Červené konto (Poštovní spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dayslypper 30. 9. 2009 14:43

Zdravím,
rád bych tu založil obecné vlákno o tomto kontu.

http://www.postovnisporitelna.cz/Obcane ... konto.aspx
dayslypper
Diskutér

Odeslat příspěvekod dayslypper 30. 9. 2009 14:47

Nyní k mému problému.

V podmínkách uvádí, že lze změnit dva předdefinované protiúčty prostřednictvím internet bankingu. Ve starém prostředí to evidentně šlo. Nicméně v tom novém prostředí to nemohu vůbec najít. Jsem lama nebo to tam fakt není?
dayslypper
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 30. 9. 2009 15:17

V horním pásu nabídky vyber INVESTICE A SPOŘENÍ, poté z nabídky vlevo vyber položku ČERVENÉ KONTO.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 30. 9. 2009 15:19

Je to tam, jen je těžší to najít.
Musíš nahoru do lišty a vybrat ouško "Investice a spoření", pak v levém menu "Spořicí účty" a pak "Červené konto". ;-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 30. 9. 2009 15:20

Kdybych uměl psát všema deseti, tak jsem rychlejší jak filip :-( :'(
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod dayslypper 1. 10. 2009 10:33

Díky, alespoň malé zadostiučinění pro mě bylo, že ještě před přečtením vašich odpovědí zašel do PS a tam to nevěděl ani 3 pracovníci pobočky a museli volat na helpdesk. :-)

Prý ještě neměli na to nové prostředí školení.
dayslypper
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 10. 2009 10:42

Celkem normálka snad u všech bank, že klienti ví víc než pracovníci poboček :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod filip893 2. 10. 2009 08:31

Co považuji za nedodělek (nebo to nemohu najít) je to, že když zadávám jedorázový příkaz k úhradě z Červeného konta, nikde se mi neobjeví seznam 2 předdefinovaných účtů k Červenému kontu (jako například u ING konta). Když totiž kliknu na seznam předefinovaných protiúčtů, tak se mi otevře seznam všech mých uložených účtů.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar007 2. 10. 2009 09:02

filip893 píše:Co považuji za nedodělek (nebo to nemohu najít) je to, že když zadávám jedorázový příkaz k úhradě z Červeného konta, nikde se mi neobjeví seznam 2 předdefinovaných účtů k Červenému kontu (jako například u ING konta). Když totiž kliknu na seznam předefinovaných protiúčtů, tak se mi otevře seznam všech mých uložených účtů.

Je to tam pořád, záložka "investice a spořeni"/ "spořící účty" / "červené konto". :-D
Je to překvapivě schováno v Investicích a spoření. :-D
mar007
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2009 11:05

filip893 píše:Co považuji za nedodělek (nebo to nemohu najít) je to, že když zadávám jedorázový příkaz k úhradě z Červeného konta, nikde se mi neobjeví seznam 2 předdefinovaných účtů k Červenému kontu (jako například u ING konta). Když totiž kliknu na seznam předefinovaných protiúčtů, tak se mi otevře seznam všech mých uložených účtů.
Mám ten samý problém. Jsem rád, že v tom nejsem sám.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2009 11:06

mar007 píše:

Je to tam pořád, záložka "investice a spořeni"/ "spořící účty" / "červené konto". :-D
Je to překvapivě schováno v Investicích a spoření. :-D
Evidentně si nepochopil, co měl filip na mysli.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod dayslypper 2. 10. 2009 11:33

DoubleSix: Tak to ale můžeš filipovi jednou větou vysvětlit, že jste mysleli provádění příkazů a ne jen zobrazení.

Místo toho jsou tady dva nic příspěvky s nevhodnými, nevzhlednými a zbytečnými, zbytečnými citacemi.
dayslypper
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2009 12:21

dayslyper : aby si se neposr** 8-P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 2. 10. 2009 12:23

dayslypper píše:Místo toho jsou tady dva nic příspěvky s nevhodnými, nevzhlednými a zbytečnými, zbytečnými citacemi.
Jaký nic, potvrdil jsem, že v tom IB je zřejmě chyba, že to nezobrazuje při zadávání jednorázových příkazů ty transakční účty, a člověk se s tím musí vypisovat.
Původně jsem myslel, že chyba bude někde na mém počítači. Ale teď jsem rád, že v tom nejsem sám :-)
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod dayslypper 2. 10. 2009 13:57

Naschvály, naschvály. :mrgreen: :mrgreen:

Za to "nic neříkající" se omlouvám, za ty zbytečné citace a dvojité příspěvky nikoliv. :pozor

Jinak, pokud máš v jeden z těch dvou účtů v PS, tak to jde pohodlně přes převod mezi účty klienta.
dayslypper
Diskutér

Další stránka