Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 25. 9. 2020 18:47

V IB mBank to kdysi šlo, jestli to jde ještě, to nevím, téžko se v tom novém orientuji, tak ho moc nepoužívám.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 25. 9. 2020 20:24

milanBrno píše:Tak to by me vazne zajimalo, ktere banky umoznuji zmenit pin na karte v IB...
Jmenuj prosim (ty normalni banky)...

FIO, mBank, Creditas
1jorgos
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 27. 9. 2020 10:29

Zkoušeli jste někdo v poslední době registraci do U-šetřete Je třeba nějak čekat po aktivaci karty?
Všechny údaje mám správně, ale hlásí to "zkontrolujte údaje". Dělá mi to tak na 2 účtech.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 9. 2020 19:43

Co si matně vzpomínám na U-konto, tak U-šetřete po vydání+aktivaci karty fungovalo až tak za týden či dva. Systémy UCB jsou pomalé ve všem, nejen v rychlosti převodů :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Panchy 2. 10. 2020 09:55

dneska překvapení při on-line platbě kartou (Covid-19 test) - nepřišla SMS, ale byl jsem vyzván autorizovat ve Smartbankingu ... co kdybych ho ale neměl z nějakého důvodu nainstalován? To jako UCB bude vynucovat používání Smarbankingu/používání smartfounu, jinak už nikdy kartou s 3D Secure nezaplatím on-line?
Panchy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 2. 10. 2020 10:19

To asi sami rozpoznají, jestli máš nebo nemáš možnost autorizovat transakce přes SB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 10. 2020 10:53

@Panchy, přesně jak píše @suram, banka moc dobře ví čím můžeš transakci autorizovat, tedy zda máš smartbanking či jinou appky lu banky aktivní. Touto cestou navíc jdou (díky PSD2 musejí jít) postupně všechny banky: buď je autorizace online transakce přímo v aplikaci smartbankingu (například Air Bank, mBank...), nebo v samostatné aplikaci generující klíče (George klíč u ČS, RB Smart klíč..). Ono jiná možnost moc není: od Nového roku kdo nebude mít Smart aplikaci, tomu nebude k autorizaci online platby stačit SMS kód, ale bude třeba buď na aplikaci přejít, nebo pokud to banka umožní, vytvořit si (třeba v IB) si k té SMS i nějaký extra trvalý PIN pro druhotnou autorizaci určený na tyto online platby - aby byla splněna podmínka autorizace aspoň dvěma způsoby ze tří-tedy kromě držení (mobilu s SMS) i znalost (toho PIN), nebo autorizace biometrií či přihlášením (u appky).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 7. 10. 2020 19:57

Jdou Vám vybírat peníze z bankomatu z unicredit karty přes curve ? Mě to dvakrát bankomat napsal "nedostatečný limit" a peníze i limity mám v pořádku..
hannys85
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonioseruty 7. 10. 2020 22:18

Jenom pro jistotu...... Do 1% útrat Unicredit nezapočítává transakce Revolut apod.?
Díky za info
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aquilas 8. 10. 2020 07:55

hannys85 píše:Jdou Vám vybírat peníze z bankomatu z unicredit karty přes curve ? Mě to dvakrát bankomat napsal "nedostatečný limit" a peníze i limity mám v pořádku..

Přesně ten samý problém mám s kartou od KB. Ptal sem se na to ve vlákně Curve a nikdo mi neřekl, čím to může být.
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 8. 10. 2020 09:34

To bude chyba u Curve, manzelka ma podkladovku od stejne banky a nemuze vybrat se stejnou hlaskou, ja ano ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod aquilas 8. 10. 2020 10:58

V tom případě to nejsou schopni opravit. Psal jsem to několikrát na podporu. Takže jsem ji prostě přestal používat
aquilas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod termistor 11. 10. 2020 20:39

Jak je to s akcí 1% z plateb kartou na rok zpět? Je to i z debetní karty ? Je to na všechny útraty nebo jenom u jejich partnerů U-šetřeno ?
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 11. 10. 2020 23:57

i z debetky na vše
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonioseruty 12. 10. 2020 09:06

Je to tedy i na Revolut apod.?
antonioseruty
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka