J&T banka, CLEAR DEAL, ano nebo ne

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomason87 13. 11. 2017 22:20

srovnáváte tady hrušky s jabkama, ona ta vázanost je jistotou pro obě strany. AB ti ten úrok může zejtra klidně vymazat a pro jistotu termínované vklady nikdy nenabízela
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 22:44

Může, ale neudělá to, zvláště když centrální banka zvyšuje základní úrok. Navíc Kellner dokáže evidentně i české vklady výhodně investovat...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paulmartin 30. 11. 2017 15:37

Koupím magnus body
paulmartin@email.cz
paulmartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 6. 12. 2017 04:04

J&T ode dneška nabízí „Vklad s 1 denní výpovědní lhůtou v CZK“, 0,5% p.a. na max 2,5M korun. Není žádný minimální vklad, ale je potřeba mít nejdřív jiný produkt Clear Deal.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 7. 12. 2017 20:07

dík za tip....takže takový quasi spořák, co jim v nabídce chyběl....jako kompletace produktů OK, ale chělo by to v rámci konkurenceschopnosti vylepšit aspoň nad 0,8%p.a. :-P
tom brava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 7. 12. 2017 21:28

Jestli to dobře chápu, „vklad s výpovědní lhůtou“ znamená, že vybrat peníze jde jen zrušením celého účtu. Samozřejmě asi jde hned potom založit znovu, ale na ukládání peněz pro běžné placení to není.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod KoulK 10. 12. 2017 01:48

Ehm, teď mě trochu zarazila jedna věc... mám drobnou investici v JT Life podílovém fondu. Chtěl bych to odprodat, ale v jejich internetovém bankovnictví to zaboha nemohu najít. Nevíte jestli to jde a jak?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 22. 12. 2017 01:21

Další zvýšení sazeb od 2.1., korunové TV plošně o 0,4% p.a., vklad s tříměsíční lhůtou nyní 0,7% p.a.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 22. 12. 2017 10:55

fc70 píše:Další zvýšení sazeb od 2.1., korunové TV plošně o 0,4% p.a., vklad s tříměsíční lhůtou nyní 0,7% p.a.

kde to ja napsané ? na jejich stránce nic není..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohy 22. 12. 2017 11:07

Sakra před týdnem jsem tam něco vložil , zmetci :)
Jinak je to v clear deal dokumenty...
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 22. 12. 2017 12:04

@Bohy
díky za nakopnutí :-)

co byste prosím doporučili člověku, který se v tom moc neorientuje. Koncem ledna mně bude končit dvouletý vklad..ale nevím, jak znovu ty peníze u nich uložit..ted to vypadá, že úroky začínají zase pomalu stoupat a nevím, jakou zvolit dobu..zatím jsem vždycky dával na 2 roky, ale ted nevím..co by jste doporučili ? díky..

screen.jpg
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 22. 12. 2017 18:39

až někdo budete otáčet TV v lednu, hlaste zda zachovali nabídku prémie .....thx (mě to čeká v březnu, za sebe zvažuju dvouročák, ročňák je out pro výnos podobný nej-spořákům jinde, 3 a víceleté jsou nesmysné nízkým výnosem za situace ohlášené normalizace=postupného zvyšování zákl.ús ČNB někde ke 3% v horizontu 2019)
tom brava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 12. 2017 09:49

Já bych na dvouroční nebo dokonce roční TV za takové směšné úroky neukládal. SÚ u AB nabízí to samé. Nehledě na to že za rok tu můžou být násobky dnešních úroků, neb celá Kolonie česko roztáčí inflační spirálu následkem vlastizrádného škodění ČNB. Nu a předluženém západo-jižním křídle rozpadající se EU to nevypadá vůbec dobře, brzo to praskne... Ještě můžem rychle všechny prachy vybírat z bank a uchránit je tak nařízenému plošnému zdanění jako na Kypru... :pozor
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 12. 2017 16:55

Mně končí vklad na konci února. Pokud by dávali věrnostní bonus 0,4 %, jak tady někdo psal, tak pak bych jim to tam za 1,9 % na 2 roky nechal.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 12. 2017 19:40

věrnostní bonus bude již jen 0,2% ;)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka