Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 6. 2019 10:23

Dávají kreditky UCB (Miles&More a AXA Club) procenta za placení přes Paysend ?
Paysend má MCC kód 4829.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod berta21 2. 7. 2019 07:17

zde link na zajímavou kampaň.... stačí si "otočit" peníze, jedna platba, jedno zrušení účtu jinde a je z toho 1500..to zní fér..

https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni ... _uk_201906

Edit: špatně jsem si přečetl podmínky... Bonus 100kč je od 3 měsíce po následujících 12 měsícu, takže celkem 1700
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 2. 7. 2019 08:19

Jen pro nové klienty?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 2. 7. 2019 09:25

berto dik za to, ale cti i starsi prispevky.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2019 10:35

Přesně tak, nic nového, tuto kampaň opakují stále a stále dokola, jen s drobnými obměnami. Já jsem na ní už od podzimu 2018 (tehdy to šlo jen na pobočce, dnes lze online, tedy kromě toho převodu plateb z jiné banky) a od té doby to zkoušejí na nové klienty stále a stále :). Ale funguje, tu stovku v půlce každého měsíce poctivě posílají...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 7. 2019 09:40

dovolte, abychom Vás informovali, že od 1. 9. 2019 bude nově cestovní pojištění k Vaší platební kartě poskytovat Allianz pojišťovna, a.s. Výše uvedenou změnu poskytovatele pojištění provedeme automaticky, z Vaší strany není potřeba činit žádné kroky a tato změna se týká všech karet UniCredit Bank, které využíváte. Užívejte si naplno své cesty, máte jedno z nejlepších pojištění na cesty po celém světě.

S cestovním pojištěním Allianz získáte:

- vyšší pojistné limity
- pojištění rodiny, se kterou cestujete, ve variantě TRAVEL Plus
- pojištění většiny běžných sportů je samozřejmostí
- pojištění na soukromých i služebních cestách
- nonstop asistenční službu
- rychlé řešení škodních událostí

Ke své platební kartě máte sjednáno cestovní pojištění TRAVEL Basic automaticky, pojištění pro celou rodinu si můžete kdykoliv jednoduše sjednat na naší Infolince 800 14 00 14 nebo na kterékoliv pobočce UniCredit Bank.

Výběr nejdůležitějších pojistných limitů

Nadstandardní pojistné limity od 2 mil. Kč u varianty TRAVEL Basic a od 3,5 mil. Kč u varianty TRAVEL Plus dle typu platební karty, ke které je cestovní pojištění sjednáno.
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 5. 7. 2019 10:25

Ke ktere karte je pojisteni automaticky?
e-osobne
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 5. 7. 2019 10:35

cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 7. 2019 08:02

Posílá UCB vnitrobankovní převody i o víkendu okamžitě? Nebo je tradičně neschopná?
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 6. 7. 2019 09:59

posli mi 0,01 ti reknu
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 6. 7. 2019 11:30

Jestli se nic nezměnilo, tak vždy až následující pracovní den. Ono ani bankovnictví nepovolilo zadat den o víkendu.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 7. 2019 11:52

Ucb je snad jedina co neumi ani D+0 .den konci cca v 20-00 .
O víkendu vím že umí česká spořitelna mBank Fio airbank
Každopádně čekám kdy ostatní banky spustí okamžitě platby jako má CS airbank a creditas
Převod stojí 1 haléř ( pokud banka jich udělá víc jak 5 milionů za měsíc) u ČNB tak nevím za co by banky chtěly příplatek za takovou expresní platbu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 7. 2019 12:15

mě zajímá vnitrobankovní převod mezi účty UCB....
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 6. 7. 2019 15:03

Jj, já psal o vnitrobankovním. Banka nerozlišuje o víkendu jestli je to vnitrobankovní nebo mimo a prostě donutí zadat následující pracovní den. Aspoň to tak bylo před cca 2 měsíci, když jsem to zadával v mobilním bankovnictví.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 12. 7. 2019 15:04

Chatoval jsem s ústřednou UCB ohledně jedné z podmínek akce U konto s odměnou, která se týká podmínky provedení jedné odchozí platby zadané Smart bankingem (SB). Tvrdí, že jako zadaná odchozí platba SB je považována i trvalá platba neboli převedená trvalá platba z původní banky. Zeptal jsem se ještě podruhé zda toto můžu považovat za závazné stanovisko banky a prý ano. Chat jsem zkopíroval. Snad to bude stačit v případě sporu ??
redhaven
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka