16

To píše robot, ne? Je prima, že jsou otevřeni, ono jim ani nic jiného nezbývá. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 22. 3. 2019 18:27

Ohledně podání žádosti o Presto úvěr s odměnou 1000,- Kč: nevím, jak to probíhalo ve Vašem případě, ale v mém jsem dostal na závěr k podpisu žádost o úvěr a zde bylo psáno, že schválením ze strany banky se žádost stává smlouvou o úvěru, ale o ten jsem neměl zájem a tak jsem to nepodepsal. Jinak podmínky jsem splnil (jsem majitel účtu UCB, poskytl jsem souhlas, bylo provedeno vyhledávání v registrech). Odměnu jsem (asi samozřejmě) nedostal.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 3. 2019 18:30

Tak uvidíme, řízení před arbitrem nic nestojí, tak proč ho nezahájit. Mně naštvalo, že měsíc a půl banka nereagovala a teď když jsem zahájil řízení, tak reaguje obratem :).

Můžeš také podat podnět. Vše jde vyřídit přes web arbitra, pak jen vytiskneš potvrzení, podepíšeš a pošleš poštou (nebo odneseš osobně na ministerstvo financí do Legerovy).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Vasek06 22. 3. 2019 19:06

Co se týče reklamací - tak s UCB mám ty nejhorší zkušenosti. Asi bych šel taky rovnou na toho arbitra.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 3. 2019 19:34

Tak ono je nutné nejdříve vyzvat banku - arbitr chce vidět její reakci, nebo tvoje vyjádření, že nereaguje a kopii dopisu, co jsi jim poslal.
Já poslal nejdříve "tázací" potom "vyhrožovací' a teprve když ani na ten neodpověděli, tak jsem to poslal na FA. Pak jsem jim poslal " oznamovací "(že je zahájeno řízení), teprve pak začali reagovat.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod MiASX 22. 3. 2019 20:51

Pri minule akci mi take odmenu nedali, ja to nejdriv neresil a cekal, po dvou mesicich reklamoval a reklamaci normalne uznali, odmenu pripsali, napsali, ze to byla chyba te pracovnice, co se mnou smlouvu sepsala, ze nekam neco nezapsala ci co. Ted to budu reklamovat obdobne. Psat nejake vyzvy je nesmysl, nedostane to prideleno to spravne reklamacni oddeleni, ktere ma lhutu na vyrizeni reklamace 30 dnu. Na vyzvu nemaji lhutu zadnou.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 3. 2019 04:59

I na řízení před finančním arbitrem jsou lhůty, byť jsou poněkud vágněji stanoveny - je to vždy 15 dnů na vyjádření každé ze stran, nicméně tato lhůta může být prodloužena a to i opakovaně, následně po shromáždění všech důkazů má finanční arbitr rozhodnout do 90 dnů.

Mně na Unicredit nejvíc naštvalo to nereagování, měsíc a půl nic, zahájím řízení a reaguje obratem.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod MiASX 23. 3. 2019 11:29

O tom to prave je, dostalo to na stul spravne oddeleni.
MiASX
Diskutér

Odeslat příspěvekod horva 25. 3. 2019 08:55

Bonus za presto půjčku jsem také nedostal. Ale obávám jestli není problém v tom, že nemám jejich platební účet. Mám jen jejich kreditní kartu. Podmínkám, jsem rozuměl tak, že Platební účet – jakýkoliv účet Banky, přes který klient realizuje platební styk, tedy jakékoliv banky.
horva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 3. 2019 10:46

Ano, termín "Banka" s velkým "B" většinou v podmínkách znamená jakoukoliv banku. Problém jsi zřejmě identifikoval správně.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 25. 3. 2019 11:01

Já jsem si tedy kvůli tomu založil jejich U-konto Premium.
Následně jsem zažádal vrámci té akce Black Friday o Presto půjčku - žádost proběhla ještě tentýž den včetně náhledu do registru, což jsem potvrdil SMSkou. Na základě toho mi bankéřka dala nabídku a podepsal jsem papír, že nabídku nevyužiji. To mělo podle bankéřky splnit podmínky pro připsání odměny.

Už mi přistál bonus za změnu banky a teď v březnu poprvé i bonus za aktivitu (v souladu s podmínkami).
Ale 1000 Kč za půjčku stále nikde.
Takže se chystám reklamovat přes jejich reklamační formulář.
Kittyhawk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka