Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 30. 7. 2020 08:36

Jsem zvědavej, jestli jedinou fungující vychytávku zmrví.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 7. 2020 11:09

Poslali mailem poměrně podrobné podmínky pro doporučení, 1% při platbě kartou na 12měs získá i doporučený

Doporučte účet U konto a získejte po dobu jednoho roku zpět až 3 % z každé platby kartou, a to kdekoliv, včetně platby kartou na internetu, i plateb provedených prostřednictvím Apple Pay či Google Pay, v neomezené výši částky.

CO ZÍSKÁ VÁŠ ZNÁMÝ

• Náš běžný účet U konto s množstvím výhod, jako jsou výběry zdarma z našich UniCredit bankomatů doma i v zahraničí* nebo vedení účtu zdarma — stačí si k nám posílat 12 000 Kč měsíčně**
• Navíc váš blízký získává také odměnu, a to 1 % zpět z každé platby kartou kdykoliv po dobu 12 měsíců
• Možnost získání vyšší odměny za doporučení účtu U konto

CO ZÍSKÁVÁTE VY

Čím více přátel doporučíte, tím více můžete získat. Můžete tak dosáhnout na tři možné výše odměny:
• 1 %, pokud úspěšně doporučíte založení 1 U konta
• 2 %, pokud úspěšně doporučíte založení 3 U kont
• 3 %, pokud úspěšně doporučíte založení 5 a více U kont

U konto mohou dále doporučovat i Vaši známí, kteří si jej nově založili.
Tři možné výše odměny (1 až 3%)
TŘI JEDNODUCHÉ KROKY PRO ZÍSKÁNÍ ODMĚNY:
POSTUP PRO VÁS:

1 Řekněte o U kontu svým přátelům a známým.
2 Stáhněte si aplikaci U-šetřete a aktivujte si ji.
3 Pošlete platbu ve výši 1 Kč na jejich nové U konto (v poznámce k platbě uveďte jen DOPORUČENÍ*).

POŠLETE TENTO POSTUP SVÉMU ZNÁMÉMU:

1 Založte si U konto na pobočce nebo ZDE.
2 Stáhněte si aplikaci U-šetřete a aktivujte si ji.
3 Proveďte platbu ve výši 1 Kč na účet doporučujícího člověka (Vás) s poznámkou DOPORUČENÍ* u platby.

*DŮLEŽITÉ:

Stačí, když platbu ve výši 1 Kč provede jen jeden z Vás - nezáleží na tom, kdo to bude. Stačí pouze, aby tato transakce mezi Vašimi U konty proběhla. Pak už stačí jen nakupovat a platit kartou.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 7. 2020 12:15

To vypadá, že chtějí za každou cenu nabrat klienty, aby to mohli prodat. Doporučit tuto polofunkční banku někomu s klidným svědomím bych si netroufl.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 30. 7. 2020 13:04

Určitou formu akvizice jedou už minimálně druhým rokem, o prodeji se spekuluje uz podobně dlouho, ale UCB je u nás poměrně silná v business segmentu.
S jejich poslední appkou už je to celkem použitelné.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 7. 2020 13:17

Nemyslel jsem appku ani IB (které je opravdu na hlavu), ale spíš jak nebyli schopní měsíce dát do kupy systém, nefungovaly platby. On asi není v pořádku ani dodneška, odchozí platby mi to pořád popisuje jako výběr hotovosti - kdo by se ale takovou blbostí zabýval.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 3. 8. 2020 14:04

Teď mi přišel informační e-mail o výměně karty z MC na Visu. Byl tam i odkaz na odpovědi, kde o kurzu ani ň.

Tak jsem do UCB zavolal a je to bohužel v pr***i. Všechno se bude v případě třetí měny přepočítávat nejdříve kurzem banky na USD, pak kurzem asociace Visa na třetí měnu. Tím se ty karty navázané na EUR účet stávají nepoužitelnými.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 3. 8. 2020 14:13

no ale kreditky MC M&M prý zůstávají, což je ještě ta lepší varianta
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 3. 8. 2020 14:19

Tak nejak jsem to tusil a pred tydnem ucet zrusil. Prepokladam, ze takhle to bude i v slovenske UCB, kde jiz nebudou kurzy MC asocicace, ale pujde to pres jejich nevyhodny EUR/USD kurz a pote na treti menu pres VISA. Pri nejblizsi ceste na Slovensko ucet zrusim,nebude mit zadne vyhody, kdyz tady mame v ceskych bankach SEPA platby a vybery eur zdarma, a zbytecne si preposilat 1800€(premium ucet).

Jaka ceska debetka bude nejvyhodnejsi s nejlepsimi kurzy? mkarta svet?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 8. 2020 14:21

xls píše:Teď mi přišel informační e-mail o výměně karty z MC na Visu...
Takže výpověď z důvodu nesouhlasu se změnou;
slavo963 píše:Jaka ceska debetka bude nejvyhodnejsi s nejlepsimi kurzy? mkarta svet?
ano.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 3. 8. 2020 15:16

retron píše:no ale kreditky MC M&M prý zůstávají, což je ještě ta lepší varianta

To nejsou, protože debetkou šlo vybírat z bankomatů.

Jinak za poslední rok jsem zrušil 5 bank, asi to bude pokračovat.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 3. 8. 2020 17:33

Jojo, také poslední dobou jen ruším a ruším účty v bankách, ale UCB zatím ne, drží mě tam kreditka Visa AXA Club.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 3. 8. 2020 21:11

Tak já rušit asi taky nebudu, nic neplatím a je tam slušné cestovní pojištění. Zatím jsem jejich kartu používal v zahraničí jako hlavní, proteklo jí min. 100 tisíc ročně, jako VISA skončí v zásuvce a ostatní věci jsou u UCB naprosto nepoužitelné.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod prvocisla 4. 8. 2020 00:15

Slovenská UCB ma v podmienkach
Všetky hotovostné a bezhotovostné medzinárodné Transakcie uskutočnené Kartami VISA a MasterCard
sú prepočítané kurzom kartových spoločností z originálnej meny na zúčtovaciu menu EUR. Ak je
mena Účtu Držiteľa Karty iná ako mena EUR, Banka prepočíta sumu udanú medzinárodným kartovým
systémom vyjadrenú v zúčtovacej mene EUR na menu Účtu kurzom devíza nákup platným v Banke
v deň zaúčtovania Transakcie v systéme Banky. Tento kurz je zobrazený na výpise z účtu. Základom
pre prepočet z meny originálnej Transakcie je referenčný výmenný kurz, ktorý je prístupný na verejne
prístupnom mieste, prípade kurz kartových spoločností, ktorý je Uverejnený Bankou. Ak je mena
originálnej transakcie iná ako mena EUR, na výpise z Účtu je uvedený aj kurzový prepočet z originálnej
meny transakcie na menu EUR

z toho mi príde , že aj pri VISE to bude rovnaké ako pri Mastercard

slavo963 píše:Tak nejak jsem to tusil a pred tydnem ucet zrusil. Prepokladam, ze takhle to bude i v slovenske UCB, kde jiz nebudou kurzy MC asocicace, ale pujde to pres jejich nevyhodny EUR/USD kurz a pote na treti menu pres VISA. Pri nejblizsi ceste na Slovensko ucet zrusim,nebude mit zadne vyhody, kdyz tady mame v ceskych bankach SEPA platby a vybery eur zdarma, a zbytecne si preposilat 1800€(premium ucet).

Jaka ceska debetka bude nejvyhodnejsi s nejlepsimi kurzy? mkarta svet?
prvocisla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 4. 8. 2020 00:25

Možné je všechno, ale infolinka mi tvrdila něco jiného. Uvidíme, třeba se ještě změní podmínky.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 4. 8. 2020 09:50

Pokud zustanou v platnosti současné podminky, je dulezite vedet, je-li EUR menou asociace VISA.
Cit:
Je-li však některý připojený účet veden v měně příslušné kartové asociace, převádí se částka transakce do této měny dle kurzu této asociace.
barnyss
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka