Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 29. 12. 2019 19:54

Ne evelista ty to chápeš blbě, Persbrandt má "zajímavé" dotazy, ale pochopil to správně (platí se za autoriační SMS). Pokud to neobejdeš, jak psal PatrikChrz. Ty teď okecávaš něco o čem řeč nebyla
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 29. 12. 2019 22:09

jezis je uplne jasny ze každý to ojebava přes sporak(stejny tajemsvi ze zítra vyjde slunce), me to řekl clovek u kterého jsem to konto aktivoval na pobočce, ze to jde takto vyyresit.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 12. 2019 00:17

A jeste zakecava svuj error.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 30. 12. 2019 07:27

Resilo se to na predchozich strankach threadu, staci cist.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 12. 2019 12:01

Jak dlouho trvá převedení trvalého příkazu? Zakládal jsem v půli prosince, od 16. je konto aktivní, ale TP zatím převeden nebyl. V původní (HB) bance se má provést k 31.12.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 30. 12. 2019 13:11

12 dni
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 30. 12. 2019 14:44

jisy píše:1) "Myslite, ze mi pro ten bonus (resp. vratku) 2000 kc uznaj prevedeni trvaleho prikazu, ktery bych si zridil na svym uctu treba u Monety a preposilal bych jim par korun na svuj zase jiny ucet?"
- Ano, to stačí, mám to tak.

takze tomu rozumim tak, ze jste si k UCB prevedl trvalak, kterym jenom prepinkavate penize mezi svymi ucty, a uz vam refundovali nejake platby kartou, takze je to vyzkouseno. Je to tak?
A nevite, jestli ty platby kartou zacnou refundovat, az kdyz si nejak overej, ze se trvalak skutecne prevede (asi teda az se poprve u UCB provede) nebo okamzite po doruceni karty? V IB nebo nekde asi neni nejak vyznaceno, ze cloveku budou refundovany platby kartou a ze ma jeste tolik a tolik penez na utratu kartou , ktere mu budou nasledne refundovany? Ze by proste clovek dopredu vedel, ze ty platby kartou se mu vrati? To bych asi chtel moc, ze jo?

Jinak kartu k uctu posilaj vyhradne jen doporucene a PIN dalsim dopisem? Za jak dlouho od zalozeni uctu (rekneme na pobocce) je tak karta pouzitelna? diky moc

-- 30. 12. 2019 14:57 --

PatrikChrz píše:Jsou dvě možnosti mít autorizační SMS zdarma:
1) U konto Premium
2) navázat autorizační SMS na spořící účet

Diky. Tak podle infolinky se lze placenym autorizac. smskam vyhnout take pouzivanim nejakeho Smart klice v mobilu, ktery vygeneruje kody, i kdyz bych pak pro samotnou praci s uctem pouzival vyhradne klasicke IB v pocitaci.
Nevite, jestli mi ten Smart klic mohou aktivovat na pobocce rovnou pro zakladani uctu? diky
Persbrandt
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 12. 2019 16:39

jenže tady někteří zaměňují autorizační a notifikační SMS
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ninaa 30. 12. 2019 21:47

Persbrandt píše:... se lze placenym autorizac. smskam vyhnout take pouzivanim nejakeho Smart klice v mobilu, ktery vygeneruje kody, i kdyz bych pak pro samotnou praci s uctem pouzival vyhradne klasicke IB v pocitaci.
Nevite, jestli mi ten Smart klic mohou aktivovat na pobocce rovnou pro zakladani uctu? diky

Ano, dnes jsem založila účet na pobočce, kde jsem si na místě rovnou stáhla appku a zaměstnanec, který mi účet zakládal, mi ji pomohl aktivovat, takže to bylo v cuku letu. Zároveň mi ukázal, co a jak funguje. Je to jednoduché, Smart klíč je vlastně token v appce. Doma jsem se přihlásila do el.bankingu na PC pomocí Smart klíče bez problému. A jsem ráda, že jsem nezakládala on-line, protože jsem tak nemusela nad ničím bádat a vše šlo hladce. Pro založení už máš jen zítřek, na pobočkách jsou jen dopoledne.
Ninaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 30. 12. 2019 22:06

Troglodytí baňka, troglodytí IB s italským unbelievable přístupem...
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 12. 2019 23:14

Přišel mi dnes poštou dopis s poděkováním za založení prostřednictvím online kanálu. To je fakt bizarní.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 30. 12. 2019 23:17

ale zas jsem videl prvne italsky Windows na plose.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento březen.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 12. 2019 02:40

wit.cz píše:Přišel mi dnes poštou dopis s poděkováním za založení prostřednictvím online kanálu. To je fakt bizarní.

a mailem Vám určitě přijde naopak poděkování za osobní návštěvu pobočky...:-)

-- 31. 12. 2019 03:09 --

Ninaa píše:
Ano, dnes jsem založila účet na pobočce, kde jsem si na místě rovnou stáhla appku a zaměstnanec, který mi účet zakládal, mi ji pomohl aktivovat, takže to bylo v cuku letu. Zároveň mi ukázal, co a jak funguje. Je to jednoduché, Smart klíč je vlastně token v appce. Doma jsem se přihlásila do el.bankingu na PC pomocí Smart klíče bez problému...

Diky Nino. A btw. musela jsi na pobocce hned uvest, z ktere konkretni banky budes prevadet ten trvaly prikaz/y, kdyz jsi vyplnovala nejakou tu zadost o mobilitu? A kartu sis nechala zaslat doporucene na svou adresu nebo jsi zvolila vyzvednuti na pobocce?

Takze asi dnes na Silvestra jeste pujdu na pobocku zalozit. Ja ted premyslim o tom, na jake asi datum mam nastavit ten trvalak/y v Monete, ktery se jakoze prevede do Unicredit (jenom prepinkavani mezi mymi ucty) a jestli mam dat frekvenci mesicni, tydenni apod., abych co nejsnaz a nejjisteji splnil tu jejich podminku.
Jak jste to nastavovali vy, kdyz jste tu jejich podminku tak jako ja plnili jen formalne?

A myslite, ze ten trvalak v Monete staci nastavit az v prvnich dnech noveho roku (nebo aspon na Novy rok), i kdyz U-konto v kampani musim zalozit nejpozdeji dnes 31.12.?
Ja totiz nevim, jak rychle budou s prevodem toho trvalaku kvaltovat, pokud si daji na cas, tak jim asi samotne zrizeni trvalaku nekdy na zacatku ledna nebude delat problem.
diky
Persbrandt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ninaa 31. 12. 2019 07:52

Persbrandt:
Ptal se mě:
-jestli znám podmínky akce nebo mi je má vysvětlit-nechtěla jsem nic vysvětlovat, byla půlhoďka před zavíračkou, vzala jsem si vizitku, že mu kdyžtak brnknu jemu a ne na infolinku, když bych si s něčím nebyla jistá

-ptal se mě výslovně, jestli mám na původním účtu aspoň jeden trvalák (nebo inkaso), že je to nutná podmínka pro tu akci. Já jsem si nastavila na tom nevyužívaném účtu nově měsíční trvalák, s první splatností v lednu, předtím jsem na tom účtu nic neměla. Podepsala jsem mobilitu pro úplné zrušení účtu, protože jsem se účtu chtěla zbavit - to se ptal, jestli nemám závazky vůči té bance (úvěr apod). Takže mám počítat s tím, že v lednu ještě proběhne platba trvaláku z původního účtu, protože je lhůta 1 měsíc, než původní banka účet zruší.
Čili ten trvalák musíš mít na tom účtu, co převádíš/rušíš, to je podmínka.

-karta mi přjde poštou jeden den a druhý den přijde obálka s PIN (neptala jsem se, ale co vím, tak banky posílají obyčejnou poštou (karta se musí aktivovat v bankomatu a hned v bankomatu lze PIN změnit)

-na pobočce se zeptej na vše, co ti nebude jasné, především si tam stáhni tu appku, ať ti to ukáže, je to rychlé.
Ninaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 31. 12. 2019 12:44

trvalak v puvodni bance si dej napr na 15 ledna, protože on technicky pujde s mobilitou prevest minimalne tak 12 ledna

takze dnesni datum + 12 dni +(nejaka rezerva k tomu..tj.2-3dny)= datum kde v puvodni bance si nastav trvalak aby to krasne smysluplne proslo.
evelista
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka