Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 27. 8. 2020 16:11

Ludmila.Stanova píše:To asi jde, jen když u airbank zatím nemám účet, že?

Huh? Ne, to jde kdykoliv přímo z IB: Nastavení - Žádosti a smlouvy - Mobilita
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 27. 8. 2020 16:22

Z appky Monety to jde také. Při rušení účtů v jiných bankách se nemusí zároveň zakládat další účet. Ale jako Airbank to má vymakanější, umí přes IB zrušit i vlastní účty v Airbank. To moc bank neumožňuje.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 27. 8. 2020 17:07

Tak super. To by mě nikdy nenapadlo.
Ludmila.Stanova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klient ps 28. 8. 2020 08:38

Lidi, dávejte bacha pri ruseni účtu v UCB přes mobilitu Air bank.
Rušil jsem účet v UCB přes mobilitu na začátku července, zadával jsem si datum zrušení 20.7.
Bukvice taliánský mi účet zrušili až 27.8. Bohužel jsem si 27.8. ráno na účet v UCB z Air Bank posílal povinný obrat. Kdyby to bylo do normální banky, nebál bych se, že mi platbu vrátí banka z důvodu neexistujícího účtu. Z UCBbudu platbu dostávat do konce roku. Tohle mi za ty dva litry stálo.... Grrrr.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaanemann 28. 8. 2020 09:01

Kolik si UCB za zruseni pres mobilitu nauctovalo?
jaanemann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod servpack 28. 8. 2020 09:17

Klient ps píše:Lidi, dávejte bacha pri ruseni účtu v UCB přes mobilitu Air bank.
Rušil jsem účet v UCB přes mobilitu na začátku července, zadával jsem si datum zrušení 20.7.
Bukvice taliánský mi účet zrušili až 27.8. Bohužel jsem si 27.8. ráno na účet v UCB z Air Bank posílal povinný obrat. Kdyby to bylo do normální banky, nebál bych se, že mi platbu vrátí banka z důvodu neexistujícího účtu. Z UCBbudu platbu dostávat do konce roku. Tohle mi za ty dva litry stálo.... Grrrr.

A já myslel, že tvoje jediná volba je ČSOB/PS a hejtuješ tu každého, kdo si u nich založí produkt jen kvůli odměně. A teď sám využíváš to stejné u UCB.
Také bys mohl vědět, že každá banka má ještě nějakou výpovědní lhůtu, zpravidla 1 měsíc. Takže k datu uvedenému v mobilitě ti účet "ukončili" a začala ti běžet výpovědní lhůta. Stejně jako kdybys rušil na pobočce.
Rušil jsem u nich účet rovněž přes mobilitu s podobným datem a obrat jsem si splnil hned na začátku srpna právě kvůli výpovědní lhůtě.

-- 28. 8. 2020 09:23 --

jaanemann píše:Kolik si UCB za zruseni pres mobilitu nauctovalo?

Nic mi neúčtovali, dle kodexu mobility na to nemají právo, s výjimkou rušení účtu za méně než 12 měsíců.
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 28. 8. 2020 15:22

Servpack, on je rozdíl v tom vzít si dva litry od banky v marketingové akci nebo třískat umělé obraty přes cool karty, revoluty, curve nebo dobírky na poště.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 28. 8. 2020 17:34

Unicredit nezapočítává vklady bankomatem do povinného obratu?
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 28. 8. 2020 17:53

myslím že nezapočítává, že to musí být bezhotovostní převod...
jenda_s
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 8. 2020 19:57

UCB započítává jen bezhotovostní převod, ne bankomat, ne vklady na pokladně
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kolotuk 29. 8. 2020 09:31

Zrušil jsem U-konto přes mobilitu do Air banky,ale eurový účet tam stále zůstal.Jak se ho zbavit,bez návštěvy pobočky?Máte někdo zkušenost?
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 8. 2020 10:36

Klient ps píše:Servpack, on je rozdíl v tom vzít si dva litry od banky v marketingové akci nebo třískat umělé obraty přes cool karty, revoluty, curve nebo dobírky na poště.

Jo, a proc jsi pote zrusil UCB? Jenom abys je oskubal a nic bance nedal? Nemusis se tady vylhavat z pokrytectvi. ;-)
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2020 15:27

Slavo963, ty seš snad na drogách, ne?
Ty se opravdu ptáš proč jsem zrušil účet v UniCredit bank?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 29. 8. 2020 15:50

Asi stejný důvod jako v CSOB/PS, ovládání účtu uživatelsky nepřívětivé. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 29. 8. 2020 16:30

ČSOB a UCB jsou podle mě dva zcela odlišné světy, které nelze srovnávat. :) Když si vzpomenu na zážitky z UCB, mám chuť jet v pondělí ráno líbat nohy lidem u výstupu z metra Radlická a provolávat jim nehynoucí slávu, jakou skvělou banku to provozují. A slíbit jim, že už je nikdy nebudu schválně prudit.
Klient ps
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka