J&T banka, CLEAR DEAL, ano nebo ne

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 9. 7. 2018 21:31

Koupím J&T Magnus body.

Primárně teď sháním 3200bodů, ale mohu kdyžtak koupit i jiný počet.

Nabídněte kolik máte a kolik byste za ně chtěli. Díky!
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 19. 7. 2018 14:11

Prodám zbylých 6 228 magnus bodů za 1 500 kč. V případě zájmu pište soukromou zprávu. :-)

-- prodáno --
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod vojtel 22. 7. 2018 20:14

MAGNUS BODY (máte-li) vyměním za peníze nebo klidně za výpěstky a luxusní výrobky ze zahrádky :) pište na vojtel/zavinac/seznam.cz
vojtel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 27. 7. 2018 04:40

J&T od 1. 8. zvyšuje sazby: vklad s jednodenní lhůtou 0,8%, 3m vklad 1,0%.

TV od 1 roku o 0,3% víc, pak od 2 let o 0,2% víc. Combi podobně.

Nezměněné jsou TV na 6 a 9 měsíců, které teď dávají minimální smysl.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 7. 2018 07:08

Díky za info. Ty 0.2% dávali do teď automaticky stávajícím klientům, takže pro řadu z nás žádná změna. Nebo ten bonus další 0.2 % stále platí?
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 27. 7. 2018 07:18

To nevím, „automaticky“? Já jsem někdy na jaře dostal zvýhodněnou nabídku, která ale měla jasně daný konec. Pravda, nezkoušel jsem se zeptat, jestli by mi nedali vyšší sazbu.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 7. 2018 07:31

Ty vklady s 1denni nebo 3 měsíční lhůtou už stojí za zvážení. Napíšu jim, 1.9 % na 2 roky už by bylo pěkných.
https://www.jtbank.cz/public/e8/bc/ba/3 ... _01_CZ.pdf
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 27. 7. 2018 08:20

Mate tam status Clear Deal nebo Premium, kdyz dokazete vyjednat lepsi sazbu?
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 27. 7. 2018 08:53

0,2 % navíc dostal každý, kdo už byl dříve klientem banky, tj. nikoliv nováček zakládající první vklad
lopatickaCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 7. 2018 08:48

V patek jsem vyplnil online formular na zalozeni BU a dnes ma prijet kuryr, jsou docela rychli. Posilaji vlastni kuryry, nebo to bude od nejake jine kuryrni firmy?
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 7. 2018 10:43

Tak mi napsali, nebudou to 0,2 % ale 0,1 %:
"Jako poděkování, že využíváte našich služeb Vám ke standardní nabídce platné od 01.08.2018 přičteme ke standardním úrokovým sazbám bonusovou sazbu ve výši + 0.1% p.a. Bonusová sazba se vztahuje na termínované vklady v měně CZK a období alespoň 1 rok a delší."
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 30. 7. 2018 12:31

Tak to se na mne jako noveho klienta vykaslou. Ale i tak je to na sporeni lepsi nez kampelicky, je to bez clenskych vkladu a urokove sazby obdobne.
1.5TSI
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 7. 2018 22:11

Tak tohle mi teda hlava nebere...

"Od 2. 7. se snižují sazby TV, nejdrastičtěji těch na 6m."

"J&T od 1. 8. zvyšuje sazby"

To nevědí, co chtějí? Za mě to je jenom kalkul s předpokladem, že ČNB ve čtvrtek zvýší úrokové sazby... A to dost možná i drastičtěji, než pouze o 0,25 % nahoru. Jinak je to pořád v podstatě "nehratelné". Ten, kdo chce uložit řekněme do 1 mil, tak to 1 % p.a. dostane v podstatě i na několika spořicích účtech zcela bez jakékoliv výpovědní lhůty a ten, kdo chce vyšší výnos, třeba v podstatě těch max. 2,50 % p.a. (už s bonusem +0,1 % p.a.) na 10 let, tak tomu se zcela určitě vyplatí počkat, protože vyšší sazby přijdou, přijdou určitě dost rychle na to, aby se to s vyšší úrokovou sazbou v budoucnosti dospořilo i přes dočasné válení na běžných/spořicích účtech. Navíc inflace 2,6 % je tu už teď, takže než i tento byť nejlépe úročený termínovaný vklad na trhu, je lepší držet něco fyzického, předpoklad výnosu je vyšší. Kampeličky nestojí ani za to zmiňovat, tam fakt nechápu, kdo ty peníze nosí...?!
MarekVach
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 30. 7. 2018 22:30

Loutkáři- Kolonizátoři vlastníci "našich" bank nedovolí zvednout sazby spořících produktů, klesl by jim zisk z lichvářských hypo zlodějen, "náš" stát je celému "demokratickému" Západu tak akorát pro srandu králíkům, jako celá jejich Kolonie "východní" Evropa. Naši otroci občané už 30 let financují bájný hospodářský a humanitní "zázrak" Západu vč. bohatých soc dávek atd. pro "uprchlíky, však tam má familia Muhamad Slimák větší příjem na soc dávce než náš průměrný otrokzaměstnanec v Rajch koncentráku...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod MarekVach 30. 7. 2018 22:37

Hm, tak když nedovolí, tak jim tam ty peníze prostě nenosme a je to vyřešený. A ony je dost možná nezvednou, Česká Spořitelna bude mít na termínovaném vkladu 0,5 % p.a. i v době, kdy J&T třeba 4-5 % p.a. J&T a Creditas dříve nebo později určitě něco zajímavého nabídnou. Teď bych s tím však ještě nespěchal. A až budou úrokové sazby v J&T třeba zase 4 % p.a., tak ... tak za ně koupím byt, protože v tu chvíli bude o -30 % levnější kvůli nedostupnosti hypoték :D
MarekVach
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka