Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 8. 2019 14:42

Děkuji A1h za tuto informaci. Vysvětluje to, proč mi platba na UCB debetku ve výši 17 tisíc Kč v červnu neprošla (s chybou "použijte jinou kartu příjemce"), zatímco platba cca 13 tisíc před měsícem v pohodě prošla. Tedy za mě mohu potvrdit, že to tak UCB opravdu asi má. Řekli ti, zda ten limit 15k na příchozí MC Moneysend transakci je myšlený za jednu platbu, nebo za nějaké období (týden, měsíc..) ?
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 8. 2019 15:03

pochopil jsem že by to mělo být za 1 platbu, ale měl bych snad ještě dostat nějaké vyjádření, i jestli by byla nějaké možnost navýšení tohoto limitu. Ale slečně z infolinky moc nevěřím, že k tomu přistoupí aktivně, byla evidentně otrávená, že se tím musí zabývat.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 8. 2019 16:25

slavo963 píše:jj UCB apka je tragikomedie, horsi je snad jenom jejich IB, kde se nejde dopatrat takove blbosti jako je mesicni vypis z uctu

Je to des, to ani nemluve pokud ma clovek treba vic zarizeni 2 telefony a chce to na stridacku pouzit... napr jeden ma tady a dalsi na cesty :( Odpoved bankere ze to nejde :( Takze fakt vymakany tyhle app :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod e-osobne 13. 8. 2019 16:40

Jo katastrofa, když to je nutne mit nainstalovane kvuli autorizacnim kodum. Az pujdu vypovedet ucet, reknu jim, ze to je kvuli tomuhle a ze kdyz mi daji misto toho autorizacni SMS zdarma, ze ho nevypovim.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 13. 8. 2019 20:18

No hlavne by si meli sjednotit terminologii, protoze web chce "bezpecnostni kod" a ne "Smart klic". A Bezpecnostni kod si clovek vybira taky v bance, takze zbytecne matou klienty.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 13. 8. 2019 22:13

vis jak vypada katastrofa? lol a tvůj zlaty gral je Air app?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 8. 2019 23:25

evelista: je takovym nepsanym pravidlem, ze pokud na nekoho reagujes, tak je vhodne to uvodit jeho nickem.

Nicmene, sice nereagujes nejspise na me, ale vyjadrim se. V kazdem pripade, za me je cele UCB naprosta katastrofa a parodie na banku. Naopak nemuzu uverit tomu, ze tenhle naprosty amaterismus mysli vazne. Mobilni aplikace je ztelesnene peklo. A ne, My Air opravdu neberu za zlaty gral.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 8. 2019 05:08

S474N píše:evelista: je takovym nepsanym pravidlem, ze pokud na nekoho reagujes, tak je vhodne to uvodit jeho nickem.


Vzhledem k tomu, že se jedná o reakci na poslední příspěvek, tak bych si s tím Tvým pravidlem vůbec nebyl jistej. (A že jinak se evelista prohřešuje snad proti všemu, co se týká psaného slova: interpunkce, diakritika, gramatika … no, jeden z příbuzných rippera.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2019 15:50

drkarel: posledni prispevek byl muj a o katastrofe jsem nic nepsal. Naopak o katastrofe psal e-osobne. Takze jsem si dovolil predpokladat, ze na mne nereaguje.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 8. 2019 16:13

Sorry, máš pravdu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 14. 8. 2019 16:25

Už půl hodiny se nemůžu přihlásit do IB, nechodí smsky. Po těch problémech s převody vloni, vyprázdněnou bezpečnostní schránkou zákazníka letos se mi tahle demo-banka začíná zdát nebezpečná.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 8. 2019 18:00

Nejen nebezpečná, ale velmi dobře si hlídá bonusové úniky. Neboli mám špatnou zprávu pro všechny, co využívali UCB kartou nákupy v Albertu s cashbackem (program U-šetřete s bonusem 100 Kč, nebo pro některé Alberty navíc 5-10 procent z částky). Teď jsem koukal do aplikace U-šetřete do menu Úspory a evidentně jim to už došlo :(. Bonusy z Albert plateb za první polovinu července ještě v pohodě byly 30.7. vyplaceny, ale ty za druhou polovinu července byly všechny do jedné z úspor právě dnes dávkově stornovány, k výplatě je z toho nula :(. Tedy u UCB už nemá Albert CB smysl, uvidíme jak Air bank (ta před pár dny za celý červenec ještě v pohodě vyplatila).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 14. 8. 2019 18:11

To se dalo cekat no. Takze navrat k darkovym kuponum?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 14. 8. 2019 19:11

mně tam furt k výplatě svítí, tak uvidíme zejtra.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 8. 2019 19:14

Je možné, že ti co využívali jen bonus 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč to budou mít zachované. Mě vyškrtali vše to, kde k tomuto jsem měl jako druhý bonus pro danou prodejnu ještě 5 či 10% navíc. Možná je víc zaleklo to zdvojení bonusů za jednu platbu než výše :). Ale jejich nabídka to umožňovala, mít současně bonus pevný za všechny Alberty i procentní za daný konkrétní. A takto mě vyškrtali oboje naráz :(. No uvidíme jak to ostatní budou mít. Zítra/pozítří se má vyplácet za období tuším 15.-31.7., tak proto to dnes pročišťují :)
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků